PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 18-02-2016

(18-02-2016, 08:00)Kraszu napisał(a):
(17-02-2016, 17:46)KungLao napisał(a): Koniecznie nadrób zaległości Kraszu, oczywiście jeżeli lubisz styl i klimat skradanek. Chaos Theory to najlepsza część moim zdaniem pod względem fabuły oraz samej specyficznej atmosfery (wieczorami gra się najlepiej).
Gameplay, który oferuje seria Splinter Cell wyjątkowo mi pasuje. Teorii Chaosu do tej pory nie mogę odżałować. Czaiłem się na ten tytuł bardzo długo, ale zawsze miałem coś ważniejszego do ogrania. Na PS2 autentycznie dokuczał mi kłopot bogactwa. Żadna inna konsola, którą posiadam nie ma tak bogatej biblioteki interesujących mnie gier. Mam w mieszkaniu jeszcze podłączony telewizor kineskopowy, ale niestety popełniłem błąd - pożyczyłem PS2 koledze, który nie jest człowiekiem dbającym o elektronikę. W zasadzie to jest to jego konsola dlatego głupio mi było odmówić. Było tak, że moją czarnulkę sprzedałem za grosze komuś z naszego forum (na eksperyment z lutowaniem). A wiedziałem, że ten mój kumpel ma PS2, które u niego "nie działa".

Dał mi to z pocałowaniem ręki, że zabrałem. Okazało się, że to Slimka z najnowszej serii 9xxx, która dodatkowo obsługuje karty z FMCB. Poczyściłem w środku, nasmarowałem prowadniczki i najważniejsze - za pomocą WD40 delikatnie przesmarowałem ząbki i sprężynki talerzyka trzymającego płytę. Ten element prawdopodobnie za sprawą rzadkiego użytkowania był zaśniedziały. Płyty potrafiły się same wypinać, albo popuszczał jeden ząbek. Wówczas płaszczyzna płyty nie była ustawiona pod kątem prostym względem wiązki lasera. Właśnie dlatego laser świrował. Dlatego "nie działało". Po tym zabiegu stwierdziłem, że ta konsolka jest w rewelacyjnym stanie. Laser czytał wszystkie moje stare kopie bez żadnego sprzeciwu. No i tak ostatnio do niego zachodzę na kawę wieczorem... Mała kawalerka, siedzi dwóch typów, papieros za papierosem. A "moja" konsola na podłodze wśród kurzu, piachu i popiołu z fajek. Normalnie serce podeszło mi do gardła. Sad Taki cudowny sprzęcik. Jak teraz sobie pomyślę ile ta maszynka mogłaby jeszcze służyć w dobrych rękach, to słabo się robi. Ehhh jak to ludzie nie potrafią szanować cudów techniki. Przecież ta mała, czarna konsolka zapewnia setki godzin rozrywki nawet dziś.

(17-02-2016, 17:46)KungLao napisał(a): (...) w szczególności chętnie nadrobię Airborne gdyż rozświetlenia broni laserowej oraz hiper szkielety mnie nie interesują za to klimaty II wojny światowej jak najbardziej Smile
Oko mi się zaświeciło na widok tego Airborna. Nie ma to jak klasyczny, wojenny Medal of Honor. Big Grin Seria Call of Duty już mi tak nie podeszła. W ogóle ceny największych hitów na PS3 to w tej chwili żart. Jeżeli ktoś nie goni za nowościami, to można sobie zbudować cudowną bibliotekę za bezcen.

Płyty porozrzucane po podłodze też pewnie kojarzysz, ja tam nigdy nie pożyczałem gier - raz jakiś idiota chyba nie wiedział jak się korzysta z UMD do PSP i trochę porysował mi plastik osłonki + zapalcował płytę - debilizm.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - KungLao - 18-02-2016

Pasjonaci i wierni gracze którzy mają za sobą parę ładnych lat doświadczeń oraz to że byli świadkami jak rozwinął się rynek gier na przestrzeni tej dekady szanują każdy zdobyty tytuł. Ja swoją przygode zacząłem w latach 90 gdy triumf w polskich domach świecił pegazus a mi było dane posiadać oryginalnego Snesa . Klimat tamtych lat nie da się opisać w słowach , ojciec przywoził mi jedną gre raz na kilka miesięcy zza miedzy koledzy wpadali i zbierali szczenę z podłóg gdy MK3 można było zagrać tylko na automatach a ja miałem na własnym 14 calowym deawoo Big Grin

Kraszu ja do dziś częściej gram na swoim kineskopie , kupiłem okazyjnie parę lat temu Panasonica płaski ekran 28 cali świetna głębia kolorów której na LCD nie uświadczysz. Tym bardziej że jestem miłośnikiem retro i konsole takie jak PS2,PS1 oraz Xbox stoją u mnie na najwyższym podium respektu. Mimo posiadania nowszych konsol wciąż jestem zdania że czasy szóstej generacji konsol były najlepsze.

Kupiłem zestaw tylko ze względu na Aiborne , ostatnio zagrywałem się mocno w Medal of Honor : European Assault na PS2 atmosfera tej gry jest dla mnie wzorowa a po usłyszeniu soundtracku po prostu musiałem go mieć Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 21-02-2016

[Obrazek: jPbmUaJ.jpg]
No i co, stało się!
Jak wspomniałem kiedyś w przypadku zakupu Sega Rally Online Arcade, czuję się spełniony, ponieważ właśnie stałem się posiadaczem Outrun Online Arcade - rzadkiego tytułu, który podobnie jak Sega Rally, zdjęty został z PlayStation Store. Ponad dwa lata poszukiwań, ale udało się wyhaczyć pozycję. Z miłą chęcią wymaksuję trofea (jak w każdej grze Segi, którą posiadam) Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Mr.Q - 21-02-2016

Bardzo specyficzne gry te Outruny Smile Fajnie że dorwałeś, skoro to taka rzadkość.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - GRYzonie - 21-02-2016

Crimes&Punishements za 35zł Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Spaidi - 21-02-2016

fajna gierka, pierwsza zbrodnia wciagnela mnie jak bagno, czym dalej w las tym slabiej. Jednak gra mi sie podobala, a no i latwa platynka Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 14-03-2016

[Obrazek: NJBGHOD.jpg]
Coś tam wpadło, a mianowicie Testament Sherlocka Holmesa.
Za 30zł, nawet spontaniczny zakup, a uniwersum bardzo lubię. Z tego co widzę, cierpi trochę na niski framerate i kilka niedoróbek, ale trudno. Do posiedzenia jak znalazł Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - deletter - 27-03-2016

Ja odkupiłem Mass Efecta od kumpla i śmigam od rana


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Damian K-ce - 28-03-2016

Do mojej kolekcji trafiło GTA V które nie działa. Żeby było śmieszniej jest to moja pierwsza nówka.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 03-04-2016

Killzone 3 w pełnej polskiej wersji językowej. Świetna gra , dubbing genialny(najlepiej wypada Jan Englert w roli kapitana Narvila) fabuła bardzo dobra (bardzo mi się podoba to że obserwujemy ją z dwóch stron czyli jako sierżant Sevczenko i sierżant Veleasques oraz jako helgańscy politycy to drugie co prawda tylko w cutscenkach). Polecam każdemu.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka