PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najlepszy bramkarz według was. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Najlepszy bramkarz według was. (/thread-najlepszy-bramkarz-wedlug-was)

Strony: 1 2 3 4 5


Najlepszy bramkarz według was. - black_ps2 - 23-10-2011

Witajcie. Temat trochę dziwny, ale co tam, w dziale sport trochę cicho, może to się rozkręci ;p Temat to głównie pozycja Bramkarz [GK] w piłce nożnej.
Jaki bramkarz jest według was obecnie najlepszy, to znaczy biorąc pod uwagę powiedzmy ostatnie 3-5 sezonów?
Głosujcie.


RE: Najlepszy bramkarz według was. - JaDCorbeN - 23-10-2011

No dla mnie wybór był oczywisty, nawet nie chodzi tu o grę w klubie ale o reprezentację Big Grin


RE: Najlepszy bramkarz według was. - Realinho - 23-10-2011

Nie wiem co robi w tej ankiecie Gomes, według mnie jest słaby, to samo z Valdes'em. Oczywiście, wybór mógł być tylko jeden, oddałem głos na Casillasa, co sezon gra bardzo równo, jest ostoją reprezentacji jak i klubu. Teraz dużo mówi się o Szczęsnym, według mnie jest najlepszym bramkarzem swojego pokolenia. Zaskakuje mnie fakt, iż w twojej ankiecie brakuje takich nazwisk jak: Given, Neuer De Gea, Lloris.


RE: Najlepszy bramkarz według was. - black_ps2 - 24-10-2011

No wiem, wiem, wybacz ;d Robiłem ją na szybko, takie nazwiska mi do głowy przyszły ; dd Może Valdesa i Gomesa nie powinno być, ale jeśli chodzi o nich dwóch, to już dopiszę, że wg mnie lepszy jest Gomes. ;]
A na Casillasa oddałeś głos tak po prostu, czy dlatego, że jesteś fanem Realu ?Tongue


RE: Najlepszy bramkarz według was. - JaDCorbeN - 24-10-2011

Ja nie jestem fanem Realu wolę Barce ale patrzę na całokształt jego kariery. Pamiętam jego poczatkowe występy gdzie puszczał takie szmaty że szok były nawet teksty że to nie będzie bramkarz na miarę ligi a co dopiero reprezentacji. Tylko nieliczni się wypowiadsali że ma chłopak talent. No i się odwdzięczył.
A pamiętacie tego bramkarza z Meksyku Santosa bodajże, albo jeszcze Tomasa N'kono z Kamerunu.


RE: Najlepszy bramkarz według was. - Realinho - 24-10-2011

(24-10-2011, 16:11)black_ps2 napisał(a): A na Casillasa oddałeś głos tak po prostu, czy dlatego, że jesteś fanem Realu ?Tongue

Oddałem głos na Ikera, ponieważ jest najlepszym bramkarzem świata, jedynym w swoim rodzaju. Ktoś w ogóle w to wątpi?




RE: Najlepszy bramkarz według was. - black_ps2 - 24-10-2011

Nie wątpię w to, Ikera i Cecha lubię najbardziej z bramkarzy Big Grin Oni są najlepsi w swym fachu ;d Ale wiem też, że jesteś fanem Realu, dlatego to pytanie ;d


RE: Najlepszy bramkarz według was. - Realinho - 24-10-2011

(24-10-2011, 20:07)black_ps2 napisał(a): Ale wiem też, że jesteś fanem Realu, dlatego to pytanie ;d

O nieee... toż to tajemnica, co do Cecha, na pewno prezentuje przyzwoity poziom, choć moim zdaniem swoje pięć minut już miał, choć zobaczymy.





RE: Najlepszy bramkarz według was. - Dah-Ridah' - 25-10-2011

Przyznaję się bez bicia, że tegoroczne sezony (Ligue 1, Angielska itp) zaniedbałem, ledwo co ogarniam Ligę Mistrzów <shy>, ale głos idzie na Edvin'a Van Der Saar'a, człowiek przez pewien czas był murem na bramce - czy to w reprezentacji czy to w Man Utd.

Oczywiście głos prosto z serca, hejty i propsy niewskazane.


RE: Najlepszy bramkarz według was. - ulessus - 25-10-2011

Edwin van der Saar- jak dla mnie najlepszy bramkarz!
Niezastąpiony i wieloletni bramkarz Diabłów. Pobił rekord Cecha w grze bez stracenia bramki.