PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 23-03-2017

--- 2017-03-23, 13:43 ---
Dobra, brak tematu ogólnego o zakupach, to wrzucę ostatnie zakupy na konsole PS tutaj, nie będę nabijał sobie postów w kilku działach Smile

Ostatnie zakupy cyfrowe:
  • Final Fantasy VII PS1
  • Final Fantasy VIII PS1
  • Final Fantasy IX PS1
  • Final Fantasy X/X-2 HD PS4 i PSV
  • Killzone Liberation PSP/PSV
  • Zwierzaki PSV
  • God of War Collection PS3 i PSV (cross-buy)
  • God of War Collection 2 PS3
  • The Ratchet & Clank Trilogy PS3 i PSV (cross-buy)
  • Ratchet & Clank PS4
FF 7-9 kupione w celu ogrania na PSV, bo na PS1 w wersję pudełkową mi się nie chce. Możliwość pauzy w dowolnym momencie na PSV wygrywa Smile
GoW do ogrania w wolnej chwili na PSV, a gry z PSP do ogrania na PS3 w 3D Smile
Ratchet trylogia do ogrania na PS3 w 3D Smile lub na PSV

Pudełka:
Until Dawn PS4, chociaż jakbym chwilę poczekał, to pewnie kupiłbym teraz cyfrowo za 60% ceny pudełka Sad


Ogólnie stwierdzam, że na obecną generację konsol nie opłaca się kupować pudełek, bo poza płytką i pudełkiem nic więcej się nie dostaje. Dodatkowo i tak prawie zawsze trzeba ściągać poprawkę, żeby móc zagrać.
W przypadku PS3, to w sumie cyfra też ma zaletę w postaci cross-buy (PS3-PSV) Smile Kupując jedną wersję, drugą dostaję gratis Smile Tak miałem teraz z GoW i Ratchet, a wcześniej z trylogiami Sly i Jak, które były w PS+ Smile

--- EDIT ---
Zapomniałem o najważniejszych zakupach na PS3 Smile

Udało mi się okazyjnie kupić w pudełkach trylogię Final Fantasy XIII, z czego XIII-2 w limitowanej edycji kolekcjonerskiej Smile Szkoda, że takie wersje pudełek odeszły już do lamusa Sad Nawet obecne wydania w steelbookach na PS4 nie mogą się porównywać do zwykłych wydań gier na PS3 Sad


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 02-06-2017

Do wakacji jeszcze trochę czasu i pracy zostało, ale mimo wszystko przygotowałem się już na ten moment. Przynajmniej na płaszczyźnie gier wideo.

[spoiler][Obrazek: 201706021_aqenpae.jpg][/spoiler]

Ogólnie ostatnio zakupiłem siedem tytułów na PS3. Nie szczędziłem grosza, ponieważ bardzo chciałem nadrobić ogrywanie szpili z pierwszej półki. Udało mi się kupić: The Last of Us, Uncharted 3: Drake's Deception, Tomb Raider, Heavy Rain, Grand Theft Auto V, Viking: Battle for Asgard oraz, do ogrywania w chwilach, gdy nie ma szpili z pierwszej półki, FIFA 15.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 03-06-2017

No ładnie Paul pojechałeś. Uncharted 3 i Tomb Raider już posiadam w wersjach pudełkowych na PS4 i to również i dla mnie priorytety do zaliczenia.

TLoU już ukończone (w przypadku tego tytułu przygotuj się na wspaniałą historię fabularną). Z Twojego zestawu jak najbardziej przytuliłbym jeszcze GTA 5 i Heavy Rain - na całe szczęście te gry również mogę ograć na swojej konsoli. Generalnie zakupy pierwsza klasa. Obyś dał radę to wszystko ograć.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Spaidi - 08-06-2017

Na cex kupilem za 10zl(+5zl przesylka) Harry Potter: Insygnia Śmierci cz 1
Chyba dobry deal Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Eustachy - 24-08-2017

Ostatnio kupiłem Red Dead Redemption za 45 zł w sklepie z używanymi grami. Do kupna była też gra GTA V w steel boxie za 70 zł, lecz nie kupiłem, ponieważ resztę pieniędzy miałem wtedy przeznaczone na ważniejsze priorytety. Lecz jednak z zakupu jestem zadowolony.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - GRYzonie - 26-09-2017

Ostatnio uzupełniliśmy swoją kolekcję HD Collection na PS3 o Silen Hilla, Splinter Cella oraz Hitmana Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 26-03-2019

[Obrazek: 72590616071987687143.jpg]

"Dead Space", "Darksiders II" oraz "Sleeping Dogs" stały się częścią mojej skromnej kolekcji gier na PlayStation 3. Obecnie posiadam 21 gier, choć mogłem mieć ich więcej, ponieważ część szpilów zostało przeze mnie sprzedanych, co w przypadku niektórych z nich żałuję. Niemniej jednak trafiły w moje ręce trzy tytuły, które od jakiegoś czasu znajdowały się na mojej liście życzeń. Nic tylko grać!

Aktualizacja posta
[Obrazek: 95173504248943694434.jpg]

Kolejne trzy gierki zasiliły mój zbiór na PS3. Mowa o "Assassin's Creed: Revelations", Killzone 2" oraz "Resistance 2".


Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 18-04-2019

Ponad 3 lata pogrywam na PS4 i po odpaleniu intra Killzone 2 byłem w szoku, bo ta gra nadal kapitalnie wygląda! Grę zakupiłem w lombardzie za ... 12 zł i zamierzam zapoznać się przede wszystkim z kampanią. Do tej pory ograłem K1, Najemnika i Shadow Fall i kurcze - to mroczne uniwersum skupione wokół Helghan ma coś w sobie. Pora nadrobić dwa kluczowe elementy serii, czyli części 2 i 3 powszechnie uważane przecież za szczytowe osiągnięcia marki.

Jesteś Paul graczem, który przekonał mnie do marki Tomb Raider i chwała ci za to. Teraz zwróciłeś moją uwagę na Resistance i będę wypatrywał postów na temat tej właśnie serii. Ogólnie mam teraz zajawkę na przynajmniej teoretyczne poznawanie klasyki PS3.

Z Assassynem masz pewnie tak jak ja. Tyle tych części, że na nikim nie robi to już wrażenia, ale jednak po jakimś czasie się wraca do uniwersum i odpala kolejną odsłonę...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 23-05-2019

[Obrazek: 201905231_qsrqpwa.jpg]

Ostatnio rozszerzyłem swoją kolekcję o szpile widoczne na powyższym zdjęciu. Zakupiłem w sumie dziewięć gier, czyli: "Assassin's Creed III", "Burnout: Paradise", "Far Cry 3", "Killzone 3", "Ojciec Chrzestny II", "Operation Flashpoint: Red River", "Ratchet&Clank: Tools of Destruction", "Ratchet&Clank: Quest for Booty" oraz "The Lord of the Rings: Conquest".