PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 (/thread-forumowy-turniej-growy-edycja-1)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Yohokaru - 29-01-2013

Czasy są osiągane przeze mnie na starym, dobrym Dual Shocku 2. Jestem wprawiony w grę padem, a kierownicę widziałem zazwyczaj przez ramię kolegi Wink


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - piotros - 29-01-2013

(29-01-2013, 16:30)Yohokaru napisał(a): Czasy są osiągane przeze mnie na starym, dobrym Dual Shocku 2[..]

No to szacunek! Mi gra na padzie w ogóle nie odpowiadała w tej grze, nie wiele lepiej było na kierownicy podłączanej pod port pada. Dopiero jakoś w miarę dobrze mi się jeździ na kierownicy podłączanej pod USB z force feedback...

------ DODANE 30.01.2013 -------
Wczoraj nie miałem możliwości pojeździć, ale dzisiaj znalazłem trochę czasu i próby się opłaciły... Wink
Coraz łatwiej wychodziły mi czasy 1:32, ale zawsze gorzej od rekordu Yohokaru... ale trafiło mi się jedno okrążenie, gdzie uzyskałem czas lepszy od Yohokaru... Big Grin Specjalnie nie celowałem, ale mój wynik jest lepszy o dokładnie 22 setne sekundy... Tongue
Nowy mój rekord, to 1:32.346 Smile


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Yohokaru - 30-01-2013

Widzę, że ktoś mi rzuca wyzwanie! Big Grin Wprawdzie pracuję teraz nad kilkoma rzeczami związanymi ze szkołą, ale spokojnie, mam jeszcze trochę czasu by podnieść rękawicę, zwłaszcza, że różnica względem poprzedniego czasu jest niewielka Wink


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Draco - 30-01-2013

Aktualna lista wygląda tak:
  1. piotros - 1:32.346
  2. Yohokaru - 1:32:368
  3. Draco - 1:37:286
  4. EgonZgierz - 1:40

Jak widać piotros aktualnie wygrywa dosłownie o grubość szpachli na zderzaku. Przypominam, że konkurs trwa do jutra do północy. Z powodu tak zaciętej rywalizacji pliki z powtórkami będę przyjmował do północy 1.02.2013, nie zmienia to jednak terminu zakończenia konkursu i tak jak było to wcześniej ustalone swoje czasy należy deklarować w tym temacie do jutra.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - EgonZgierz - 30-01-2013

(22-01-2013, 11:00)piotros napisał(a): Wczoraj udało mi się trochę pojeździć i w końcu przełamałem magiczną dla mnie barierę 1:40... Smile
A to dzięki bliższemu zapoznaniu się z tą trasą w Gran Turismo 4... Smile
Trasa nazywa się Cote d'Azur i nawet jest dostępny ten sam samochód... Smile
Trasa jest też dostępna w Gran Turismo na PSP... Smile Tylko tego samochodu jeszcze nie widziałem, no i raczej mnie na niego nie stać... Wink

Komfort jazdy pomiędzy R:Racing a GT4 jest nieporównywalny na korzyść GT4. Grafika również wygląda lepiej, nie mówiąc już o odgłosach silnika. No i kierownica działa tak jak należy...

W zasadzie, to nie wiem czemu nie zrobiliśmy wyścigu w GT4 w trybie Arcade na tym samym samochodzie... Replay'a też da się zapisać, a oszukać w trybie Arcade raczej się nie da.

Dodatkowo w GT4 zakręt nr 10 zaraz za tunelem ma bandy i nie da się go przez przypadek przejechać na wprost... Wink

Mój obecny rekord to 1:39:469, jak znajdę jeszcze trochę czasu na pojeżdżenie, to może go pobiję... Wink

W przewodniku do GT3 podają poniższe czasy przejazdu:
Cytat:Average lap time: 1:40.00
Good lap time: 1:30.00
Versus' Best: 1:16.09
Tylko mnie nie pytajcie kto i w jaki sposób osiągnął ten ostatni wynik... Wink

odpaliłem GT 4 (NTSC) tryb arcade i nie ma takiej trasy jak Cote d'Azur z zadnym z 4 dostepnych: worls circuits , orginal circuits, city courses, dr]irt & snow


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - piotros - 30-01-2013

(30-01-2013, 20:33)EgonZgierz napisał(a): [..]odpaliłem GT 4 (NTSC) tryb arcade i nie ma takiej trasy jak Cote d'Azur z zadnym z 4 dostepnych: worls circuits , orginal circuits, city courses, dr]irt & snow

Powinien być w City Courses. Możliwe, że trasa jest odblokowywana po zaliczeniu jakichś tras lub licencji w trybie Gran Turismo. W razie co poszukaj na gamefaqs.com save'ów z odblokowanymi wszystkimi trasami i samochodami, może wtedy się pojawi...


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - EgonZgierz - 30-01-2013

dobra kit z gt4, obecny wynik po kolejnych 2 h grania (na padzie z allegro za 14zł) 1:38:831 jeszcze spróbuje jutro


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - piotros - 31-01-2013

(30-01-2013, 23:16)EgonZgierz napisał(a): [..]obecny wynik po kolejnych 2 h grania (na padzie z allegro za 14zł) 1:38:831 jeszcze spróbuje jutro

Próbuj dalej... może pobijesz rekord Draco i zajmiesz 3 miejsce... Wink


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Yohokaru - 31-01-2013

Chciałbym wnieść prośbę do organizatora, by konkurs przedłużyć do piątku lub soboty. Powód mojej prośby jest prosty, mam w domu duże przemeblowanie, które uniemożliwia mi dziś bicie rekordu piotrosa.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - piotros - 31-01-2013

(31-01-2013, 18:56)Yohokaru napisał(a): Chciałbym wnieść prośbę do organizatora, by konkurs przedłużyć do piątku lub soboty. Powód mojej prośby jest prosty, mam w domu duże przemeblowanie, które uniemożliwia mi dziś bicie rekordu piotrosa.

Cóż... reguły turnieju, w tym termin jego zakończenia, zostały ustalone na początku. Niestety nigdy nie da się dopasować do potrzeb wszystkich. Turniej kiedyś trzeba zakończyć i już. Tak to można przedłużać termin w nieskończoność...

A tak swoją drogą, to można było pobijać rekord wcześniej, a nie spocząć na laurach... Wink
Swoją drogą też dzisiaj nie pojeżdżę, żeby pobić swój rekord, chociaż miałem taki plan. Telewizor mam już zajęty, no i poza tym po pijaku nie jeżdżę... Wink

PS. Jeżeli organizator mimo wszystko przychyli się do prośby Yohokaru, to ja proszę o przesunięcie terminu do przyszłego piątku, kiedy to kończą się ferie w województwie mazowieckim i oczekuję, że moja prośba też zostanie zaakceptowana... Wink