PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Benitez,dobry zastępca? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Benitez,dobry zastępca? (/thread-benitez-dobry-zastepca)



Benitez,dobry zastępca? - kernora - 25-11-2012

Tak jak w temacie sądzicie że Benitez to dobry kandydat jeśli chodzi o trenera Chelsea...?A i jeszcze jedno bym zapomniał nie długo nadchodzi wybór Piłkarza Afryki na kogo byście postawili ja zdecydowanie na Didiera świetny zawodnik mam do niego wielki szacunek to jak zagrał w finale z Bayernem...WoW Big Grin


RE: Benitez,dobry zastępca? - grzesiek9239 - 26-11-2012

Według mnie Benitez nie nadaje się na trenera Chelsea, czemu?? Bo, gdy Mourinho odchodził z Interu do Realu to zostawił jemu poukładaną drużynę, lecz on nie poradził sobie na tym stanowisku, co prawda wygrał Superpuchar Włoch i Klubowe Mistrzostwa Świata, ale został już zwolniony po pół roku pracy. Poza tym widać, że fani Chelsea nie przepadają za nim, choć w sumie im się nie dziwię Smile.
A co do Nalepszego Piłkarza Afryki to zwycięzca może być tylko jeden Tongue, wczoraj pojawił się na trybunach podczas meczu z Man City i mam nadzieję, że zagra jeszcze w Chelsea.


RE: Benitez,dobry zastępca? - kernora - 26-11-2012

Ja też mam taką nadzieje Grzesiek.Moją ulubioną drużyną jest Liverpool(A twoją?)Tongue i bardzo lubię tego Trenera jeśli interesujesz się piłką nożną to wiesz za co go lubię.
Dodać chce że bardzo chciałbym żeby Didier wrócił do Chelsea dawał tej drużynie Klimat i zupełnie tę drużynę inaczej postrzegano jeśli całemu zespołowi źle szło to Drogba potrafił strzelić zwycięskiego gola i dać team-owi 3 punkty.
Zastanawiam się jednak czy jego powrót kosztował by odejścia Lamparda którym podobno interesują się Chińczycy Big Grin


RE: Benitez,dobry zastępca? - grzesiek9239 - 26-11-2012

Ostatnio pojawiła się informacja, że Drogba i Henry mają wrócić zimą do swoich byłych klubów na zasadzie wypożyczenia Smile, jest na to duża szansa, bo w grudniu kończy się sezon w Chinach oraz Stanach Zjednoczonych i zarówno Drogba jak i Henry mają jakieś dwa miesiące wolnego.

A co do ulubionej drużyny to moją jest AC Milan (pamiętny finał LM z Liverpool'em w 2005r. i swojego rodzaju rewanż w 2007r.), lecz z sezonu na sezon słabiej sobie poczynia, długi dają się we znaki Sad.


RE: Benitez,dobry zastępca? - kernora - 26-11-2012

Powinniśmy się nie lubić Tongue nie no żartuje.Milan ostatnio wygrał z Juventusem,pomimo tego sądzę że Milanowi idzie gorzej niż Liverpool'owi ale Milan się obroni Tongue ma sporo młodych talentów typu:El Sharaawy.
Milan,Liverpool jest w dołku mój klub ma problem żeby wygrać z Swansea więc o czym my rozmawiamy Big Grin


RE: Benitez,dobry zastępca? - dawidwwy - 21-07-2013

Panowie, w porównaniu z wami piszę póxno ten posta, no ale napisze swoje zdanie na ten temat ponieważ jestem kibicem CFC i mogę ocenić pracę Benia z perspektywy czasu, myślę żę popularny "Gruby Kelner" dał radę, niewyszedł z grupy LM? wszyscy wiedzieli że nie wyjdzie bo sytuacje bardzo skomplikował jeszcze RDM, nie mam oczywiście do niego pretensji. Nie powrócił na TOP 1 w BPL?- fakt, sporo meczów przegrał, sczególnie w końcówkach meczu piłkarzom wyraźnie brakowało woli walki.. Ale wygrał Ligę Europejską, niejako odbudował El Ninio, w którego wciąż wierzę, piszę to dnia 21 lipca, dzień w którym Chelsea pokonała w drugim sparingu tego sezonu Malesia All Star XI 4-1 pod wodzą nowego-starego managera- The Special One, i myślę już o Superpucharze Europy z Bayernem pod wodzą Pepa który wygrał dzis z HSV Hamburg 5-1, zapowiada się gwiezdny sezon w świecie futbolu, bardzo mocny Bayern, bardzo mocna Chelsea, bardzo mocna Barcelona, bardzo mocny Real, wzmacniające się PSG i City których nienawidzę oraz AS Monaco które wg mnie będzie mega niewypałem, pozdrawiamSmile


RE: Benitez,dobry zastępca? - kernora - 22-07-2013

Siemka Kolego jeśli jesteś kibicem CFC to sądzę że cieszysz się z powrotu The Special One na Stare Śmieci Big Grin