PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 28-08-2014

Do pytań co lepiej wybrać jest oddzielny temat. Przypięty, pierwszy od góry.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 01-09-2014

[Obrazek: DSC00003J_eaxqrwr.JPG]
[Obrazek: DSC00004J_eaxqrwa.JPG]

Nie mam w zwyczaju ogrywać dwie odsłony danej serii pod rząd, aczkolwiek mimo wszystko zdecydowałem się pójść za ciosem i zakupiłem "Uncharted 2: Among Thieves" w polskiej wersji językowej. Tym razem, jak widać, jest to edycja premierowa. Wink

Aktualizacja posta
[Obrazek: DSC00006J_eaexpaw.JPG]
[Obrazek: DSC00007J_eaexhhe.JPG]

Żeby uniknąć przesytu związanego z ogrywaniem trzech odsłon serii "Uncharted" pod rząd, odstawiłem sobie "Oszustwo Drake'a" na później. Sięgnąłem tym samym po kontynuację innej gry, która mi się spodobała. Mowa o następcy "Arkham Asylum", czyli "Batman: Arkham City".


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 01-09-2014

O, no to teraz spadniesz z krzesła. Znakomita gra, po prostu mistrzostwo.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 02-09-2014

Okej.
Po małej przerwie z gierczeniem ogólnie, powracam z wielką chęcią oraz zdwojoną siłą. Co ciekawe, przez całe wakacje, podczas których miałem teoretycznie najwięcej czasu, nie chciało mi się nic ruszać.
Na dobre rozpoczęcie września i polepszenie szkolnego humoru, zakupiłem Sonic & All Stars Racing Transformed. Tytuł, do którego przymierzałem się już od dłuższego czasu. Za zakupem przemawiał generalnie brak jakiegokolwiek racera na PlayStation 3, a także wola odpoczęcia od poważniejszych tytułów, na rzecz przyjemnej, arcadeowej ścigałki Smile
[Obrazek: Z2C1W9o.jpg]
Okładka ma ciekawie wykonane niektóre napisy, co widać na powyższym zdjęciu - kolor pojazdów jest strasznie ciemny, gdzie w rzeczywistości są one znacznie jaśniejsze. Zależy to od kąta patrzenia na okładkę.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 02-09-2014

No ta ścigałka taka przyjemna nie jest - niektóre eventy są piekielnie trudne nawet na normalnym poziomie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 02-09-2014

W ostatnim miesiącu zaszalałem z zakupami gier. Zaczęło się od Okami na PS2, a kolejne 5 gier przybyło mi na PS3... Wink
Tak się prezentują w komplecie, a są to:
  1. Dead Space
  2. Dead Space 2
  3. Alone in the Dark - Inferno
  4. Red Dead Redemption - Game of the Year Edition
  5. Back to the Future - The Game
Szukałem RDRa GOTY razem z mapą i udało mi się ją o dziwo dostać w sklepie z używanymi grami w akceptowalnej cenie... Smile
Dead Space 1 jest jedyną częścią, która ma napisy w języku polskim. Pozostałe 2 części nie miały już napisów w języku polskim. Sad Obie zakupione części wydane zostały na nasz rynek... Smile
Back to the Future w wersji płytkowej posiada możliwość zdobycia platynowego trofeum, a została wydana tylko w Stanach, więc mam pierwszą grę z regionu 1 (BLUS). Dostępna wersja cyfrowa tej gry w sklepie PSS, nie daje możliwości zdobycia tego trofeum. O dziwo udało mi się ją szybko dostać po trochu dzięki GameTrade... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 02-09-2014

@Makaveli
Wiem, wiem. Ogrywałem demko i, aby przejść jeden event na szybkość, musiałem się chwilę nagimnastykować. Jednak lubię wyzwania, a co!


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 03-09-2014

(02-09-2014, 17:11)Makaveli napisał(a): No ta ścigałka taka przyjemna nie jest - niektóre eventy są piekielnie trudne nawet na normalnym poziomie.

Bo jesteś laikiem ;x


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - majkelxx - 04-09-2014

przed chwilą dotarł do mnie kurier Smile

w końcu się przemogłem do zakupu F3 - zobaczymy czy nie będzie rozczarowania Smile

BF3 kupiony głównie do gry na multi Smile

[Obrazek: qHiD6CU.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 04-09-2014

Mnie w F3 denerwowała RPG-owa formuła walki z przeciwnikami, gdzie musiałem strzelić człowiekowi kilka razy w głowę żeby go zabić. Bezsensowne to dla mnie było i darowałem sobie rozgrywkę.