PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 05-04-2014

Oo a już miałem pisać, że pan Paul coś nam ostatnio podupadł na growym zdrowiu i już nawet nie pamiętam jaką ostatnio grę skończył, ale jak widać żyje i odrodził się w chwale ;). Batmany też mi się gdzieś tam przewinęły, bo to raczej must have na konsole tej generacji.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 10-04-2014

Brakowało mi ostatnio przygód księcia Persji i uświadomiłem sobie, że ominąłem pierwszą część wydaną na PS3... Niewiele się zastanawiając znalazłem interesującą mnie aukcję i zakupiłem wersję premierową w języku polskim. Smile
Tak się prezentuje ta część...
Tym razem to mam już chyba wszystkie części na konsole Sony... Smile
Teraz mogę się zagłębić w poznanie nowych przygód księcia... Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Sandinista - 10-04-2014

Ja zaś złamałem swoją żelazną zasadę, wedle której nie kupuję kolejnych gier dopóki nie przejdę aktualnie ogrywanych i w ten sposób nabyłem składankę Oddworld. A to wszystko przez obecną, świąteczną promocję. W skład zestawu wchodzą cztery gry sygnowane wspomnianą marką: dwie części z Abe'em z pierwszego PlayStation oraz podniesione do HD Munch's Oddysee oraz Stranger's Wrath. Z serią nigdy nie miałem do czynienia co jest jednym z plusów, natomiast głownie smaka miałem na ostatnią odsłonę. Zanim jednak na dobre zabiorę się za serię, muszę wpierw ukończyć pewien tytuł na PS2. Ale o tym kiedyś. Tylko czasu brak.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 11-04-2014

A ja dorwałem kolejne gry do mojej skromnej biblioteczki tytułów na PS3:
-Red Dead Redemption GOTY
-Saga GoW (5 części, jednak tylko trzy działają bo to wydanie hamerykańskie)
-Little Big Planet


Co ostatnio kupiłeś na PS3? - krzysiekao - 12-04-2014

Czemu 3 skoro PS3 nie ma blokady regionalnej na gry.


To z iPada na Tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 12-04-2014

Bo GoW Origins (dwie części z PSP) są w formie cyfrowej i aktywuje się je za pomocą vouchera. Niestety nie działa on na europejskim koncie Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 12-04-2014

Załóż amerykańskie i wpisz - próbowałeś?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 12-04-2014

Chciałem tak zrobić, ale zanim się zorientowałem - klucz już wygasł na dobre ;f
Trudno, ale cena całej Sagi i tak była bardzo przystępna.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 12-04-2014

Dobrze, że nie kupiłem, a poważnie rozważałem właśnie ze względu na te części z PSP, a nie mogłem nigdzie znaleźć, w jakiej postaci są one w zestawie. Gdyby wszystko było na płytkach, to by było kapitalnie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 12-04-2014

Niestety. Pozostaje zakupić double-pack z PSS Wink