PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 28-04-2016

Ostatnio kupiłem sobie time crisis rising storm. Nie znam się na rail shooterach więc powiem tylko że gra mi się podoba. Na płycie są jeszcze dwie gry a mianowicie deadstorm pirates (najbardziej mi się podoba z całej kompilacji) oraz time crisis 4. Polecam

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Spaidi - 02-05-2016

Ja w promocji na PSN upolowalem Dead Island Riptide Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 22-05-2016

Ojej w tym miesiącu kupiłem dużo gier. Saints row 4 gotc (świetna gra ale o niej kiedy indziej) saints row 2 (o niej też wypowiem się później) little big planet 2 (z tej gry napisałem już pierwsze wrażenia) red dead redemption z dodatkiem undead nightmare (nie miałem czasu ograć ale polecam się zaopatrzyć bo jest za 39zł na PSS w promocji do 2 czerwca) no i Grand theft auto vice city (tutaj również nie miałem czasu ograć ale jak tylko mi się pobierze to napisze pierwsze wrażenia , jestem ciekaw jak wypada na ps3, na pc przeszedłem już ze 2 razy więc nie będę się rozpisywał na temat gry tylko odnośnie portu) za wszystko zapłaciłem 128 zł.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Jako że dawno nie kupowałem nic na ps3 to dzisiaj w ramach promocji na pss kupiłem sobie Assassins creed naval edition w której skład wchodzi assassins creed 4 i rogue. Jakimś cudem nie miałem jeszcze tych gier. Aktualnie się ściągają więc o wrażeniach powiem kiedy indziej.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 05-06-2016

[Obrazek: irrFhc5.jpg]
Ostatnio trochę przystopowałem z zakupami, bo lista tytułów do przejścia jest już wystarczająco długa, ale kilka wyjątków zawsze się znajdzie.

-Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - symboliczny prezent z okazji urodzin, bardzo się wkręciłem w uniwersum.
-Fifa Street - nabyta od kumpla, po znajomości (świetna do spontanicznego pokopania z bratem)
-SingStar: Mistrzowska Impreza - chwilkę polowałem, bo tytuł mało popularny. Pomimo średnich recenzji, dobór utworów mi pasuje, a korzystam i tak z cyfrowej wersji, która większość bolączek ma naprawione.
-Battlefield 4 - wbrew pozorom, wersja last genowa naprawdę daje radę. Jasne, zdarzają się spadki klatek, doczytywanie tekstur na początku rundy, jednak pomimo tego, jest to bardzo dobry i niewykastrowany "port multigeneracyjny" - obiecana destrukcja jest, tryby są, cały content również. Za decyzją przemawiały dodatkowo aktualnie darmowe dodatki no i znalezienie kompana do gry Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 01-07-2016

[Obrazek: 201607010_sqwqsaq.jpg]

Dawno niczego nie kupowałem, więc miło jest móc powrócić do tego tematu i pochwalić się najnowszymi szpilami. Udało mi się wyhaczyć "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City" oraz "Battlefield 3". W głównej mierze jestem bardziej zadowolony z tego pierwszego tytułu, aczkolwiek nie mam nic przeciwko temu drugiemu, choć znalazł się on w moich rękach tylko i wyłącznie dlatego, że był razem z tym pierwszym w zestawie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 01-07-2016

Patrz, Paul wróci do gamingu!


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 17-07-2016

Kolejną grą którą kupiłem jest Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist. Gra jest świetna. Ewidentnie czuć że ktoś tu zrozumiał błąd jakim był TCSC Conviction i zamiast gry akcji mamy tu skradanke. Bardzo dobrą skradankę. Serdecznie polecam.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - KungLao - 18-07-2016

Ostatnio mnie wzięło na exy.

[Obrazek: 24vmhld.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 23-07-2016

Kolejną pozycją na mojej półce jest Batman Arkham Asylum. Gra bardzo dobra system walki mimo że banalny to sprawia sporo frajdy. Historia jest typową fabułą o Batmanie. Ale moim zdaniem najwiekszą furorę robią postacie złoczyńców. Są świetnie napisani mają świetne designy no i posiadają genialnie podłożone głosy pasujące do nich idealnie. Serdecznie polecam tym bardziej że można zgarnąć go na allegro za grosze.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - GRYzonie - 24-08-2016

Marvel vs. Capcom 3 - świetna bijatyka z dużą porcją fajnego humoru.