PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 07-11-2013

Czytałem Twoją reckę jadcorben. Kurcze, jak ten czas szybko leci. Dodałeś ją ponad dwa lata temu i pamiętam jak ją studiowałem (i to dwukrotnie).


[oddzielony] Co ostatnio kupiliście? - piotros - 28-11-2013

No proszę, nie myślałem, że będzie mi brakować takiego tematu w dziale PS3... Wink Jest co prawda temat o naszej kolekcji, ale ten o ostatnich zakupach jest lepszy... Tongue

Dobra, ale do sedna... 2 dni temu przyszła do mnie nowa gra, którą chciałem ograć od razu jak o niej przeczytałem. Jeszcze bardziej mi się jej zachciało po ograniu jednej z ostatnich gier, którą była... Lara Croft... Wink
Niniejszym stałem się posiadaczem polskiej wersji najnowszego Tomb Raidera. Sądzę, że warto było chwilę poczekać, bo ostatnio za 2 używane (mniej więcej 6 miesięczne gry) zapłaciłem mniej niż za 1 nową... Smile
Myślałem, że zdążę ją jeszcze przejść przed GT6, ale ostatnie wieczory były owocne w granie sieciowe, a poza tym postanowiłem przejść Resident Evil Revelations jeszcze raz, ale na wyższym poziomie trudności... Wink Pewnie jak skończę, to w przerwach od GT6 będę grał sobie w TR... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - RafalKa - 28-11-2013

Piotros zima chyba ci nie straszna ? Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 28-11-2013

Raczej nie... Big Grin Mam jeszcze sporo tytułów do ogrania na wszystkie posiadane przeze mnie konsole, a co miesiąc wpadają mi nowe w ramach PS+... Smile
No i faktycznie zimowe wieczory zapowiadają się interesująco... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 07-12-2013

Świetny zakup, Piotrosie. Najnowszy "Tomb Raider" to dla mnie pozycja obowiązkowa, którą mam zamiar dorwać, gdy tylko nadarzy się odpowiednia okazja i będę miał odpowiednią do tego celu ilość gotówki. Wiem doskonale z przeczytanych recenzji czy opisów, że pod względem mechaniki gry i obecności walki tytuł ten ma się nijak do wcześniejszych odsłon serii, ale w końcu jest to reboot. Wink Tak czy inaczej gratuluję formy growej - razem z Sandinistą rozkręcacie ruch w dziale gier PS3.

Aktualizacja posta
[Obrazek: DSC00020J_nqxesph.JPG]
[Obrazek: DSC00021J_nqxesps.JPG]

Moja skromna kolekcyjka oryginałów na PS3 liczy sobie teraz siedem egzemplarzy, dzięki świeżo upolowanemu szpilowi widocznemu na powyższych fotkach. Jak dobrze możecie zauważyć, jest to "Medal of Honor: Airborne", czyli kolejny shooter w realiach największego konfliktu zbrojnego w dziejach. Już nie mogę doczekać się usłyszenia głównego motywu, z którego słynie ta seria. Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 07-12-2013

Zauważyłem Paul, że w kwestii shooter'ów znakomicie się rozumiemy. Gdybym dorwał PS3, Airborne ograłbym z tego gatunku jako pierwsze. Na tej platformie FPS'y zostały zdominowane przez produkcje podejmujące tematykę konfliktów współczesnych, ewentualnie osadzone w klimatach futurystycznych. Nie ma to jednak jak solidna, klasyczna, wojenna kampania. Będę wypatrywał Twojej opinii o tej grze.


Gran Turismo 6 Anniversary Edition... :) - piotros - 07-12-2013

W końcu przyszło do paczkomatu Gran Turismo 6 Anniversary Edition... Smile
Już wiem jak dzisiejszy wieczór będę spędzał... Wink
A oto zdjęcia z odpakowania GT6... Wink
1, 2, 3, 4, 5.
Muszę przyznać, że niebieski kolor użyty na odwrocie pudełka bardzo mi się podoba... Smile Generalnie całość wygląda bardzo ładnie... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 07-12-2013

Łoł, jakie fajne wydanie. Podoba mi się i to bardzo!


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 07-12-2013

Faktycznie, to im się udało. Myślałem, że te wszelkie loga i piździki od PS3 są nadrukowane na steelbook, a tu proszę. Trzeba będzie zachować folijkę! Tongue


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 12-12-2013

Piotros jak zwykle potrafi zadziwiać swoimi najnowszymi nabytkami. Choć nie jestem entuzjastą gier wyścigowych to mimo wszystko gratuluję dokonanego zakupu, ponieważ mamy tutaj do czynienia z przedstawicielem serii ekskluzywnej dla posiadaczy konsol Sony. Poza tym świetnie prezentuje się okładka, która w połączeniu z niebieskim kolorem pudełka sprawia, że stojąc na półce egzemplarz ten wyróżnia się od pozostałych gier.

Aktualizacja posta
[Obrazek: DSC00024J_nqepnew.JPG]
[Obrazek: DSC00025J_nqepnwp.JPG]

Pomyślałem sobie, że warto sięgnąć po jakiegoś klasyka od Sony będącego produktem ekskluzywnym dla posiadaczy PlayStation 3. Z tego też względu sięgnąłem po "Resistance: Fall of Man", który zaintrygował mnie bardzo unikalnym połączeniem w kwestii klimatu.