PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 25-06-2014

Uuuu... widzę, że drużyna BF3 rośnie w siłę... Smile Jak będziecie planować jakąś wspólną rozgrywkę, to dajcie znać, to bym sobie pograł, bo dawno nie grałem... Smile BF3 dawali jakiś czas temu w ramach PS+, ale tylko podstawową wersję... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 25-06-2014

Ja mam na razie podstawę i nie zanosi się na to, abym rozszerzał ją o jakieś DLC, ponieważ jest drogo Big Grin
Szkoda, że na naszym serwie ciągle Gulf of Oman ;/


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Gregorczen - 26-06-2014

[Obrazek: CAM00356j_ewhxqex.jpg]


Pierwsza gra na PS3. Dostałem ją gratis przy zakupie konsoli. Nie miałem nigdy do czynienia z pierwszymi odsłonami serii Call of Duty. Z tego co widzę gra osadzona jest w okresie II wojny światowej. Hmm, z czym kojarzą mi się wojenne shootery? Przede wszystkim z genialnym Medal of Honor: European Assault, które ogrywałem na PS2. Przyznam szczerze, że do dziś jest to jedna z moich ulubionych gier. Ogólnie seria Medal of Honor za czasów PS2 była jedną z moich ulubionych serii. Niestety o tych nowszych wydaniach słyszę mnóstwo negatywnych opinii. A jeśli chodzi o Call of Duty 3 to jestem bardzo ciekawy ponieważ lubię wojenne klimaty. Mam nadzieję, że gra dostarczy mi tyle rozrywki co wspomniany już Medal of Honor European Assault Smile


Odp: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Damiano1234 - 26-06-2014

Moja skromna kolekcja gier. Watch dogs niedawno kupiłem.
[Obrazek: muqy9ade.jpg]

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Falko14 - 26-06-2014

To jest temat o ostatnio kupionych grach nie kolekcji.Ale to nie zmienia faktu ze gry masz super Wink.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 27-06-2014

Gratuluję zakupu Watch Dogs... Smile Czekam z niecierpliwością na wrażenia z gry...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - JaDCorbeN - 27-06-2014

@mattek - zawsze można wspólnie ustawić mapki, tak pod nasze preferencje Smile
Dajcie tylko info i zaraz się zmieni Smile


Odp: RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Damiano1234 - 27-06-2014

(27-06-2014, 09:29)piotros napisał(a): Gratuluję zakupu Watch Dogs... Smile Czekam z niecierpliwością na wrażenia z gry...

Jeżeli mogę wrażenia tu napisać to,gra jest fajna. Podoba mi się tę sterowanie miastem. Grafika wg mnie jest bardzo ładna mi starcza. Sterowanie samochodami nie jest zbyt fajne ale tragedi nie ma. Ogólnie dobry zakup ale ciut za drogi.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Gregorczen - 27-06-2014

Nie udało mi się zwrócić zestawu, o którym pisałem tutaj tak więc zostawiam konsole i zobaczymy co z tego będzie. Pierwsze wrażenie było pozytywne natomiast teraz coraz bardziej tego żałuję. No ale cóż, za głupotę się płaci. Okazało się, że nawet dołączony gratisowo COD 3, o którym wczoraj wspominałem nie działa... Na początku myślałem, że to napęd jest uszkodzony ale winą jest tragiczny stan płyty.

Ale do rzeczy. Dzisiaj zakupiłem sobie pierwszy tytuł na PS3. Jest to gra Uncharted 2: Among Thieves. Też na ogłoszeniu z OLX no ale tym razem wszystko jest ok. Płyta bez żadnych rysek, dodatkowo w polskiej wersji językowej.

[Obrazek: CAM00358j_ewhsppa.jpg]

Seria Uncharted wzbudziła moje zainteresowanie już dawno temu gdy nie miałem jeszcze PS3. Tak więc po zakupie konsoli to był absolutny priorytet. Chciałem zacząć od początku czyli Drake's Fortune ale nie znalazłem nigdzie w mojej okolicy dlatego zdecydowałem się na zakup Among Thieves. Z tego co mi wiadomo gry nie są ze sobą powiązane fabularnie także do jedynki będzie jeszcze kiedy wrócić. Mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 27-06-2014

Mnie jedynka nie podeszła, ale pewnie przez to, że gra na początku sprawiła wrażenie innej niż faktycznie była. Tak czy siak, dobry zakup, a konsola może będzie ok. Wypadałoby rozebrać, bo po tylu latach może być trochę brudno wewnątrz, ale to temat na inną dyskusję.