PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - RafalKa - 08-03-2014

To dobrze wybrałeś, to jest to.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 09-03-2014

Dobrze widzę, że to są 2 gry? Bo okładki bardzo podobne. O serii po przerzuceniu się na PS3 nie słyszałem zbyt wielu pochlebnych opinii, ale mogło mi się coś ubzdurać. Gratuluję świeżego zakupu po zdaje się dosyć długiej przerwie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - 1903 - 09-03-2014

No tak, racja. Dawno nie kupowałem gier na PS3. Są to dwie różne części. Szczególnie używane gry na PS3 są w bardzo atrakcyjnych cenach, także warto się skusić.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 09-03-2014

Realinho napisał(a):[...]Szczególnie używane gry na PS3 są w bardzo atrakcyjnych cenach, szczególnie te sprzed kilku lat[...]

Również to zauważyłem. Co więcej niektóre z gier wydanych świeżo po premierze PS3 są niewiele droższe od gier wydanych na PS2, a czasami nawet tańsze. Mowa oczywiście o grach niesprzedających się zbyt dobrze czy niedocenionych pokroju "Shadow of the Colossus", które należą do jednych z najdroższych gier.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 10-03-2014

Dzisiaj przyszła do mnie zakupiona gra Wędrówki z dinozaurami razem z Wonderbook'iem... Smile
Muszę przyznać, że sposób wykorzystania Move'a w połączeniu z Wonderbook'iem jest naprawdę świetny i gra się rewelacyjnie. Smile
A oto zdjęcia zestawu: 1, 2, 3.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 10-03-2014

piotros, zawsze mnie to nurtowało - ta gra nie jest aby zbyt dziecinna? To jest - czy tacy hardkorowi gracze jak my mogą się tam dobrze bawić? Jakoś zawsze mnie to zastanawiało - takie produkcje typu Crash czy Spyro są już kultowe i każdy może w nie grać, a co w przypadku takich "wynalazków" na Move?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 10-03-2014

Grę kupiłem z myślą o młodszym pokoleniu, które wdrażam w granie na konsoli i jak się patrzyłem z boku, to obsługa wszystkiego jest zrobiona genialnie, bo w zasadzie nie było momentów, kiedy musiałem pomagać... Smile Sądzę, że przedział wiekowy jest do max podstawówki, chociaż dla starszych jako ciekawostka, też może się ona nadać... Smile
No i dla dorosłych też się może przydać, żeby odświeżyć sobie informacje o dinozaurach... Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 10-03-2014

Tak też myślałem. Dzięki za rozwianie wątpliwości Tongue

Ja mam na oku zwierzynę - może upoluję, może nie. Zależy, od której strony powieje wiatr Tongue


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - neku - 11-03-2014

@piotros
jaka cena, jeśli można wiedzieć?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 11-03-2014

71 zł za box, grę i książkę z wysyłką paczką, co uważam, za dobrą cenę, patrząc po cenach na allegro... Smile