PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Realinho - 21-02-2012

W tym temacie możemy pochwalić się, co ostatnio nabyliśmy do naszej kolekcji gier, sprzętu i wszystkim innym związanym z konsolą PlayStation 3. Najlepiej, jeśli będziemy dodawać fotki do każdego zakupionego towaru, również możecie podzielić się swoją opinią na to czy warto inwestować w dany sprzęt, czy jednak unikać go, gdzie pieprz rośnie. Jeżeli chodzi o mnie, ostatnio niestety nic nie kupowałem, ale czaję się na niektóre gierki, jak coś będzie, to na pewno napiszę w temacie.

Zapraszam!




RE: Co ostatnio kupiłeś? - BerserkerDevil - 22-02-2012

Ostatnio, czyli jakiś tydzień temu kupiłem sobie nowego, zafoliowanego Assassin's Creed: Revelations za 151 zł. Naprawdę polecam ten tytuł, a w szczególności fanom serii. Mi osobiście się podoba, no może jest to w jakimś sensie odgrzewany kotlet, ponieważ bardzo przypomina Assassin's Creed: Brotherhood, jednak dla fanów poprzednich serii nie powinno to denerwować. Nawet graczom, którzy pierwszy raz zetkną się z tą serią może się spodobać, aczkolwiek zaleca się najpierw zagrać w poprzednie serie ze względu na fabułę. Pozdrawiam i polecam. Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś? - JaDCorbeN - 22-02-2012

Guitar Hero: World Tour z gitarką Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś? - PaultheGreat - 07-10-2013

[Obrazek: DSC00003J_nswqhea.JPG]
[Obrazek: DSC00004J_nswqheq.JPG]

Dzisiejszego dnia listonosz dostarczył mi przesyłkę, która zawierała widoczne na powyższych zdjęciach przedmioty - kabel HDMI oraz grę "Tomb Raider: Underworld". Głównym powodem zakupu kabla, oprócz wykorzystania możliwości konsoli i telewizora, jest także możliwość podłączenia PS2, które jak już wspomniałem nie odejdzie w odstawkę ze względu na kupno PS3. Sama gra została zakupiona, ponieważ ma na celu skompletowanie całej serii "Tomb Raider" (włączając odsłony z PSX), gdyż już dwukrotnie mnie do siebie przekonała za sprawą "Legend" i "Anniversary". Nie muszę wspominać, że tegoroczny reboot jest dla mnie swoistym must have'em. Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Kraszu - 07-10-2013

Jednak Lara... Ciekawy byłem jaki tytuł wybierzesz na swój debiut na PS3.

(07-10-2013, 15:44)PaultheGreat napisał(a): Sama gra została zakupiona, ponieważ ma na celu skompletowanie całej serii "Tomb Raider" (włączając odsłony z PSX) (...)
Konkretne postanowienie, ale nie wiem czy w nim wytrwasz. Stare Tomb Raider'y z PS1 to gry zapewne o kilka klas gorsze od tego co już zaliczyłeś. No, ale fanów serii nigdy nie wolno lekceważyć. A Ciebie chyba już śmiało można nazwać fanem przygód Lary Croft.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 07-10-2013

(07-10-2013, 15:44)PaultheGreat napisał(a): Dzisiejszego dnia listonosz dostarczył mi przesyłkę, która zawierała widoczne na powyższych zdjęciach przedmioty - kabel HDMI oraz grę "Tomb Raider: Underworld".[..]Sama gra została zakupiona, ponieważ ma na celu skompletowanie całej serii "Tomb Raider" (włączając odsłony z PSX), gdyż już dwukrotnie mnie do siebie przekonała za sprawą "Legend" i "Anniversary". Nie muszę wspominać, że tegoroczny reboot jest dla mnie swoistym must have'em. Smile

Gratuluję zakupu... Smile
Co do planów, to podziwiam i będę gratulował wytrwałości w kolekcjonowaniu i ogrywaniu jej, bo tak jak napisał Kraszu, pierwsze części serii nie są "przyjazne" dla gracza. Zresztą czytając podsumowanie całej serii w PSX Extreme, tak samo wypowiadali się o początkach serii.
Z tego co pamiętam, to Anniversary jest odnowioną wersją części pierwszej na PS1, tylko "trochę" ulepszoną.
A najnowszą odsłonę również i ja planuję zakupić, chyba że wcześniej pojawi się za darmo w ramach PS+... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 16-10-2013

[Obrazek: DSC00006J_nsawwee.JPG]
[Obrazek: DSC00007J_nsawwew.JPG]
[Obrazek: DSC00008J_nsawwes.JPG]

Tym razem, po przymusowym teście na cierpliwość ze strony poczty polskiej, stałem się posiadaczem gry "Overlord: Raising Hell". Jest to tytuł z gatunku action RPG, z którym ostatni raz miałem styczność kilka lat temu na PC za sprawą ogrywania "Fable: Zapomniane Opowieści".

Aktualizacja posta
[Obrazek: DSC00001J_nsqhweq.JPG]
[Obrazek: DSC00002J_nsqhwsr.JPG]

Ciąg dalszy tworzenia fundamentów kolekcji gier na PS3. Wybór padł na "Risen 2: Mroczne Wody", ponieważ jest to gra studia Piranha Bytes, które znane jest w głównej mierze posiadaczom blaszaków ze względu na gry z serii "Gothic". Po zakupieniu jeszcze dwóch tytułów na PS3, wrócę do kompletowania oryginałów gier wydanych na PS2.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - JaDCorbeN - 23-10-2013

No i mogę już napisać:
http://www.gram.pl/sklep/gra/battlefield4


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - PaultheGreat - 25-10-2013

[Obrazek: DSC00005J_nahhesr.JPG]
[Obrazek: DSC00006J_nahhesx.JPG]

Do mojej kolekcji dołączył "Assassin's Creed" w premierowym wydaniu i polskiej wersji językowej. Na chwilę obecną posiadam 5 oryginalnych gier na PS3, lecz nie zamierzam tego w najbliższym czasie zmieniać, ponieważ od jakiegoś czasu mam chęć kontynuowania zakupów na PS2.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - piotros - 25-10-2013

(25-10-2013, 11:27)PaultheGreat napisał(a): Do mojej kolekcji dołączył "Assassin's Creed" w premierowym wydaniu i polskiej wersji językowej. [..]
Gratulacje! Smile I jeszcze pewnie nabyłeś go w okazyjnej cenie. Ja zakupiłem tę grę w sklepie w dwupaku z AC2, ale przez to mam wersję angielską... Sad