PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 20-03-2014

A "Drake's Fortune" ostatecznie ci przyśle, czy musisz dalej polować na Allegro na innych aukcjach?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 20-03-2014

Nie no przyśle właściwą grę. Byłem po prostu zaskoczony i już sam zgłupiałem, co licytowałem przy okazji powątpiewając w swoją inteligencję. Tytuły niby podobne, ale mówię, że aż tak głupi to chyba nie jestem ;D W sumie za trzecią część zapłaciłbym pewnie więcej.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 20-03-2014

Akurat w sieci trafiałem dość regularnie na aukcje trzeciej odsłony serii "Uncharted", których cena była bardzo przyzwoita i co więcej czasami łatwiej było mi znaleźć tanią trójkę, aniżeli "Drake's Fortune".

Widzę, że ostro wziąłeś się za ogrywaniu klasyków i po ograniu "MGSa", zakupiłeś kolejną znaną markę spod znaku PlayStation. Przypuszczam, że niedługo sięgniesz po takie gry jak "God of War III" czy"Heavy Rain".


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 20-03-2014

Może to głupio zabrzmi, ale ... zależy mi na tym co byś Drake's Fortune otrzymał i ograł w te pędy.

Jesteś świeżo po Tomb Raider i w związku z tym ciekaw jestem, czy staruszek Drake jeszcze da radę stanąć w szranki z młodą Larą. Nie ukrywam, że w mojej głowie pomnik pierwszej części Uncharted zburzył po części Makaveli swoją odważną recenzją.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 20-03-2014

PaultheGreat napisał(a):Akurat w sieci trafiałem dość regularnie na aukcje trzeciej odsłony serii "Uncharted", których cena była bardzo przyzwoita i co więcej czasami łatwiej było mi znaleźć tanią trójkę, aniżeli "Drake's Fortune".

No dokładnie. Jedynka na aukcjach jest zdecydowanie mniej puszczana. "Heavy Rain" bym też z miejsca przytulił, ale nie chcę się złapać na tym, że będę kupował gry, a ich nawet nie zaczynał czy nie kończył. Także musi poczekać. W Plusie tym nieszczęsnym jeszcze czeka mała grupka tytułów do zaliczenia. Póki co problem bogactwa, a myślałem, że liczba tytułów na PS3, które chciałbym ograć nie jest wcale taka duża.

@Kraszu nie zabrzmiało głupio, bo mi też na tym bardzo zależy. Co więcej mam zamiar ograć od razu całą trylogię, ale nie wiem czy to nie będzie za dużo. Sandi się chyba na to uskarżał i boję się, żeby mi zapał nie opadł i np. trzecia część nie wzbudzała takich emocji tylko dlatego, że będę odczuwał przesyt. W tej chwili mam spore ciśnienie, a spotykałem się już z różnymi opiniami odnośnie zestawienia nowej Lary i jej męskiego odpowiednika.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 20-03-2014

Ja chyba nigdy nie ograłem żadnej serii za jednym zamachem. Zawsze robię sobie świadome przerwy i przeplatam gatunki. Myślę, że tak jest lepiej. Znane marki najczęściej oferują bliźniaczo podobną grafikę oraz mechanikę.

I jeżeli na przykład zaraz po ukończeniu GOW1 złapałbym się za GOW2, to prawdopodobnie czułbym, że gram w te samą grę. To samo z Ratchetem, czy obecnie przeze mnie ogrywanym Splinter Cell. Przykłady można by mnożyć. A ja za bardzo lubię te wszystkie serie, żeby ogrywać je na znużeniu.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 21-03-2014

No ja to mam z reguły spore przerwy pomiędzy ograniem jednej odsłony danej serii a drugiej. Trylogię Piasków Czasu ograłem właśnie z kilkumiesięcznymi odstępami i dzięki temu za każdym razem czułem się świeżo, aczkolwiek może to być zasługa odmiennych klimatów w każdej z trzech części. Swego czasu planowałem powrócić do tej serii i ograć wszystkie trzy części za jednym zamachem, ale na planach się skończyło. Swoją zobaczyłbym jak ta seria rozwijała się, bowiem ograłbym ją w kolejności chronologicznej, a nie jak wcześniej, gdy zacząłem od "Duszy Wojownika".


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 29-03-2014

Hycnąłem inFamousa za 30,50,-. Edycja premierowa, bodajże stan idealny. Zobaczymy, jak przyjdzie Tongue


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 29-03-2014

Podobnie jak ostatnio Kratos, tak i ja zaopatrzyłem się dzisiaj w pierwszą część przygód Nate'a - Uncharted: Drake's Fortune.
Grę wypatrzyłem na Tablicy, akurat od osoby z mojego miasta. Bez zastanowienia zainteresowałem się ogłoszeniem, a dzisiaj pojechałem po nią na rowerku. 30zł moim zdaniem to bardzo dobra cena, płyta bez rys Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kratos - 29-03-2014

No, a ja swojego egzemplarza dalej nie dostałem. Ładnie się wkopałem, ale jeszcze chwilę poczekam. Też u mnie w mieście była pierwsza część za 25 zł bodajże, więc 3 dychy to jak najbardziej dobra cena. Za 28 zł kupiłem Uncharted 2, ale nie mogę w niego zagrać, bo jestem przyblokowany brakiem jedynki xD Oczywiście też bez rys, z tymi Blu Rayami właśnie to je dobre, że trzeba nieźle się nagimnastykować, żeby je porysować czy doprowadzić do stanu, że konsola nie będzie ich czytać.