PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 (/thread-forumowy-turniej-growy-edycja-1)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Draco - 31-01-2013

Termin był ustalony na początku więc nie będzie przesunięty. Pierwotnie z okazji ferii zimowych po tym konkursie miałem w planach utworzyć turniej w SSX 3 lub podobnej grze, jednak nie będę tego już ciągnął, rzucam tylko pomysł, może komuś się spodoba i to podchwyci. Na zgłoszenia w turnieju czekam jeszcze 20 minut, a na replay'e czekam do jutra do północy.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - EgonZgierz - 01-02-2013

i po turnieju mi udało się jeszcze zrobić kółko w 1:38.125 troszkę brakło do 3 miejsca trudno i szkoda że tak mało graczy wzięło udział


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Samyeu - 01-02-2013

W sumie ten SSX może nie byłby zły.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - PaultheGreat - 01-02-2013

Mam dwie propozycje odnośnie przeprowadzenia turnieju w "SSX 3". Pierwsza, najbardziej standardowa i obecna w poprzedniej edycji walka z czasem. Natomiast druga to uzyskanie jak największej liczby punktów poprzez robienie trików. W tej edycji mógłbym wziąć udział, ponieważ grę "SSX 3" akurat posiadam. Nie jestem pewien, czy ów tytuł posiada możliwość zapisywania powtórek, a jeżeli tak to, czy będę miał możliwość jego zgrania na nieprzerobionej konsoli.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Draco - 02-02-2013

[Obrazek: H8Yl1Hd.jpg]

PODSUMOWANIE

[Obrazek: hkZWU.jpg]

31 stycznia nasz pierwszy turniej dobiegł końca. Wczoraj otrzymałem powtórki przejazdów, a więc czas na podsumowanie. W konkursie wzięło udział 4 uczestników, pierwsze miejsce o włos przed Yohokaru zajął piotros. Pełna tabela wyników poniżej.

  1. piotros - 1:32.346
  2. Yohokaru - 1:32:368
  3. Draco - 1:37:286
  4. EgonZgierz - 1:38.125

[Obrazek: Monte-Carlo-Circuit-Track-Map-2010.jpg]

Rywalizacja była bardzo wyrównana. Zarówno piotros jak i Yoho zaprezentowali przejazdy na najwyższym poziomie. Początek wyścigu lepszy był u Yoho który już na ostatniej prostej pierwszego okrążenia zajął pierwsze miejsce dzięki czemu miał przed sobą 4 pełne okrążenia na swobodne bicie rekordu bez zaczepek ze strony oponentów. Piotrosowi ta sztuka udała się dopiero na szykanie Nouvelle Chicane podczas drugiego okrążenia. Ścinając ją z prędkością 204 km/h wyprzedził jednocześnie 2 przeciwników wysuwając się na prowadzenie, aby w 3 okrążeniu osiągnąć rekord, podobnie zrobił Yoho który również na 3 okrążeniu osiągnął swój czas. Ogólnie podczas całego wyścigu lepiej wypadł piotros którego prawie każde okrążenie, z wyjątkiem 5 na którym zaliczył dwa duże poślizgi na zakrętach 2 i 5, było lepsze od Yoho. Co ciekawe nawet drugie okrążenie piotrosa, które jechał zmagając się z przeciwnikami, wypadło lepiej niż 2 okrążenie Yoho, który jechał je sam (1:35.847 vs 1:33.704). Podczas swojego rekordowego przejazdu piotros był nieco szybszy na szykanie Nouvelle Chicane którą ściął z prędkością 218km/h, Yoho zrobił to przy prędkości 211km/h. Wynik piotrosa byłby prawdopodobnie jeszcze lepszy podczas świetnego 4 okrążenia gdzie jechał bezbłędnie, ścinając Nouvelle Chicane z prędkością 222km/h jednak tuż przed końcem na 16 zakręcie (bodaj 3 od końca) zaliczył uderzenie i skończył to okrążenie z czasem 1:32.895.

Tak też pokrótce przedstawiała się rywalizacja 2 najlepszych uczestników tego turnieju. Wygrał, moim zdaniem zasłużenie, piotros. Jeżeli chcecie przekonać się sami możecie obejrzeć powtórki zamieszczone poniżej (powtórka piotrosa ma nr 11 więc w Replay Theater trzeba zjechać na dół)

piotros - 1:32.346 PAL
Yohokaru - 1:32:368 NTSC
Draco - 1:37:286 NTSC

Na koniec jedno pytanie. Jakiego widoku używaliście do jazdy?


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Mr.Q - 02-02-2013

Gratulację dla zwycięzców, szczególnie Piotrosa któremu udało się pokonać takiego fana ścigałek jak Yohokaru.
No i wyrazy uznania dla Draco, który próbował tchnąć trochę życia w forum.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Yohokaru - 02-02-2013

Osobiście używałem widoku z maski pojazdu. Wielkie dzięki za turniej oraz gratulacje dla zwycięzcy. Kto by się spodziewał, że szykana zadecyduje o wszystkim Big Grin


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - PaultheGreat - 02-02-2013

Byliśmy świadkami niezwykle zaciętej rywalizacji pomiędzy Yohokaru i piotrosem, o której zaciętości świadczą przede wszystkim uzyskane czasy. Brawa należą się obu śmiałkom, choć muszę przyznać, że determinacja piotrosa naprawdę mi zaimponowała.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - piotros - 02-02-2013

(02-02-2013, 15:08)Draco napisał(a): [..] Początek wyścigu lepszy był u Yoho który już na ostatniej prostej pierwszego okrążenia zajął pierwsze miejsce dzięki czemu miał przed sobą 4 pełne okrążenia na swobodne bicie rekordu bez zaczepek ze strony oponentów. Piotrosowi ta sztuka udała się dopiero na szykanie Nouvelle Chicane podczas drugiego okrążenia. Ścinając ją z prędkością 204 km/h wyprzedził jednocześnie 2 przeciwników wysuwając się na prowadzenie,[..]

Tak to jest z tymi okrążeniami... z reguły wyprzedzałem wszystkich podczas pierwszego okrążenia, żeby mieć więcej czasu na spokojne osiąganie rekordu, a tutaj akurat mi się nie udało i nawet miałem przerwać ten wyścig, ale jak widać się opłaciło... Wink

(02-02-2013, 15:08)Draco napisał(a): Na koniec jedno pytanie. Jakiego widoku używaliście do jazdy?

Kiedyś jeździłem w grach samochodowych patrząc na samochód z tyłu z góry, ale od czasu jak kupiłem pierwszą kierownicę, to jeżdżę na widoku z wewnątrz samochodu.

No i jeszcze jedna rzecz... Yohokaru jeździł na standardowym padzie DualShock 2, a ja na kierownicy Logitech Driving Force GT... Smile Dla mnie różnica jest zasadnicza, ale jak widać Yohokaru osiągnął sztukę magiczną w używaniu pada... Smile