PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Draco - 02-07-2014

Jak co niektorzy zauwazyli dorobilem sie wreszcie PS3 (jak zwykle w moim przypadku, na sam koniec egzystencji konsoli na rynku Smile ). Razem z konsola kupilem kilka gier:

Fifa 11 i 13
Dark Kingdom
Grid
Need for Speed The Run
Mirrors Edge
UFC Undisputed 3
CoD MW2 i MW3
GTA4

Na dokladke dzis dokupilem jeszcze Red Dead Redemption, Smackdown vs RAW 2010 (kosztowala rownowartosc 4zl wiec warto) oraz oczywiscie Gran Turismo 5 (nie mieli GT6 a ja musze miec jakies GT Big Grin )

Niestety narazie PS3 nie mile mnie zaskoczyla. Co do samej konsoli nie mam zastrzezen, nawet pomimo koniecznosci wymiany napedu (tym nawet jestem mile zaskoczony), chodzi o uruchamianie gier. Niektore to bajka, krotko zwiezle i na temat, wrzucam plyte i jazda ale gdy juz mowa o GTA4 (pierwsze uruchomienie okolo 20 minut) lub GT5 to robi sie nie fajnie. Co do GT5 to uruchamia mi sie od 2 godzin (26 update, niektore ponad 1GB, na szczescie internet szybki + instalacja na dysku, na cale szczescie tej zostalo juz tylko 3 minuty). Ech gdzie te czasy kiedy tworcy wypuszczali gry dopracowane bo po premierze nie dalo sie juz nic z gra zrobic. GT4 mimo tego ze zostalo wydane ponad 9 lat temu (tak to juz tyle! a w przyszlym tygodniu minie 13 lat od premiery GT3) mozna smialo wrzucic do nowiuskiej PS2 lub PS3 i grac bez dwu godzinnego loadingu.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 02-07-2014

Dziwi mnie, że pytasz o coś takiego, szczególnie ty. Powinieneś dokładnie znać temat po całym tym czasie, który spędziłeś przy konsolach. Nie ma sensu pisać tego po raz setny.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 02-07-2014

Na pocieszenie jest to jednorazowa instalacja tylu poprawek w przypadku GT5... Smile U mnie też trwało to dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo, bo kupiłem wersję premierową, która nie zawierała żadnych poprawek. Jakbym kupił "Academy Edition", to ona zawiera już sporo poprawek, a przynajmniej te do wersji 2.0.
Niestety w przypadku PS3 jest tak, że pierwsze uruchomienie gry pokazuje czy producent dobrze napisał grę czy jednak były potrzebne poprawki. Mimo wszystko gratuluję zakupu... Smile Z GT5 chyba bawiłem się najdłużej i najfajniej... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Draco - 06-07-2014

Makaveli napisał(a):Powinieneś dokładnie znać temat po całym tym czasie, który spędziłeś przy konsolach.

Tak sie sklada ze jestem graczem raczej retro w dodatku nie majacym czesto czasu nawet na te starsze konsole. Przed dlugi, dluuuugi czas najnowsza konsola w moim zbiorze bylo PS2 (nie liczac pierwszego Xboxa ktory jest mlodszy od PS2 o rok). PS3 to moj nowy nabytek. Nigdy niebylem profesjonalny naprawiaczem konsol (jak chocby jadcorben) nigdy tez nie mialem stycznosci z poprzednia juz generacja konsol przez dluzej niz godzinke moze dwie u jednego czy drugiego znajomego. Konsole przewaznie kupuje gdy te ida juz na emeryture, bo to chyba najlepszy czas na docenienie bliblioteki gier bez tego calego szumu je otaczajacego, ponad to jest po prostu taniej Smile a jako ze nie gram czesto nie chce wydawac na to duzo pieniedzy.

Dzis np kupilem God of War 3 i Uncharted 3 po £5 za sztuke (okolo 25zl sztuka), cena wysmienita, a obie gry jak wiemy - klasyki.

piotros napisał(a):Jakbym kupił "Academy Edition", to ona zawiera już sporo poprawek, a przynajmniej te do wersji 2.0.

A wlasnie zastanawialem sie nad Academy Edition ale poskapilem £2 i kupilem wersje premierowa (zawsze takie wole), jako ze Academy Edition chyba nic wiecej nie miala poza kodem do DLC (ktory juz byl niedostepny jako ze to uzywka).


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 10-07-2014

[Obrazek: DSC00001J_ewwxhqr.JPG]
[Obrazek: DSC00003J_ewwxhqn.JPG]

Dzisiaj stałem się posiadaczem powyższego egzemplarza gry "Assassin's Creed II" w polskiej wersji językowej i edycji gry roku. Pomimo, że seria ma przypiętą etykietkę odgrzewanych kotletów, zamierzam zapoznać się z wszystkimi jej odsłonami. Pierwsza część bardzo mi się podobała i mam nadzieję, że inne gry cyklu będą choć trochę zbliżone do jej poziomu.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 10-07-2014

Gratuluję zakupu!

Mnie osobiście seria w ogóle nie przypadła do gustu, najbardziej bolał ten cały system wspomnień - gdyby gra działa się bez przerwy w tamtych czasach i nie miała nic wspólnego z czasami współczesnymi, to mógłby być hit. Oprócz tego bardzo nudziły mnie zadania w tej grze - poza skakaniem po budynkach, co mi się podobało, nie było już nic ciekawego do roboty.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - denis118 - 11-07-2014

Ja ostatnio zakupiłem grę LA Noire.
Gra jest dobra, lecz nie polecam zagrać więcej niż 2 misje dziennie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 11-07-2014

Ja GT 5 kupiłem w zimę 2013 w wersji Platinum i chyba sporo poprawek było już na dysku, bo o dziwo ściągnęło mi się tylko parę i gra aktualna bo mogłem grać Online itp. Academy Edition to to samo, tylko, że masz już kupione DLC.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 11-07-2014

[Obrazek: 4406269182]

Wpadł dzisiaj kolejny tytuł, dla którego zakupiłem PS3. Zapewne opiszę inFamous i po ograniu tego szpila zabiorę się za reckę.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 11-07-2014

Gratuluję zakupu... Smile Od dłuższego czasu przymierzałem się do zagrania w jakąkolwiek część FF i sprawdzenia samemu fenomenu tej serii gier, ale jakoś nie miałem jeszcze wystarczająco dużo zaparcia, żeby wybrać konkretną część i się w nią zagłębić. Trochę ta seria mnie przytłacza i pewnie dlatego jeszcze w nią nie zagrałem... Smile
Chociaż wrzuciłem sobie na kartę FF Tactics na PSP i może jak mi się będzie nudzić, to spróbuję pograć w tę część, bo czytałem że jest trochę podobna do XCOM'a, które bardzo mi się podobało, ze względu na turową rozgrywkę... Smile