PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Little Big Planet na PSP - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Kącik Gier (https://playstationforum.pl/forum-kacik-gier)
+--- Wątek: Little Big Planet na PSP (/thread-little-big-planet-na-psp)



Little Big Planet na PSP - Michal - 30-12-2011

Witam,

Mam problem ze sterowanie szmacianką. Kursory kierunkowe nie powodują ruchu szmacianki. Potrafi jedynie skakać, machać rękami , robić miny itp.
Jest to moja pierwsza gra na psp 3004. Używam memory stick duo pro 8GB.

Proszę o pomoc.
Michal




RE: Little Big Planet na PSP - Sandinista - 30-12-2011

A próbowałeś analogiem? Tutaj znajdziesz przykładowe ustawienie klawiszy - http://www.littlebigplanet.com/pl/help/controls/.


RE: Little Big Planet na PSP - Michal - 31-12-2011

Bardzo dziękuję za podpowiedź i wyjaśnienie.

pozdrawiam,

Michal


Little Big Planet- opinie - Dominik37 - 15-09-2013

Co sądzicie o tej kultowej grze? Ja teraz tworze własny poziom.


RE: Little Big Planet- opinie - Rave_PL - 15-09-2013

Mnie akurat tworzenie własnych poziomów nigdy nie jarało w tej grze, ale sama koncepcja jak najbardziej. Design świata jest piękny, poziomy też. No i mamy do czynienia z klasyczną platformówką - bieganie w prawo, mało strzelania, wymagana zręczność. To jest rzadkie w dzisiejszych grach Smile


RE: Little Big Planet- opinie - Yohokaru - 15-09-2013

TheMichal napisał(a):Mnie akurat tworzenie własnych poziomów nigdy nie jarało w tej grze, ale sama koncepcja jak najbardziej.

Może nie tyle co nie jarało mnie, a nie miałem na to czasu. Próbowałem chociaż skończyć grę w trybie fabularnym, lecz po krótkim czasie ją porzuciłem. Nie mam pojęcia dlaczego, ale prawdopodobnie było spowodowane to niedosytem towarzyszącym graniu, wcześniej miałem okazje pograć w obydwie części na PS3.


RE: Little Big Planet na PSP - Dominik37 - 25-09-2013

Ja tego goryla nigdy nie przejdę, chociaż wiem, jak to zrobić, żeby go pokonać. Mam dwie konsole ale teraz w LBP nie gram, tylko na jednej w Daxtera, a w drugiej Gangs Of London.


RE: Little Big Planet na PSP - Kraszu - 30-09-2014

Nie wiem dlaczego, ale zawsze jakoś krzywym okiem patrzyłem na serię LBP znaną z PS3. Wydawało/wydaje mi się, że to krok w tył. 2D, jakiś bzdurny szmaciany bohater i plastikowa oprawa graficzna. Przyznaję, że to tylko niczym nieuzasadnione urojenia i zapewne są one krzywdzące dla tej serii.

Ale, że PSP kilka dni temu nabyłem, to zastanawiam się, czy oby na tym sprzęcie nie dać szansy Sackboy'owi... Na małym ekranie tego typu gra może się spisywać znakomicie. Sama świadomość, że to rasowy platformer sprawia, że me serce bije szybciej.

Najpierw jednak muszę naprawić konsolę, bo po kilkunastu godzinach grania uznałem, że analog przycina się w kierunku lewy, górny skos. Kiedy pojawia się problem, to nie boję się rozkręcać swoich dóbr. No i tak żem naprawiał analoga, że roz....em gumkę łączącą to ustrojstwo z płytą główną. Spoko, części już jadą. Tongue


RE: Little Big Planet na PSP - ashin - 01-10-2014

Tak Kraszu to tylko nieuzasadnione urojenia.
Sackboy to swoisty fenomen poprzedniej generacji konsol i kawał naprawdę przyjemnej rozgrywki. Wersje na PS3, czy PSP to dobre produkcje. Być może nie są one tak trudne jak przygody zwariowanego liska, ale są pomysłowe i zabawne. Przyciągają do siebie graczy różnej maści, od dzieciaków po starszych i doświadczonych graczy. Zetknięcie z Sackboyem to zetknięcie z abstrakcyjną wizją jego autorów. Poza tym Kraszu kogo jak kogo, ale Ciebie nie podejrzewałbym o nie rozpoznanie gry 2.5D. Sam świat jest jak najbardziej tworzony na podstawie technik 3D, nie licząc jakiś tam wycinanek, plansze niejednokrotnie kryją drugi plan. Akcję jednak obserwujemy od boku.
Graficznie może wydawać się to prymitywne, jednak warto zobaczyć to na własne oczy by przekonać się, że to naprawdę dobra gra. Dodatkowo fani tworzenia dostali istny plac zabaw, bo rozbudowany, ale przystępny kreator poziomów pozwoli nam na stworzenie naprawdę wykręconych plansz. Z tego co się nawet orientuję to scena multi dalej żyje w LBP i gracze dalej tworzą kontent.
Dla fama platformerów na pewno łakomy kąsek, jednak w podstawowej kampanii zbyt wielu wyzwań nie znajdziesz, schody zaczną się gdy zaczniesz pozyskiwać nowe poziomy stworzone przez graczy Smile


RE: Little Big Planet na PSP - Eustachy - 09-10-2014

Ja ukończyłem wątek fabularny, i teraz kiedy mam czas i ochotę na LBP, gram na poziomach innych graczy. Niektórzy to mają nieraz dziwne pomysły, co sprawia, że poziomy nie są takie łatwe, jak konstrukcja cepa. Czasami w wątku fabularnym mogą wkurzać drobne elementy, które przeszkadzają graczowi przejście danego poziomu fabularnego. Budowanie swojej platformy na koniec wątku fabularnego też jest niezłe, bo nawet w jednym poziomie jest kilku fabularnych Opiekunów Tworzenia. Polecam tą grę fanom gier platformowych, i nie tylko, choć już podobno są plotki o LBP3.