PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 06-08-2015

Znając South Park to na pewno coś musiało zostać ocenzurowane w tych regionach, gdzie największym echem odbija się kontrowersja.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - RafalKa - 06-08-2015

Czyli jak już, to warto szukać pudełka z ESRB.


Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Spaidi - 06-08-2015

No cóż, bede musiał przeżyć ;/ dobrze, ze chociaż Polska wersja sie ukazała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 10-08-2015

Ja ostatnio kupiłem Risen 2 Mroczne Wody w polskiej wersji językowej. Używana za 20 zł na allegro. Jeśli ktoś grał w nią to mógłby mi powiedzieć co mam zrobić? Stanąłem w miejscu przy pierwszej misji u slayna w której trzeba przygotować rzeczy do wyprawy ze slaynem. Wodę załatwiłem, ryby, sternika i amunicję także a odplynac nie mogę. Kupiłem też zestaw guitar Hero van hallen, guitar Hero metallica, gitara Gibson les Paul i logitech guitar Hero microphone.

Wysłane z mojego Blade III przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 11-08-2015

Nie sądziłem, że będę jeszcze kupował, ale ostatnia wyprzedaż w Biedronce zachęciła mnie do zakupów. Pierwszego dnia udało mi się dostać, to na czym najbardziej mi zależało, a dzisiaj przez przypadek w pobliskim sklepie zauważyłem sporo gier, a wśród nich kolejny tytuł, z którym mam nadzieje spędzić sporo czasu...
Pierwszy tytuł to Assassin's Creed II, co prawda kupiłem już dawno temu cyfrowo pakiet z AC1, ale jak się później okazało była to wersja tylko w języku angielskim, a wersja pudełkowa jest w języku polskim... Smile Może w końcu zabiorę się za kontynuację przygód Assassina, bo w kolejce czeka też i część 3, którą dostałem daaawno temu w ramach PS+...
Drugi tytuł, to rozszerzona wersja gry, przez którą zmieniłem telewizor z CRT na LED... Smile A jest to XCOM: Enemy Within. Również w pudełku jest wersja polska... Smile Liczę na dużo dobrej zabawy, bo wcześniejsza wersja strasznie mnie wciągnęła i mi się spodobała...

A jeszcze przed wakacjami udało mi się dostać w pobliskim sklepie z grami LittleBigPlanet GOTY w języku polskim za całe 20 zł... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 03-11-2015

[Obrazek: J8vybNS.jpg]
Weekendowy wypad do UK zaowocował małymi zbiorami w postaci 5 tytułów.
Są to: chyba najlepszy tenis na zeszłą generację - Top Spin 4, coś wykorzystujące Sharp Shooter czyli GoldenEye 007: Reloaded, Michael Jackson: The Experience, Pure w wersji z artbookiem oraz dopełnienie GoWów - ostatnia część (po angielsku, aby nie wyróżniała się z kolekcji).

Dodatkowo, odkryta została mała żyła złota - 5 SingStarów, każdy po jednym funcie. Wyhaczyłem części: 80's, Party, Legends, Popworld oraz Jedynkę. Daje to ponad 100 piosenek, za jedyne ok. 25zł Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - wowwotlk - 15-11-2015

Ja dzisiaj zamówiłem michael jackson the experience. Za grę z przesyłką poleconą priorytetową zapłaciłem 18,50 na allegro.

Wysłane z mojego Blade III przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - denis118 - 16-11-2015

Wczoraj zamówiłem następujące gry. Batman Arkham Asylum, Mass Effect 3 i God of War 3.
Osobiście nie grałem w żadną z tych gier i jak sądzicie było warto??


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 16-11-2015

Zdecydowanie wszystkie gry są świetne. W przypadku tych z numerkami, polecam przejść poprzednie części - w obu z nich występuje ciągłość fabularna.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 22-11-2015

No to następny zastrzyk gier w kolekcji:
[Obrazek: y4k30hK.jpg]
Z racji premiery Siódmej kinowej części Star Wars - obydwie gry o podtytule "The Force Unleashed". Następnie, kupiony dosłownie za grosze, Mirror's Edge w polskim wydaniu, również polski Motorstorm Apokalipsa i coś z czego jestem najbardziej zadowolony - The Tomb Raider Trilogy. Na Larę polowałem długo, ponieważ jak wszystkie gry z serii Classics, kosztuje też więcej. Poza tym 90% tych wystawionych na Allegro to importy z UK, które nie posiadają znaczka Pegi - szczegół, ale dla mnie ważny Tongue

Na ten moment trzeba się opanować, a z racji zbliżających się świąt, będzie trochę czasu na bliższe zapoznanie się z zakupionymi ostatnio tytułami.