PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Zakup nowych słuchawek nausznych. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Muzyka (https://playstationforum.pl/forum-muzyka)
+--- Wątek: Zakup nowych słuchawek nausznych. (/thread-zakup-nowych-sluchawek-nausznych)

Strony: 1 2


Zakup nowych słuchawek nausznych. - Mr.Q - 07-07-2012

Witam.
Planuję zakup nowych słuchawek nausznych. Mają być to słuchawki zakrywające ucho, czyli zamknięte.
Do typowych audiofilów nie należę (podobnie jak do bogaczy), toteż szukam czegoś w granicach 80zł MAX.
Nie mają być to słuchawki z mikrofonem, tylko typowo muzyczne.

Z braku dużego wyboru, zastanawiam się nad Philips SHP2500. Może ktoś z was takowe posiada i może się wypowiedzieć na ich temat?


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - JaDCorbeN - 08-07-2012

Polecałbym Ci Panasonic RP-HT265E. Miałem kiedyś Philipsa i w porównaniu do Panasonica to miały jakiś "płaski" dźwięk. Panasonica kiedyś kupiłem i od tej pory zostałem przy Panasonicu. Dobre też Technicsa RP-F500 ale tych już nie dostaniesz jako nowych a szkoda :(
Jeszcze możesz oblukać Sennheiser HD 201 chociaż to firma z górnej półki to im te tańsze wychodzą w miarę udanie.


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - DarcusoPL - 08-07-2012

Sławne i standardowe Sennheisery, chyba tak to się pisze. Zarówno do Ipodów i tego typu urządzeń jak i do komputera, nie posiadają one mikrofonu, są tanie i wytrzymałe
.


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - Draco - 08-07-2012

Ja od czasu do czasu mam przyjemność używać słuchawek AKG K402 i pomimo że nie są one w pełni zamknięte to i tak dobrze wyciszają otoczenie, a dźwięk jest czysty i wyraźny.


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - Mr.Q - 08-07-2012

Dzięki za odpowiedzi.
Jestem prawie zdecydowany na zakup Panasonic RP-HT265E-K. Są w moim mieście w cenie 70zł za nowe. Jadcorben, czytałem że mają dobry, przyjemny bass. Prawda to w twojej opinii? Nie wiem, czy będę mógł je przymierzyć w tym sklepie.


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - JaDCorbeN - 08-07-2012

Raczej będziesz mógł przymierzyć, upieraj się :D Chyba że w blistrze :( Natomiast co do basu: mają taki zdecydowanie głęboki przynajmniej według mojego odczucia. Ale to też jest zaleta większości pełnych słuchawek.


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - Mr.Q - 12-12-2012

Miał ktoś na głowie Creative Aurvana Live?


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - Klanu - 24-01-2013

Racjonalnie tanim (190zł) wyborem jest model sony mdr-xb600 (świeży na rynku) więcej opinii ma sony mdr-xb500. Sam posiadam i polecam :)


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - Mr.Q - 24-01-2013

Mam urodziny zaraz po świętach, dostałem od dziewczyny w prezencie łączonym coś z wydaję mi się lepszej półki. Ale dzięki za propozycję.


RE: Zakup nowych słuchawek nausznych. - Samyeu - 24-01-2013

Co do dostałeś i jak oceniasz?