PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy)
+--- Wątek: Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! (/thread-nowa-gra-na-ps2-the-avengers-the-movie)

Strony: 1 2


Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! - jupia12345 - 23-03-2012

Cytat:The Avengers: The Movie
Zgromadzenie wszystkich superbohaterów z komiksów Marvela znowu w akcji. Po raz kolejny stowarzyszenie najsilniejszych mutantów, bohaterów oraz ludzi ze specjalnymi umiejętnościami ruszy na pomoc światu. Gra bazuje na filmie pod tytułem The Avengers, który w 2012 roku trafi na kinowe ekrany.

W tym samym roku rozgrywa się również akcja The Avengers: The Movie. Co tym razem napotka "niezniszczalnych" herosów?

Premiera Świat: maj 2012

LINK





RE: NOWA GRA NA PS2!!!!The Avengers: The Movie ( The Avengers ) - Kratos - 23-03-2012

Nie chcę gasić twojego zapału i nadziei, jaką prawdopodobnie wiążesz z tą grą, ale wersja na PS2 nie jest oficjalnie zapowiedziana. Dla przykładu na IGN-ie gra wisi jako "niezaplanowana", na innej stronie jest informacja, że nie została potwierdzona. Trochę dziwne zachowanie jak na grę, która za niecałe 2 miesiące ma wylądować na półkach. Nic się chyba nie stanie jak gra ostatecznie nie doczeka się premiery. Jedyny plus jaki z niej będzie to zapewne możliwość pochwalenia się, że w 2012 wychodziły jeszcze gry na PS2 ;)


RE: NOWA GRA NA PS2!!!!The Avengers: The Movie ( The Avengers ) - DarcusoPL - 23-03-2012


Z tego co widać to chyba mamy nikłe szanse na premierę tej gry na PS2...


RE: NOWA GRA NA PS2!!!!The Avengers: The Movie ( The Avengers ) - mattek - 23-03-2012

No, będzie pewnie to samo co z Lego Harry Potter itd. Wink


RE: NOWA GRA NA PS2!!!!The Avengers: The Movie ( The Avengers ) - sonicwariat1994 - 24-03-2012

Możliwe szanse wydania gry na PS2 to 1/10000, ponieważ chyba słyszeliście, że Sony potwierdziło ostatnią wydaną grę na PS2 - Major League Baseball 2K12 w USA. Ale kto wie, może los PS2 jeszcze się w tym roku uśmiechnie.
Traktuje te info jako ciekawostkę (a fajnie byłoby zobaczyć w title screen - "2012") Smile
Sentyment mam do PS2...


RE: Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! - Mateuka - 24-04-2012

no to zobaczysz w title screen 2012 bo PES 2013 wychodzi na PS2 Wink


RE: Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! - sonicwariat1994 - 24-04-2012

(24-04-2012, 17:23)Mateuka napisał(a): no to zobaczysz w title screen 2012 bo PES 2013 wychodzi na PS2 Wink

Właśnie się dowiedziałem Smile I super, widzicie? Mimo, że zapowiadano ostatnią grę na PS2, PS2 się łatwo nie poddaje Smile PES 2013 jeszcze na Czarnucha Smile Nie no, fenomen na skalę światową (a dziś tak się jaram na Nintendo Gamecube'a, bo dziś go dostałem, ale bez kabli [mam dostać ^^]).


PS2 żyje nadal! Smile


RE: Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! - mattek - 24-04-2012

Tsaa, PS2 daje radę. Po 12 latach walczy. W sumie jest to dalej dobra konsola i chętnie na niej gram Wink
Z PS2 do końca życia Big Grin


RE: Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! - sonicwariat1994 - 24-04-2012

Czas jej nie zabije ;]


RE: Nowa gra na PS2 - The Avengers: The Movie! - pitreekk - 25-07-2012

No i nic nima... Sad