PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar--106)
+--- Wątek: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) (/thread-aukcje-promocje-warte-polecenia-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - Cage - 03-07-2014

(27-06-2014, 16:20)Makaveli napisał(a): Wyprzedają stan póki wersja next-genowa się nie pojawiła, dobry moment dla szukających okazji...

Czym ta wersja PS3 będzie się różnić od wersji SuperSlim PS3 12GB?
Dlaczego ma pojawić się wersja "next-genowa" skoro już jest w sprzedaży PS4?


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - Kratos - 03-07-2014

Ale my przecież o GTA V mówimy i nadchodzącej na jesieni wersji na PS4.


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - RafalKa - 29-07-2014

Właśnie wpadłem na ciekawą aukcję:
http://allegro.pl/50-pad-sony-ps3-sixaxis-dualshock-3-bluetooth-pl-i4448371273.html
już prawie 100 kupiło, cena b. ciekawa, jednak dwie sprawy:
1. czy to napewno od sony?
2. no i sam sprzedający listek + cena trochę zastanawia (chociaż z drugiej strony ma teczkę ale czy to coś zmienia?)


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - LFC - 29-07-2014

Za co cena bardzo ciekawa? Chyba nie sądzisz że to jest oryginalny pad od Sony? Gość ma 3 komentarze i to nawet nie za te pady ani za żadną elektronikę. Jest niemal pewne że za niedługo pojawią się komentarze że sprzedaje podróbki. Poza tym zauważ również że tyle osób kupiło i nikt nie wystawił komentarza co o czymś świadczy.

Ja mam dla Ciebie trzy opcję. Smile Odpuść sobie tą aukcję, poczekaj kilka dni na jakieś komentarze, kupuj i płacz że byłeś głupi. Smile


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - RafalKa - 29-07-2014

Kolego, w którym miejscu mojego posta wywnioskowałeś że chcę kupić tego pada?
Podobnie jak Ty uważam że "coś tutaj śmierdzi" - patrz @up pkt.1&2


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - denis118 - 29-07-2014

niestety cena jest około połowę za niska, czyli jest to podróbka


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - Makaveli - 29-07-2014

Nigdzie nie zawarto informacji o tym, że produkt jest oryginalny. Zatem w przypadku problemów sprzedawca jest kryty. Nie będzie można zwrócić go z tego powodu. Nie jest to również sklepy Sony, więc najprawdopodobniej jest to zwykła podróbka.


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - LFC - 29-07-2014

@RafalKa
Faktycznie, myślałem że chcesz ten szajs kupić. Smile

@Makaveli
Chyba żartujesz. To sprzedawanie podróbek jest legalne?! Jeszcze rozumiałbym jakby pad był taki sam jak oryginalny ale bez logo Sony a tutaj mamy zwykłą podróbę oryginalnego produktu.


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - Makaveli - 30-07-2014

Ludzie sprzedający takie rzeczy mają się dobrze i sprzedają po kilkadziesiąt sztuk na każdej aukcji. Sam kiedyś padłem ofiarą takiego oszusta przy kupnie DualShocka 2. Niestety po odesłaniu pada pieniądze nie wróciły i skończyło się nierozwiązanym sporem, a osoba obecnie nic nie sprzedaje (przynajmniej na tym koncie). Więc tak - sprzedawanie podróbek w naszym państwie jest legalne, bo nie spotkają cię żadne konsekwencje z tego tytułu.

Co do zwrotu, chodziło mi o to, że przychodzi ci ten pad, widzisz jak byk, że podróbka po czymś charakterystycznym (np. w przypadku DS2 literka O w Sony była zupełnie okrągła, jak kółko), piszesz zatem maila, że chcesz zwrócić bo to podróbka, a sprzedający ci odpisuje, że w aukcji nie było nigdzie napisane, że jest oryginalny i nie przyjmie takiego zwrotu. Z takimi osobami jest mnóstwo problemów i nieprzyjemności.


RE: Aukcje/promocje warte polecenia (PS3) - RafalKa - 30-07-2014

Mak masz rację - niestety Sad pełno cwaniaków, którzy czekają na takich co się "zgapili" a później albo najzwyklejsze wal się albo wcale odzewu,
jak wszyscy tutaj zauważyliśmy taka cena to tylko albo ogólnie konto fikcja i nawet blistra nie zobaczysz, albo co pisze Makaveli.