PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gran Turismo PSP - Opinie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Kącik Gier (https://playstationforum.pl/forum-kacik-gier)
+--- Wątek: Gran Turismo PSP - Opinie (/thread-gran-turismo-psp-opinie)

Strony: 1 2


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - Jusko - 10-12-2014

Skoro temat się ożywił, pozwolę sobie zgodnie z tytułem - wyrazić swą opinię Smile

Generalnie GT na PSP złe nie jest. Może się podobać, można spędzić sporo fajnych chwil przy grze. Niemniej mnie zabrakło jakiegoś trybu kampanii, dzięki któremu miałbym motywację i cel, dla którego wracałbym do gry. Personalnie - szybko się wypaliłem, gdyż samo zdobywanie nowych tras i kupowanie aut, to dla mnie było za mało (marzył mi się tryb Sim jak w Gran Turismo 2 na PSX).


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - Cwieku - 10-12-2014

No ale mi chodzi jakie stosować do jakiej trasy jak by ktoś napisał Tongue


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - Makaveli - 10-12-2014

Nijak. Tego się nie dostosowuje. Jak nie potrafisz opanować auta na sportach to zakładasz sobie wyścigowe. Jak w prawdziwym życiu.


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - piotros - 10-12-2014

W GT na PSP nie ma to znaczenia, ale w wersjach na konsole stacjonarne, opony wyścigowe mają lepszą przyczepność, ale za to szybciej się zużywają, a co za tym idzie musisz częściej zjeżdżać i zmieniać opony.
Sportowe zaś mają gorszą przyczepność, ale za to są wytrzymalsze, przez co rzadziej musisz zjeżdżać i je zmieniać.
Jak masz kasę na wyścigowe, to bierz tylko takie, bo na PSP nie ma wyścigów długodystansowych, przez co nie odczujesz potrzeby wymiany opon, a przyczepność będziesz miał lepszą...


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - Cwieku - 10-12-2014

Dzięki bardzo już coraz lepiej mi idzie w GT Big Grin Dopiero dzisiaj ogarnąłem te challenge bardzo dużo siana można zarobić na tym Big Grin


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - Yohokaru - 11-12-2014

Cały problem w Gran Turismo na PSP polega na tym, że jedynymi opcjami zabawy są wyścigi i wyzwania, na których jednorazowo można się nieźle dorobić. Wyścigi poniżej 5 okrążeń nie mają żadnego sensu, warto też pokatować kilka tras by dobić do kolejnych poziomów trudności i większych kwot za lokaty. Wtedy o wiele przyjemniej uzupełnia się garaż. Brakuje jednak jakiegoś trybu kariery przez co tytuł podejrzewam znudzi nawet największych fanów serii. Przynajmniej mnie znudził, aczkolwiek gdybym poświęcił trochę czasu na poprawienie jazdy bez ułatwień, spędziłbym parę godzin więcej na torze.


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - Cwieku - 14-12-2014

Mnie też już nudzi ale dalej katuje Smile Próbuje wbić wszędzie złoto w challengach oraz uzupełnić garaż o auta które najbardziej mi się podobają Big Grin


RE: Gran Turismo PSP - Opinie - Yohokaru - 14-12-2014

Cwieku napisał(a):Próbuje wbić wszędzie złoto w challengach oraz uzupełnić garaż o auta które najbardziej mi się podobają Big Grin

Po zdobyciu tych najciekawszych aut zrobisz nimi parę kółek i stwierdzisz, że wystarczająco dużo czasu spędziłeś z grą, ale życzę powodzenia w realizacji celu. Parę kółek Castrol Suprą GT wynagradza wszystko Smile