PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Odp: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Damiano1234 - 11-02-2014

W zeszłym tygodniu ps3 razem z sport Champion i Dance star i do tego kupiłem gta 5 za 219 zł :-)

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - JaDCorbeN - 12-02-2014

Wczoraj do mnie przyjechało:

[Obrazek: image001.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 12-02-2014

W Internecie można wyczytać na temat tego tytułu bardzo pochlebne opinie, dlatego też jestem ciekaw, czy spodoba się on jednemu z naszych userów. Gratuluję zakupu i mam nadzieję, że się nie zawiedziesz. Smile Przede mną jeszcze długa droga do sięgnięcia po "Black Flag", ale z chęcią poczytam co masz na jego temat do powiedzenia. Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - JaDCorbeN - 12-02-2014

Mam wszystkie części AC, z tym że część na Xa a dwie na PS3. Każdemu mogę polecić tę serię, naprawdę genialna. Mnie wciągnęła dzięki książce Smile
Napisał Bowden Olivier i jest naprawdę wciągająca, skojarzyłem ten tytuł z grą i stąd się zaczęło.
Ogromny otwarty świat, świetna grafika no i doskonała przygoda to ogromne zalety tej serii. Jedynym minusem jest to że najlepiej zacząć od pierwszej części, wiem że to głupio brzmi ale... są gry które możemy zaczynać bez względu na część (Far Cry, Killzone, CoD) w AC aby naprawdę wciągnąć się w akcję najlepiej iść od początku.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 12-02-2014

Z tym problemu u mnie nie będzie, bo jedynkę mam już za sobą. Bardzo mi się spodobała, choć w Internecie spotkałem się z bardzo mieszanymi opiniami na jej temat ("monotonna", "misje nie różnorodne", "najsłabsza w serii"), dlatego też ta sytuacja tylko zwiększyła moje zainteresowanie serią (skoro tak dobra jedynka jest tą najsłabszą, to co z kontynuacjami? ;D).


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Mr.Q - 15-02-2014

Jadcorben - książka zachęciła Cię do tej gry? Ledwo przez nią przebrnąłem, moim zdaniem jest słabo napisana. Black Flag u mnie nie przeszedł, jakoś odstawiłem ten tytuł po paru godzinach. Każda kolejna część sprawia, że patrzę na markę coraz gorzej.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 21-02-2014

Zakupy na PS3 w tym miesiącu poza dodatkiem DLC Left Behind do The Last of Us zakończyły się zakupem Heavy Rain, w którego jeszcze nie miałem okazji zagrać. Trochę poczekałem na odpowiednią wersję, która w końcu się pojawiła i mogłem dokonać zakupu... Smile
Razem z dokonanymi zakupami na PS2, mam już 2/3 kolejnej serii... Wink
A oto zdjęcia: 1 i 2.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Sandinista - 21-02-2014

To ja wrzucę brakującą 1/3 kolekcji :) Co prawda nie jest to zakup, a prezent i to bardzo trafny. Póki co obadałem jedynie początek, który i tak nie stanowił żadnej nowości, gdyż wstęp jest urywkiem trailera, a po nim następuje poziom "Eksperyment" znany z dema. Narazie nie mam nastroju by się szerzej zabrać za Beyonda. No i jeszcze trzecie Uncharted zostało do zaliczenia.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 21-02-2014

Dzisiaj przyszło: KLIK!

Stan idealny, kod niewykorzystany, stosunkowo niska cena.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 21-02-2014

Ale gdzie ta cena? ;D