PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ile czasu spędzacie przy PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Ile czasu spędzacie przy PS3? (/thread-ile-czasu-spedzacie-przy-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - JaDCorbeN - 02-05-2014

Ja tam widzę po sobie inną sprawę, też jak Jusko zaczynałem na C64, potem Amisia w między czasie był Pegazus, aż w końcu jakoś dzianym trafem poskładany z resztek trafił do mnie PC (pracowałem w serwisie więc tych resztek nazbierałem), był zarąbisty: AMD 90, HDD: 1,2 GB, 16Mb RAM, zaczęły się gry głównie strategie i coś tam dla dzieci. PS3 mam od chyba 2010 nie mając (oprócz Pegazusa) wcześniej innych konsol. W tej chwili mam też PSX, PS2, PS4, XBOX, PSP, PSV i nie piszę aby się chwalić tylko dlatego żeby uzmysłowić jedną sprawę: każda z tych platform oferuje trochę inny poziom rozrywki. To co kiedyś było wystanym, wyczekanym, zdobytym przedmiotem (gra) teraz jest powszechne można dostać niemalże w kiosku na rogu, do tego dochodzi P2P o którym kiedyś nawet nikt nie marzył (no gdzie torrenty przy modemie 14400 kbit Smile:
Teraz zmierzam do celu: tamte czasy pod względem gry były ubogie, zdobywało się grę to grało się do oporu, ile fabryka i zdrowie wystarczy. Pamiętacie te wypożyczenia/wymiany kartridży do Pegazusa? Sam latałem na rynek na wymianę/zakup.
Teraz patrzy się inaczej: gra OK zaraz zerknę na Allegro, torrenty czy na inne źródło i będę miał w dniu premiery albo jakąś używaną za grosze. Patrzę na półkę sporo gier - hmm w co by tu zagrać - hmm a obejrzę TV Smile


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - piotros - 02-05-2014

Mnie ostatnio strasznie zmieniło The Last of Us. Po tej grze nie mogłem się pozbierać i wrócić do wcześniejszego stylu grania (odpalam grę i przechodzę ją do końca) i musiałem zmienić swój sposób grania. Teraz wychodzę z założenia, że gram w to, na co aktualnie mam ochotę, a że TLoU bardzo mi się spodobało również w trybie sieciowym, to praktycznie w nic innego na PS3 teraz nie gram. Może za jakiś czas jak nasycę się tą grą wrócę do wcześniejszego stylu grania, ale na razie nie mogę się zmusić... Wink


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - Kratos - 17-08-2014

Nie mam jakiegoś normowanego czasu pracy. Zdarza się, że odpalam konsolę 3 razy dziennie (głównie w weekendy), ale bywa i tak, że przerwa wynosi więcej niż te kilka dni. Brak mi takiego zacięcia jak kiedyś i jakoś nie trzymają mnie tak mocno przy sobie gry na PS3. No chyba, że nie trafiłem jeszcze na ten wyjątkowy tytuł.


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - 1903 - 17-08-2014

W wakacje jakoś 2 godziny tygodniowo wyszłoby mi albo i mniej. Tako się stało, że aktualnie mam inne priorytety, obowiązki - to wszystko sprawia, że odczuwam brak chęci odpalenia konsoli, ale myślę, że niebawem to się zmieni, zbliża się okres jesienny, potem zimowy, więc jest to idealny czas, by chłodnym wieczorkiem włączyć Plejstejszyn przy kubku gorącej herbaty z cytryną. Także, pewnie jeszcze się w swoim życiu nagram.


Odp: Ile czasu spędzacie przy PS3? - Damiano1234 - 18-08-2014

Gram różnie jak czas pozwala. Ale sporo gram. Od kiedy mam konsole to pc jest od Internetu a ps3 od gier.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - makaveli12341 - 03-11-2014

Ja średnio tygodniowo z 8 do 10 godzinek przegram, ale to tylko dlatego, że ps3 mam od dwóch tygodniWink(zamiana za xbox slim)zazwyczaj coś koło 5 może się uzbiera jak już się najaram konsolka;D


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - Eustachy - 26-05-2015

Ja tak w w tygodniu każdego dnia z 1,5 h, we weekendy od trzech do sześciu, jak mam wolny czas, bo zdarza się, że przez tydzień nie gram na konsoli.


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - Łukasz69 - 13-08-2015

Tyle co obecnie przy PS4, czyli 0,5 - 2 godzin dziennie. Najwięcej w sobotę, bo nawet 3 godziny. W normalne dni nie dłużej niż 1 godzinę. W niedzielę całkowicie sobie odpuszczam granie.


Ile czasu spędzacie przy PS3? - Spaidi - 13-08-2015

To tak w miarę zdrowo, sam juz więcej czasu nie poświęcam. Coraz większy natłok pracy itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Ile czasu spędzacie przy PS3? - wowwotlk - 13-08-2015

Widząc poprzednie komentarze to aż mi wstyd. Na wakacjach gram do 14 godzin dziennie. Oczywiście nie zawsze wystarczy tylko że mam dobrą książkę albo gdzieś muszę wyjść. Ale to tylko na wakacjach. Na roku szkolnym gram od pn do czw około 2-3 godziny albo wcale. W piątek do 6 jeśli nigdzie nie wychodzę w sobotę bardzo różnie od 0-14 w niedziele gram od 0-12

Wysłane z mojego Blade III przy użyciu Tapatalka