PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 22-08-2014

Propsy za dwa konkretne szpile autorstwa panów z Rockstar Games. Są to nie tylko niezwykle rozbudowane i wciągające gry z otwartym światem, ale również pozycje potrafiące oddziaływać na emocje gracza za sprawą fabuły, klimatu i bohaterów (a przynajmniej było tak u mnie). O "Just Cause 2" słyszałem natomiast, że jest to gra stawiająca na widowiskową akcję i raczej nie jest to tytuł skierowany do osób szukających czegoś więcej, aniżeli ciągłych strzelanin. Mimo tego i tak jestem zainteresowany tym tytułem, ponieważ nie zawsze trzeba grać w gry z ambitniejszą fabułą i czasem warto oddać się wartkiej akcji. Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 22-08-2014

Co do Just Cause 2, produkcja przytłoczyła mnie wielkością świata. Ten archipelag jest po prostu za duży, przez co jednolity. Natomiast widok z naprawdę wysokiego szczytu (chyba nawet wyższego niż Mt. Chilliad z GTA V) imponujący. No i ten model zachowania się pojazdów wygląda, jakby ktoś go nie dokończył. Ogólnie gra jest dobra, ale dla kogoś, kto pozaliczał kilka części serii GTA, będzie wybrakowana.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 25-08-2014

[Obrazek: DSC00001J_earsxae.JPG]
[Obrazek: DSC00002J_earsxaw.JPG]

Dawno nie powiększyłem swojej kolekcji, dlatego też postanowiłem to zmienić i zakupiłem pierwszą odsłonę przygód Nathana Drake'a, czyli "Uncharted: Drake's Fortune".


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 25-08-2014

Prędzej czy później ten moment musiał nadejść, bo żaden z użytkowników PS3 od tej gry się nie odpędzi. To wręcz wstyd mieć tę konsolę i nie zagrać w tę serię. Zobaczymy czy ci się spodoba, choć coś mi mówi, że tak ;)


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 25-08-2014

Uncharted dla PS3 jest tym, czym GOW dla PS2, czy Crash dla PS1. W moich oczach trylogia od Naughty Dog to największy symbol siódmej generacji. Gratuluję zakupu i czekam na rozbudowany posting za jakieś ... dwa dni. Big Grin Mam wrażenie, że bardzo szybko kończysz gry po ich zakupie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 25-08-2014

Gratulacje zakupu i życzę miłych wrażeń z ogrywania U1... Smile Tylko szkoda, że jest to wersja platinum, chociaż ja też nie mam się czym pochwalić, bo kupiłem wersję cyfrową... Sad


Odp: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Damiano1234 - 26-08-2014

Co z tego że Platinum gra to gra i tyle.. A zakup dobry

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - RafalKa - 27-08-2014

Jednych to gila że platyna, drugich już nie
Ja jak mam możliwość to unikam platynki ale jak nie ma tego co się lubi to się lubi.....
Jak @up gra to gra przynajmniej dla niektórych.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 27-08-2014

Platynki na PS3 nie są wcale brzydkie moim zdaniem, więc w ogóle nie zastanawiałem się, czy mam wybierać platinum, czy polować na premierówkę. W przypadku PS2, zwłaszcza tych pierwszych wersji okładek platinum, częściej staram się wybierać premierówkę.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - majkelxx - 28-08-2014

ostatnie nabytki to GTA IV oraz Uncharted 3 Smile

Uncharted 2 zostało zakupione w momencie kupienia konsoli więc w czerwcu. Zaczynam co prawda swoją przygodę z PS3 ale kolekcja gier jest już spora Wink

Przymierzam się do zakupu Saints Row 3 lub Just Cause 2 - co lepiej wybrać?