PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Oceń avatar poprzednika - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Oceń avatar poprzednika (/thread-ocen-avatar-poprzednika)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Oceń avatar poprzednika - Yohokaru - 11-04-2013

Avatar Paula moim zdaniem bardzo dobrze się zgrywa z sprawą w jakiej tu przybył. Poświata wokół postaci mówi, że przychodzi w dobrym celu, jednakże wszechobecna ciemność świadczy o tajemniczości postaci na obrazku. Abstrachując już od prób interpretacji Twojego avataru, moim zdaniem świetnie się komponuje z fioletowym nickiem, 8/10


RE: Oceń avatar poprzednika - Samyeu - 11-04-2013

Na moim avku? Nie, to Shinobu, wampirzyca z pewnego anime xD
Natomiast sygna, to Yui z Doubt

Nie grałem za dużo w MGS, nawet nie wiem, jak ta eVandeR wygląda xD


RE: Oceń avatar poprzednika - PaultheGreat - 11-04-2013

Eva była blondynką i miała takie gogle, które nosiła, gdy jeździła motocyklem, dlatego też myślałem, że to ona znajduje się właśnie w Twoim awatarze.


RE: Oceń avatar poprzednika - Filip_Rataj08 - 11-04-2013

(11-04-2013, 15:24)Samyeu napisał(a): żeby miał PS3

No nie mam, ale może kidyś dostane/kupię konsole siódmej generacji.
Avatar Paula jeśli się nie myle to postać z gry Sprinter Cell, daje 6/10


RE: Oceń avatar poprzednika - Mr.Q - 12-04-2013

Na obrazku widnieje konsola PlayStation 3. Jest to grafika wykonana do celów marketingowych. Avatar nie ma żadnego symbolu czy przesłania, nie jest charakterystyczny, nie mówi niczego o użytkowniku.
2/10


RE: Oceń avatar poprzednika - JaDCorbeN - 12-04-2013

Mr.Q ma fajny - jasno i wyraźnie.
Tylko za mojej młodości takim symbolem "Q" oznaczano dobrą jakość Smile
[Obrazek: znakQ.gif]


RE: Oceń avatar poprzednika - Simion - 14-04-2013

Widać osobę prawdopodobnie tłumaczącą coś - ogólnie mądra mina Smile . Fryzura, koraliki oraz kolor ubioru sugerują osobę spokrewnioną lub utożsamiającą się z rodowitymi amerykanami (albo za dużo grałem w Prey Tongue ). Napisu pod spodem w ogóle nie widać.
Duży plus za zastosowanie przeźroczystości.

9/10 - avek dobrze przemyślany, lekko obniżona ocena za napis.



To teraz macie jedyną i ostatnią okazje oceny mojego obecnego avka. Już go nigdzie nie używam i chciałbym go zmienić na bardziej aktualny. Jestem ciekawy co napiszecie Smile .


RE: Oceń avatar poprzednika - Filip_Rataj08 - 14-04-2013

Avatar Simiona przedstawia czosnek, zastosowano w nim przeźroczystość. Nie wiem dlaczego czosnek, może Artur lubi dania nim przyprawione, ale to już nie mój interes. Daje 6.5/10


RE: Oceń avatar poprzednika - ashin - 15-04-2013

Znów pingwinek linuksa, powrót do korzeni. Avatar aż prosi się o czarną 1px ramkę, żeby ładnie się komponował z forum. Swoją drogą korzystałeś kiedykolwiek z Linuxa...?
4/10

Zastosowano co? Jak boga kocham 2 lata spędziłem na forach i tworzyłem sygnatury uczyłem się z różnego rodzaju tutoriali i jak żyje nie słyszałem takiego stwierdzenia na wycięty obrazek


RE: Oceń avatar poprzednika - Simion - 18-04-2013

Wynik inwencji twórczej - bardzo oryginalnie i nie podebrane gdzieś z jakiegoś miejsca Tongue . Nie jest pięknie ale widać że ktoś się starał i próbował zachować wszystkie szczegóły łącznie ze zmarszczkami.
6/10 - ćwicz dalej Smile


A jak się podoba mój "nowy" avek?