PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Niedziałające tagi na Firefoxie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Niedziałające tagi na Firefoxie (/thread-niedzialajace-tagi-na-firefoxie)

Strony: 1 2


Niedziałające tagi na Firefoxie - piotros - 14-12-2012

Od dłuższego czasu zauważyłem u siebie dziwną przypadłość, a mianowicie nie działają mi TAGi.
Jak chcę wprowadzić odnośnik, zrobić pogrubienie, czy cokolwiek innego, to muszę to robić ręcznie, gdyż jak klikam na ikonkę, to otrzymuję to co poniżej:

Cytat:[undefined=undefined]

Czy ktoś ma jeszcze takie objawy, czy tylko ja?
Jakby co, to używam FireFox'a...


RE: Niedziałające TAGi... - Kratos - 14-12-2012

Wszyscy używający Firefoxa borykają się z tym problemem. Problem został przekazany jakiś czas temu adminom technicznym i póki co pozostaje czekać. A użytkownikom Firefoxa pozostaje ręcznie wpisywać tagi, na razie innej rady nie ma.


RE: Niedziałające TAGi... - PaultheGreat - 15-12-2012

Pozostaje przesiąść się na inną przeglądarką, albo przynajmniej na czas pisania posta używać standardowego Internetu Explorera. Również używam Firefox'a i prócz wspomnianego problemu z niedziałającymi tagami, zauważyłem jeszcze pewną drobnostkę natury technicznej, która jest podobna do popularnych na forum białych stron. Nie są to jednak białe strony, lecz sam kolor tła, który widać podczas ładowania, ale nie znika po załadowaniu się strony. Jak pojawi się u mnie ten problem jeszcze raz, to wstawię screen'a żeby było wiadomo o co chodzi. Oczywiście nie jest to coś poważnego, bowiem wystarczy odświeżyć stronkę, lecz potrafi to zirytować podczas pisania dłuższego postu.


RE: Niedziałające TAGi... - Draco - 15-12-2012

Nie namawiaj ludzi do złego mówiąc że mają używać IE! Wszystko tylko nie IE.


RE: Niedziałające tagi na Firefoxie - ashin - 15-12-2012

Ja używam IE do przeglądania forum....


RE: Niedziałające tagi na Firefoxie - PaultheGreat - 15-12-2012

A oto wspomniany screen ukazujący omawiany przeze mnie błąd. Zauważyłem, że ta dolegliwość pojawia się gdy wyskakują mi reklamy u dołu strony.

[Obrazek: problem.png]


RE: Niedziałające tagi na Firefoxie - piotros - 15-12-2012

(15-12-2012, 17:28)PaultheGreat napisał(a): A oto wspomniany screen ukazujący omawiany przeze mnie błąd. Zauważyłem, że ta dolegliwość pojawia się gdy wyskakują mi reklamy u dołu strony.[..]

No to u mnie na FF nie mam takich kwiatków. Odnośnie reklam, to zainstaluj sobie dodatek Adblock Plus, a znacząca część reklam zniknie... Smile


RE: Niedziałające tagi na Firefoxie - Draco - 16-12-2012

Tak zainstalujmy wszyscy AdBlock'a i zabrońmy właścicielom małych portali, finansować choć w części swoich przedsięwzięć. AdBlock'a mam zainstalowanego jednak blokuje nim jedynie duże portale, na naszym forum oglądam te kilka reklam na górze czasem nawet kliknę, może to nie dużo ale jak to mówi stare polskie przysłowie "Grosz do grosza, a uzbiera się na serwer".


RE: Niedziałające tagi na Firefoxie - Mr.Q - 16-12-2012

Popieram Tongue Sam dodałem do wyjątków w AdMuncher te reklamy na górze.


RE: Niedziałające tagi na Firefoxie - piotros - 17-12-2012

Odnośnie finansowania działalności portala, to ja już wolę zrzutkę po kilka złotych rocznie niż oglądać reklamy, które zajmują miejsce na ekranie, migają i jeszcze zjadają niepotrzebnie transfer, a korzystając tylko z internetu komórkowego niestety ma to znaczenie...
no i zrobił się trochę mały off-topic... Smile