PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 (/thread-forumowy-turniej-growy-edycja-1)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - EgonZgierz - 14-01-2013

tak zapytam zanim ściągne tą gre czy jak będzię w razie czego sprawdzany system zapisu powtórek ? (bo u mnie wiadomo jest problem z kopiowaniem czegoś z karty)


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Draco - 14-01-2013

Trzeba skopiować powtórkę z karty na pendrive. Zrób sobie wreszcie tego uLELFa i będziesz miał spokój.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - EgonZgierz - 14-01-2013

bardzo chętni bym to zrobił (bardzo mnie to wkur.....) ale nie mam jak ? chciałem Elf packiem i też się nie odpala


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Yohokaru - 15-01-2013

Podnoszę rękawicę Big Grin

Nowy rekord: 1:34:771


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - PaultheGreat - 15-01-2013

Pobicie rekordu o 3 sekundy to bardzo przyzwoity wynik. Co prawda nie miałem nigdy styczności z tym tytułem, aczkolwiek bazując na moich wcześniejszych doświadczeniach z grami wyścigowymi mogę wywnioskować, iż niejednokrotnie ciężko jest pobić jakiś rekord z taką nawiązką.


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - piotros - 22-01-2013

Wczoraj udało mi się trochę pojeździć i w końcu przełamałem magiczną dla mnie barierę 1:40... Smile
A to dzięki bliższemu zapoznaniu się z tą trasą w Gran Turismo 4... Smile
Trasa nazywa się Cote d'Azur i nawet jest dostępny ten sam samochód... Smile
Trasa jest też dostępna w Gran Turismo na PSP... Smile Tylko tego samochodu jeszcze nie widziałem, no i raczej mnie na niego nie stać... Wink

Komfort jazdy pomiędzy R:Racing a GT4 jest nieporównywalny na korzyść GT4. Grafika również wygląda lepiej, nie mówiąc już o odgłosach silnika. No i kierownica działa tak jak należy...

W zasadzie, to nie wiem czemu nie zrobiliśmy wyścigu w GT4 w trybie Arcade na tym samym samochodzie... Replay'a też da się zapisać, a oszukać w trybie Arcade raczej się nie da.

Dodatkowo w GT4 zakręt nr 10 zaraz za tunelem ma bandy i nie da się go przez przypadek przejechać na wprost... Wink

Mój obecny rekord to 1:39:469, jak znajdę jeszcze trochę czasu na pojeżdżenie, to może go pobiję... Wink

W przewodniku do GT3 podają poniższe czasy przejazdu:
Cytat:Average lap time: 1:40.00
Good lap time: 1:30.00
Versus' Best: 1:16.09
Tylko mnie nie pytajcie kto i w jaki sposób osiągnął ten ostatni wynik... Wink


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Yohokaru - 22-01-2013

piotros napisał(a):Tylko mnie nie pytajcie kto i w jaki sposób osiągnął ten ostatni wynik...

Stawiam na dobrze wytuningowane Escudo Suzuki, ale pewien nie jestem, równie dobrze może być to HKS Drag 180SX (tylko jak?)

Fajnie, że bierzesz udział, życzę powodzenia w dalszym biciu rekordu Smile


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - piotros - 22-01-2013

(22-01-2013, 14:29)Yohokaru napisał(a): [..]Fajnie, że bierzesz udział, życzę powodzenia w dalszym biciu rekordu Smile

Biorę, biorę... Smile Tylko wcześniejsze rekordy nie nadawały się do publikacji... Smile


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - Yohokaru - 22-01-2013

Wyczyny piotrosa natchnęły mnie by dzisiaj trochę pojeździć w R:Racing Evolution, ale nie spodziewałem się takich rezulatów po kilku szybkich okrążeniach na Cote 'D Azure...

Ogłaszam NOWY REKORD: 1:32:929


RE: Forumowy Turniej Growy - Edycja 1 - EgonZgierz - 23-01-2013

ja poniżej 1:45 nie mogę zejść chyba że najlepszy czas można uzyskać odbijając się od band ?