PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasze ulubione soundtracki/utwory z gier na PS2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Wasze ulubione soundtracki/utwory z gier na PS2 (/thread-wasze-ulubione-soundtracki-utwory-z-gier-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jeden utwór z gier na PS2,który wpadł wam w ucho i jest godny polecenia. - Sandinista - 24-01-2012

Jestem właśnie po odświeżeniu Beyond Good And Evil - damn zapomniałem, że gra ta posiada wspaniały, baśniowy soundtrack. Poniżej jedne z magicznych imo utworków:

Home Sweet Home
http://www.youtube.com/watch?v=jTdcJWDNsao

Hyllian Suite
http://www.youtube.com/watch?v=l2prV0pLxv4




RE: Jeden utwór z gier na PS2,który wpadł wam w ucho i jest godny polecenia. - Mr.Q - 30-01-2012

Akira Yamaoka - Room of Angels z Silent Hill 4
The Doors - Riders on the storm z NFS:U2



RE: Jeden utwór z gier na PS2,który wpadł wam w ucho i jest godny polecenia. - Yohokaru - 06-02-2012

Zdecydowanie moim faworytem jest piosenka zespołu Bullet For My Valentine pt. "Hand of Blood", która pojawiła się w grze NFS:Most Wanted.
Zdecydowanie moim faworytem jest piosenka zespołu Bullet For My Valentine pt. "Hand of Blood", która pojawiła się w grze NFS:Most Wanted.


RE: Jeden utwór z gier na PS2,który wpadł wam w ucho i jest godny polecenia. - Realinho - 06-02-2012

Mi się przypomniał mój ulubiony utwór, z jednej z najulubieńszych gier wyścigowych, a jest to Need For Speed UnderGround 2 i utwór "Thaz My Name" mój faworyzowany kawałek w tej części NFS, raperskie, amerykańskie klimaty zawsze mnie w pewnym rodzaju pociągały i bardzo lubiłem "bujać" się po mieście super, sportowym, wypasionym wozem właśnie w rytm tego utworu.




Wasze Ulubione OST w Grze na PS2 - Yohokaru - 11-02-2012

Witajcie drodzy forumowicze. Wątek ten ma za zadanie wypytać Was o waszą ulubioną ścieżkę dźwiękową z gier na PS2. Możecie podawać tytuły gier, kawałki które was namówiły na jej wybór, ale i także całokształt wybranego OST wg Was.
Jak doskonale wiecie, pogrywam ostatnio w GT4. Zróżnicowanie gatunkowe muzycznie jest ogromne. Znajdziemy tam ciężki rock(Papa Roach), techno(Kaos) ale i klasykę(Fryderyk Chopin, znacie?). Jako fan ciężkiej muzyki, nie mogłem powstrzymać zachwytu gdy usłyszałem dwa kawałki, a mianowicie:
Papa Roach - "Not Listening"(W Flat-Out 2 też obecne)
Queens of the Stone Age - "Go With The Flow"(obecne w Motorstorm: Arctic Edge także)
Jednak w GT4 nie ma niestety opcji przeglądania muzyki, co mnie niezwykle irytuje, w przypadku, gdy jakiś song mi się podoba.


RE: Wasze Ulubione OST w Grze na PS2 - Samyeu - 11-02-2012

Aktualnie jest trochę ciemno i nie mogę spojrzeć na gry i przypominać sobie poszczególnych Soundtracków, a pstrycznik światłowy mam troche kroków.
Na tą chwilę przypominam sobie grę, w której ścieżka dźwiękowa jest chyba najważniejsza - cała seria Guitar Hero. Z wyróżnieniem trójki. Świetne piosenki, wydaje mi się, że najbardziej znane szerokim masom, ale przy okazji tego warte. Utwór "Slow Ride" każdy pewnie zna. Jeden z utworów otwierających grę Smile "Welcome to the Jungle"? Oczywiście! Świetna rzecz!

cent - propsy za QotSA - jednak można wracać do tych wielkich! Uwielbiany przeze mnie zespół rozpowszechnił też utwór w NfS: Underground 2 - In Your Head. Chociaż dalej dobry, to nie umywa się do ulubionej przeze mnie piosenki zespołu - 3's & 7's. Utwór ten gościł we wspomnianym już Guitar Hero 3.



RE: Wasze Ulubione OST w Grze na PS2 - Mr.Q - 11-02-2012

NFS: Most Wanted Smile
I dużo kawałków z Pure.


