PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - GRYzonie - 03-12-2015

Injustice Ultimate Edition i Final Fantasy XIII (z Biedronki po 59zł Cool )
dołączyły kolekcji gier na PS3:
   

Wraz z moją narzeczoną prowadzimy kanał #Youtube o grach, gdyby ktoś był zainteresowany, to serdecznie zapraszamy:
https://www.youtube.com/c/GRYzoniePolska


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Spaidi - 04-12-2015

kozackie masz te lalki xD


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - KungLao - 08-12-2015

[Obrazek: 34rhvno.jpg]

Klimat gry względem poprzednich części sporo się zmienił, jest dużo łatwiej jednakże sama mechanika i filmowe podejście bardzo mi się spodobało. Wyrwałem za całe 15 zł z olx.


Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Spaidi - 18-01-2016

   
Zakupione na Allegro, nowa w folii. 25zl kup teraz z oferty jakiegoś wrocławskiego sklepu Wink



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Mr.Q - 19-01-2016

W Blacklist grałem, gra dobra ale tak jak piszesz - chyba dość łatwa jak na tę serię.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 19-01-2016

Splinter Cell to jedna z serii, która bardzo mi się spodobała na PS2, a której dwóch teoretycznie najlepszych części nie zdążyłem ograć. Mam tu na myśli "Chaos Theory" i "Double Agent". Blacklist brałbym w ciemno gdyby ukazał się remaster.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - GRYzonie - 15-02-2016

The Orange Box <3 PS. Kiedy wyjdzie Half Life 3? Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 17-02-2016

Ja ostatnio kupiłem assassins creed 2 call of duty black ops 2 i motorstorm. Kupiłem cały zestaw za 50zł z olx. Nie żałuję gry są naprawdę świetne.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - KungLao - 17-02-2016

(19-01-2016, 11:23)Kraszu napisał(a): Splinter Cell to jedna z serii, która bardzo mi się spodobała na PS2, a której dwóch teoretycznie najlepszych części nie zdążyłem ograć. Mam tu na myśli "Chaos Theory" i "Double Agent". Blacklist brałbym w ciemno gdyby ukazał się remaster.

Koniecznie nadrób zaległości Kraszu, oczywiście jeżeli lubisz styl i klimat skradanek. Chaos Theory to najlepsza część moim zdaniem pod względem fabuły oraz samej specyficznej atmosfery (wieczorami gra się najlepiej). Skupienie i rozwaga czy aby na pewno jesteśmy przekonani co do jednego kroku w przód , napięcie jest niesamowite szczególnie jeżeli skupimy się dokładnie na grze. Przechodziłem na Xboxie gdyż graficznie wersja na PS2 mocno od niej odstaje. W Blacklist tego dreszczyku już nie uświadczymy gdyż gra jest ułatwiona pod wieloma względami tak jak większość dzisiejszych kontynuacji swoich poprzedników.

Nie planowałem kupować fpsów ale trafiła się okazja i chwyciłem aż trzy ,w szczególności chętnie nadrobię Airborne gdyż rozświetlenia broni laserowej oraz hiper szkielety mnie nie interesują za to klimaty II wojny światowej jak najbardziej Smile

[Obrazek: 2nljrk.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 18-02-2016

(17-02-2016, 17:46)KungLao napisał(a): Koniecznie nadrób zaległości Kraszu, oczywiście jeżeli lubisz styl i klimat skradanek. Chaos Theory to najlepsza część moim zdaniem pod względem fabuły oraz samej specyficznej atmosfery (wieczorami gra się najlepiej).
Gameplay, który oferuje seria Splinter Cell wyjątkowo mi pasuje. Teorii Chaosu do tej pory nie mogę odżałować. Czaiłem się na ten tytuł bardzo długo, ale zawsze miałem coś ważniejszego do ogrania. Na PS2 autentycznie dokuczał mi kłopot bogactwa. Żadna inna konsola, którą posiadam nie ma tak bogatej biblioteki interesujących mnie gier. Mam w mieszkaniu jeszcze podłączony telewizor kineskopowy, ale niestety popełniłem błąd - pożyczyłem PS2 koledze, który nie jest człowiekiem dbającym o elektronikę. W zasadzie to jest to jego konsola dlatego głupio mi było odmówić. Było tak, że moją czarnulkę sprzedałem za grosze komuś z naszego forum (na eksperyment z lutowaniem). A wiedziałem, że ten mój kumpel ma PS2, które u niego "nie działa".

Dał mi to z pocałowaniem ręki, że zabrałem. Okazało się, że to Slimka z najnowszej serii 9xxx, która dodatkowo obsługuje karty z FMCB. Poczyściłem w środku, nasmarowałem prowadniczki i najważniejsze - za pomocą WD40 delikatnie przesmarowałem ząbki i sprężynki talerzyka trzymającego płytę. Ten element prawdopodobnie za sprawą rzadkiego użytkowania był zaśniedziały. Płyty potrafiły się same wypinać, albo popuszczał jeden ząbek. Wówczas płaszczyzna płyty nie była ustawiona pod kątem prostym względem wiązki lasera. Właśnie dlatego laser świrował. Dlatego "nie działało". Po tym zabiegu stwierdziłem, że ta konsolka jest w rewelacyjnym stanie. Laser czytał wszystkie moje stare kopie bez żadnego sprzeciwu. No i tak ostatnio do niego zachodzę na kawę wieczorem... Mała kawalerka, siedzi dwóch typów, papieros za papierosem. A "moja" konsola na podłodze wśród kurzu, piachu i popiołu z fajek. Normalnie serce podeszło mi do gardła. Sad Taki cudowny sprzęcik. Jak teraz sobie pomyślę ile ta maszynka mogłaby jeszcze służyć w dobrych rękach, to słabo się robi. Ehhh jak to ludzie nie potrafią szanować cudów techniki. Przecież ta mała, czarna konsolka zapewnia setki godzin rozrywki nawet dziś.

(17-02-2016, 17:46)KungLao napisał(a): (...) w szczególności chętnie nadrobię Airborne gdyż rozświetlenia broni laserowej oraz hiper szkielety mnie nie interesują za to klimaty II wojny światowej jak najbardziej Smile
Oko mi się zaświeciło na widok tego Airborna. Nie ma to jak klasyczny, wojenny Medal of Honor. Big Grin Seria Call of Duty już mi tak nie podeszła. W ogóle ceny największych hitów na PS3 to w tej chwili żart. Jeżeli ktoś nie goni za nowościami, to można sobie zbudować cudowną bibliotekę za bezcen.