PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej (/thread-sukcesy-agnieszki-radwanskiej)

Strony: 1 2


Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Kratos - 07-07-2012

Zapewne nikomu nie trzeba przypominać, że już dzisiaj o 15 Polka zagra z prawdziwą kobiecego tenisa ziemnego - Sereną Williams w finale Wimbledonu. Jak myślicie - ma jakieś szanse na zwycięstwo? I czy będziemy niebawem (a może już od dziś) świadkami kolejnego szału na punkcie naszego sportowca odnoszącego światowe sukces - "Isiomanii"? ;D

O, a tu ona, jakby ktoś jeszcze nie kojarzył:

[Obrazek: z5502110X.jpg]

A w sumie - tu też ona, ta w kapeluszu - nie mylić z beretem:

[Obrazek: 634697372174869937.jpg]

Rysiek Kalisz naśladujący Agnieszkę:

[Obrazek: ryszard_kalisz_agnieszka_radwanska_640.jpeg]

Tu Agnieszka na tle drzwi:

[Obrazek: agnieszka_radwanska_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg]

Moim zdaniem szanse ma, ale o tym sporcie nie mam zielonego pojęcia (tyle co kilka razy sobie pograłem na żywca czy wirtualnie). Oczywiście będę trzymał za nią kciuki i mam nadzieję, że da radę temu babo-chłopowi ;D


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Draco - 07-07-2012

Agnieszka już jest numerem 1 kobiecego tenisa ponieważ siostry Williams to para przystojnych facetów Tongue . Szału na punkcie tenisa nie będzie z powodu jak dla mnie pokręconej punktacji, ciężko śledzić punkty w meczu którego się nie rozumie. Mamy tyle gwiazd sportu jak Aga czy nasz zespół siatkarski (chyba?) który wygrywa mecz za meczem ostatnio ale ponieważ właściwie nic się o tym nie mówi to Ci świetni zawodnicy nie mają pieniędzy na treningi, wszyscy za to zachwycają się piłką nożną którą mamy na najniższym światowym poziomie zarówno pod względem techniki gry jak i kultury.


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Realinho - 07-07-2012

Lubię tenis, jest to sport indywidualny, który ma sporą popularność za granicą, u nas trochę mniejszą, gdyż indywidualne sporty są niszowe, przynajmniej ja tak uważam. Z tenisistów uwielbiam Rafaela Nadala, natomiast, jeśli chodzi o pojedynek Radwańskiej, wszystko mi jedno (bez urazy) czy wygra, czy przegra, kobiecy tenis szczerze, nigdy mnie nie intrygował, jednakże życzę powodzenia, Serena Williams to potężna kobieta w wielu znaczeniach tego słowa, więc ciężko będzie, choć czytałem, że ma wahania formy, może się uda.


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Draco - 07-07-2012

Nasza Aga przynajmniej gra po cichu. Rekordzistki kobiecego tenisa ryczą podczas odbijania piłki z natężeniem ponad 100dB. Ostatnio nawet słyszałem że władze tenisa wprowadzają ograniczenia głośności dla tenisistek.


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Kratos - 07-07-2012

Niestety pierwszego seta przegrała 1:6 - jak przegra drugiego to kuniec (trochę się poduczyłem, nie jest to takie skomplikowane ;D).


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - eVandeR - 07-07-2012

różnica poziomów miażdżąca niestety...


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - eVandeR - 07-07-2012

no 2 set wygrany na szczescie Big Grin


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Kratos - 07-07-2012

Widzę, remis. Rozkręca się nam Isia ;D

Draco napisał(a):wszyscy za to zachwycają się piłką nożną którą mamy na najniższym światowym poziomie zarówno pod względem techniki gry jak i kultury.

Dla mnie to jakiś absurd, że państwo z prawie 40 mln narodem (no teraz już może ze 35, kto tam wie) nie może sklecić jednej porządnej 11-stki, która choć na jednych mistrzostwach odniesie jakiś sukces. Wstyd, że państwa pokroju Danii czy Szwecji o dużo mniejszym teoretycznie potencjale ludzkim mogą, a my jakoś nie. Piłka nożna jest i będzie zawsze u nas popularna niestety. "Niestety", bo ma się już dosyć tych ciągłych rozczarowań z każdym nowym trenerem czy kadrą.


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Realinho - 07-07-2012

Szkoda, że tak się zakończyło, po drugim secie można było liczyć na więcej, no cóż, bywa i tak...


RE: Sukcesy Agnieszki Radwańskiej - Kratos - 07-07-2012

Myślę, że nie było źle. To dopiero początek jej kariery, a sam fakt dostania się do finału to już coś.