PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 (/thread-glosowanie-na-najlepsza-recenzje-w-konkursie-nr-2)

Strony: 1 2 3


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - DawidoVader25 - 09-01-2013

1.Medal of Honor: Underground
2.Mass Effect 3
3. FlatOut


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Kratos - 14-01-2013

1. Medal of Honor: Underground
2. Sly Cooper and the Thievius Raccoonus
3. Silent Hill 2

Krótko, bo każdy z 6 tekstów przeczytałem co najmniej 2 razy, a i dalej nie mogę się zdecydować. Nie mogę powiedzieć nic, co już nie zostało powiedziane. Wszystkie teksty są bardzo dobre, ale jak trzeba coś wybrać to trzeba. Ostatecznie Medal u mnie przeważył, bo widać spory wkład autora w tekst i potrafił on przedstawić niemal wszystko z gry w bardzo przystępny sposób.

Aha, przypominam, że jutro jest ostatni dzień na głosowanie.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - SzalonyDom - 15-01-2013

1. Silent Hill 2
2. FlatOut
3. Medal Of Honor: Underground


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - piotros - 16-01-2013

Z niecierpliwością czekam wyników... Smile
Ciekawe kto wygrał... Smile
SH2 chyba tylko 2 razy był na pierwszym miejscu...


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Kratos - 16-01-2013

Wyniki jak będą jutro to późnym wieczorem, a i to nie jest pewne, bo muszę jedną sprawę wyjaśnić, która nie wygląda na razie zbyt przejrzyście.

Okej, głosy podliczone, a sprawa wyjaśniona. Zdecydowałem się zaliczyć głosy nowego usera, który prawdopodobnie wpadł tylko po to, żeby zagłosować, bo nie raz i nie dwa podkreślałem, że w głosowaniu może wziąć udział każdy. Może i rzeczywiście można było dać jakieś wytyczne typu, że głosy oddać może każdy zarejestrowany od tygodnia czy z jakimś tam stażem postów. Teraz już na to za późno, a dzięki ostatnim głosom 2 miejsce zamieniło się z 3.

I tak klasyfikacja wygląda następująco:

Cytat:1. Medal of Honor: Underground - 19 pkt
2. Silent Hill 2 - 17 pkt
3. Sly Cooper and the Thievius Raccoonus - 15 pkt


4. Psychonauts - 11 pkt
5. NBA Street V3 - 5 pkt
6. FlatOut - 3 pkt
7. Mass Effect 3 - 2 pkt

Tym samym każdy z 7 tekstów zgarnął jakieś punkty, a po samym konkursie zostało sporo cennych recenzji, bo większych z nich została napisana pewnie specjalnie na potrzeby konkursu. Gratuluję wygranym, uczestnikom i sobie za zajęcie 4 miejsca. Można narzekać, że nie tylko mało osób napisało teksty, ale i nie skusiło się nawet na przeczytanie 7 tekstów i zagłosowanie, co wymaga zdecydowanie mniej wysiłku, a często jest przecież wręcz przyjemnością.

Prosiłbym Yohokaru o napisanie, którą z nagród bierze, a po tym jak się wypowie o to samo zdobywcę drugiego i trzeciego miejsca w takiej kolejności.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczestnikom i mam nadzieję, że doczekamy się w najbliższym czasie od każdego z uczestników kolejnych tekstów, bo grunt to szlifować talent.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Yohokaru - 16-01-2013

Także chciałbym podziękować organizatorom, wszystkim biorącym udział w konkursie oraz wszystkim głosującym, dzięki czemu rywalizacja była bardzo zacięta do ostatnich godzin głosowania Smile

Jeśli już mnie pytacie o nagrodę, to wybieram kupon na dowolną, darmową naprawę sprzętu u jadcorbena z gwarancją na 180 dni.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Mr.Q - 16-01-2013

Z uwagi na zainstaniałą sytuację a także mój nieoddany głos, przekazuję prawo pierwszeństwa do wyboru nagrody Kraszowi.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Kraszu - 16-01-2013

Wybieram zatem grę GTA1 na PS1.

Gratulacje dla wszystkich aktywnych uczestników konkursu. Mimo, że w zeszłym roku zabawa odbiła się na forum szerszym echem, to uważam, że w tym roku mieliśmy do czynienia z lepszymi tekstami.

Szkoda, że Q nie zagłosował. W zamian otrzymaliśmy głosik z niebios. Smile
Yoho – dziś jest Twój dzień. Nie zachlaj za mocno bańki.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Mr.Q - 16-01-2013

(16-01-2013, 21:40)Kraszu napisał(a): Szkoda, że Q nie zagłosował. W zamian otrzymaliśmy głosik z niebios. Smile

Żeby nie było - IP tego usera było identyczne z IP Zielona, nie zagłosowałem sam na siebie Wink


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję w konkursie nr 2 - Kraszu - 16-01-2013

Z mojej strony nie była to żadna insynuacja. Nie podejrzewałbym Ciebie Q o takie numery. Wystarczy, że jeden z wielkich ludzi sportu, którego przez lata podziwiałem okazał się oszustem. A imię jego Lance. Nazwisko Armstrong.

Nie jestem zbytnio wtajemniczony w sprawę tego głosu, ale z kilometra czuć, że nie oddał go nowicjusz. Nie ma to jednak większego znaczenia. W czubie są bowiem najlepsze teksty.