PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - JaDCorbeN - 12-12-2013

Dobry zakup - gra trochę niedoceniana ale z ciekawą fabułą. Mam też już wsie części ale brak czasu do ogrania. Jednak fabułe przeczytałem z zainteresowaniem, materiał na fajny film Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 12-12-2013

No i dzisiaj zakupiłem Gran Turismo 6: Anniversary Edition. Opakowanie prezentuje się nieziemsko, jest piękny steelbook, jest piękne malowanie w bardzo fajnych barwach. Logo GT na odwrocie wygląda bardzo ciekawie i "poważnie". Przezroczysta nakładka z pleksi ze wszystkimi logosami i opisem na odwrocie - ciekawe rozwiązanie. Fotek nie wrzucam, bo piotros już to zrobił, a moja jest taka sama. W rzeczywistości natomiast odcień niebieskiego jest ciemniejszy i żywszy, niż na zdjęciach piotrosa.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 13-12-2013

O proszę! Smile Nie sądziłem, że tak szybko zakupisz GT6... Smile Przecież z tego co pamiętam, to nie ukończyłeś jeszcze GT5... Jak będziesz robił licencje i będziesz podłączony do sieci, to będziesz mógł zobaczyć moje wyniki i linię mojego przejazdu... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 16-12-2013

GT 5 Najlepsza scigalka na swiecie!


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - JaDCorbeN - 17-12-2013

Polać mu dobrze gada Smile

A tu mój:

[Obrazek: c8d34ce0-a7f4-45e1-b4fb-510b668cd782_zpsf98cf07b.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 17-12-2013

Będzie koszonko na MP Tongue
Ghosts dobra gra, ja wole jednak GT :d Już nic nie musiałbym kupować.


12 Deals of Christmas - piotros - 17-12-2013

W ramach pojawiających się ostatnio promocji Sony "12 Deals of Christmas" pojawiła się dzisiaj interesująca mnie gra Rain na PS3 i to jeszcze w ciekawej cenie 24,30 zł dla posiadaczy PS+. Niewiele myśląc, zakupiłem ten tytuł... Smile
Oj, będzie co grać przez najbliższe kilka/kilkanaście miesięcy... Big Grin
A cały czas nie mogę się oderwać od Resident Evil Revelations... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 17-12-2013

No akurat czytałem, że Rain jest bardzo króciutkie, acz na pewno ciekawe i ja swego czasu też interesowałem się tym tytułem, bo z pewnością nietuzinkowy i wart uwagi.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 05-01-2014

--- 31-12-2013, 14:29 ---
No i kolejna promocja w PS Store mnie wciągnęła, a mianowicie stałem się posiadaczem cyfrowej wersji The Sly Trilogy. Serię Sly'a miałem zamiar ograć, a że wersja ta ma poprawioną grafikę i działa również w 3D, no i cena była lepsza niż używki na allegro, to się zdecydowałem. Smile
Tylko problemem teraz staje się znalezienie czasu na ogranie wszystkich nieogranych tytułów.

--- 05-01-2014 ---
Sony nie daje odpocząć. Po świątecznych wyprzedażach, zrobiło styczniową wyprzedaż, w ramach której zakupiłem sobie Sport Champions Complete, czyli część 1 i 2 za jednym zamachem... Smile Polowałem na ten tytuł od jakiegoś czasu, bo na poprzednią promocję nie zdążyłem się załapać... Generalnie jak ktoś poluje na wyprzedaże, to tym razem jest dużo tytułów, które co tydzień będą znikać z promocji, więc radzę się spieszyć... Smile
Źródło: PSSite.com


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - neku - 09-01-2014

faktycznie sony tym razem zaszalało. Tak dużej różnorodności tytułów przy niskich cenach na playstation store chyba wcześniej nie widziałem. Na chwilę obecną zakupiłem dwie pozycje, dwie-trzy jeszcze mam na oku.
piotros, wiadomo coś o promocji w następnym miesiącu?