RE: Wasze ulubione soundtracki/utwory z gier na PS2 - Yohokaru - 12-02-2012

Faktem jest że na OST zwracam uwagę przy grach wyścigowych w większości. Kilka innych tytułów też mi podpadło, a są to:
Motorstorm: Arctic Edge (Prodigy-"Omen", BFMV-"Disappear")
NFS: Most Wanted (BFMV-"Hand in Blood", Avenged Svenfold-"Blinded in Chains")
Flat-Out 2 musiałbym przejrzeć, bo dawno nie grałem, a tam także czai się rock w pełnym wydaniu.


RE: Wasze ulubione soundtracki/utwory z gier na PS2 - Gaijin - 12-02-2012

Jak dla mnie temat rzeka a więc zacznę od tony hawka cała seria miała zarąbisty ost oczywiście nie wszystkie utwory punk rock to moje klimaty zaś seria nfs i underground 2 na czele tylko nie carbon bo tam miało być filmowo a wyszło biednie z nowym the run słyszałem że jest podobnie burnout 3 takedown mogę śmiało dodać do tego zestawienia prince of persia warior within godsmack rządzi później gt 4 i 3 również w Gta sa i gta vcs było fajnie napewno silent hill z akirą yamaoką daje rade to itak nie wszystko wszystkiego nie jestem w stanie spamiętać podsumowując muzyka w grach jest dla mnie bardzo ważna czasami stawiam wyżej udźwiękowienie od grafiki


RE: Wasze ulubione soundtracki/utwory z gier na PS2 - Samyeu - 12-02-2012

Zgadzam się z oboma powyżej.
cent - We Flatout 2 spodobała mi się piosenka Fall Out Boy - Snitches and Walkers Get Stiches and Talkers (możliwe, że pomieszałem tytuł xD).
Racją też jest, że Motorstorm: AE to tytuł, gdzie ścieżka dźwiękowa jest dobra, aczkolwiek prędzej widziałbym tam brzmienia - jeszcze - bardziej rockowe.

Przypomniało mi się co nieco. Utwór z Devil May Cry 4, pod tytułem "Reload" Roba Zombie przygrywa w większości walk. Utwór jak dla mnie świetnie się wpasował w klimat gry. Całkiem ostry klimat i bohaterów.
Cieszą mnie również wszystkie muzyczki przygrywane w Bullym. Zarówno podczas walk, jak podczas ucieczek przed prefektami, ale jak również podczas zwykłego chodzenia po Bullworth Academy.

Uwielbiam słuchać wszystkie theme songi ze wszystkich części seri The Elder Scrolls. Mój ulubiony to ten z Morrowinda, chociaż nie wiem jak się nazywa. Potem jest epicki "Dragonborn" ze Skyrima. Na podium jest troszke gorszy (ale nie znaczy, że słaby) theme z Obliviona. Bethesda robi sobie konkurencję Smile

Warto chyba wspomnieć o wszystkich (większości) soundtrackach FIFY. Nie grałem we wszystkie części, ale sądzę, że po tym, co słyszę w FIFIE 10 czy 11, a także w FS i FS 2 poprzednie części również trzymały poziom. A już nie wspomnę o kultowym "WOOOHOOOOO!" z Fify 98. Utwór może nie wybitnych lotów, ale wpada w ucho - Blur - Song 2.

Objawieniem dla mnie jest muzyka w Crash TwinSanity. Niby różne pomrukiwania (chyba nawet raz przeróbka jednego utworu), ale muzyka świetnie się wpasowuje w komiczny klimat gry. W każdym ze światów melodie są świetne.

Wspomnę o świetnej serii snołbordówek (i narciarek) - SSX. Mam tu na myśli SSX On Tour (SSX3 nie dla mnie muzyka). Gra ma prześmiewczy charakter, a utwór Louisa XVI - "God Killed the Queen" jest tylko tego dopełnieniem. W intrze gra Iron Maiden i jego "Run to the Hills", również przyjemna muzyka. Jest tu też Billy Talent i "Red Flag", które było również np w Burnoucie (chyba Revenge, chociaż głowy nie dam).

Orientalne smaki, to tylko w Okami. Świat - Japonia; kultura - japońska; muzyka - klimaty orientalne. Różne brzdęczki, miłe melodie, zabawa dzwoneczkami, a efekt? ZNAKOMITY. Ta gra to małe arcydzieło sztuki pod każdym względem. Muzyka tutaj idealnie pasuje do każdego świata. Kiedy widzimy dolinę opanowaną przez złe duchy, muzyka tylko to podbija. Kiedy się dolinkę uratuje, muzyka przechodzi w radosne "brzdękanie". Świetna sprawa i dzięki, Clover ([*]).