PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Spaidi - 06-09-2014

no Fallout zawsze byl RPGiem ;> Strzelanek jest multum, dobrych RPGow w takim swiecie juz mniej


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - dean2 - 06-09-2014

Czas w końcu poznać ten piękny świat GTA :-)

[Obrazek: ibkjdz.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - majkelxx - 10-09-2014

powoli kompletuję kolekcję gier do grania w długie, jesienne wieczory. Wczoraj dotarła do mnie taka oto gra:

[Obrazek: MWUvYCq.jpg]

trochę jestem rozczarowany - gośc na gametrade.pl zaznaczył, że gra jest w polskiej wersji jęz. a dostałem angielską.. no trudno, damy radę Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 10-09-2014

Mi w ogóle nie podobają się te angielskie oznaczenia wieku. Dlatego zawsze staram się kupować gry z PEGI, a najlepiej takie, które kupione zostały w Polsce.

Żeby nie było, że przychodzę bez niczego, oto Modern Warfare 2.
Generalnie, jakoś tak miałem nie kupować strzelanek na PS3, ale w sumie, skosztuję tego gatunku bardziej na tym systemie.
Poza tym, gra posiada splitscreen do czterech graczy co było jednym z głosów, za którymi postanowiłem ją sobie sprawić.
[Obrazek: joGB8mF.png]


Odp: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Damiano1234 - 12-09-2014

Killzone 3 do kolekcji.

[Obrazek: be5apupu.jpg]

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 13-09-2014

Muszę przyznać, że ten egzemplarz "Killzone 3" w wersji Platinum prezentuje się naprawdę elegancko. Żółta rameczka i szare pudełko pasują kolorystycznie do właściwej okładki. Jak już wcześniej wspominałem, Platinum na PS3 prezentują się o wiele ładniej od tych na PS2 i w ogóle nie mam do nich żadnych zastrzeżeń (chyba, że kolorystycznie nie pasują do oryginalnej okładki gry).


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Sandinista - 13-09-2014

Ja zaś z kolei opchnąłem swoje Okami na PS2, a w zamian łyknąłem Okami HD. Promocja na retro klasyki nakręciła mnie na ten tytuł, a właściwie na odświeżenie tej gry i jakoś nie żałowałem takiej wymiany. Gra wygląda bardzo ślicznie, kolory są bardziej soczyste, żywsze, jednak najważniejsze, że produkcja nadal potrafi kapitalnie bawić. Po raz kolejny wsiąkłem w ten baśniowy świat.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 22-09-2014

[Obrazek: 68YPmXA.png]
Razem z bratem, po krótkich namysłach, postanowiliśmy sprawić coś typowo kanapowego, do pogrania razem.
Wybór padł na cenioną w naszym gronie serię Diablo Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 22-09-2014

No znakomicie to wygląda. Big Grin Nowy, zafoliowany szpil w premierowej okładce i polskiej wersji językowej. Ciekawi mnie niezmiernie jaką część swojego budżetu musiałeś poświęcić. Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - KuwbuJ - 23-09-2014

Sniper Elite V2.... Kiedyś grałem w demo i jakoś zbierałem się do kupna pełnej wersji!Smile