PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia (/thread-konkurs-na-najlepsza-recenzje-zgloszenia)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - jaskier - 15-10-2011

Miała być jedna recka zgłaszana... to jak to w końcu jest?


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - Kratos - 15-10-2011

Można zgłaszać więcej niż jedną recenzję. Sory za zamieszanie, nie wiem co ja sobie myślałem odpisując, że można tylko jedną. Tak więc - można zgłaszać dowolną liczbę. Jeżeli ktoś ma jeszcze coś do dodania to prosiłbym o zgłoszenie jeszcze jakiejś recenzji.

A co myślicie o przedłużeniu tego terminu? Może jeszcze ktoś chętny by się znalazł.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - Realinho - 15-10-2011

Myślę że warto przedłużyć termin, bo przez takie niejasności jak z liczbą zgłaszania recenzji, ci którzy myśleli że można zamieścić tylko jedną, mogą czuć się pokrzywdzeni. Sam nie wiedziałem za bardzo o co biega, w pierwszym poście, nie napisałeś że mamy dawać tylko jedną reckę, a post później napisałeś że mamy dawać jedną, i tak myślałem że popełniłeś błąd, albo nie oto ci chodzi. No ale, kierowałem się twoim zgłoszeniem, i także zaproponowałem kilka recenzji.

Pozdrawiam.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - jaskier - 15-10-2011

Moim zdaniem i tak powinno być to ograniczone do wyboru jednej (zdaniem autora) najlepszej recenzji. Bo, ja też mogę dorzucić jeszcze kilka i narobić sztucznego tłoku. A co na przykład, jeśli wygrają 2 recki tego samego autora? Trochę to bez sensu, ale to tylko moje zdanie.
Jeśli jednak będzie można zgłaszać więcej niz jedna, to termin musowo przesunięty, przynajmniej do środy.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - Jujo480 - 16-10-2011

Ja bym przedłużył termin może znajdzie się jeszcze ktoś chętny, ale zgadzam się z jaskier powinien każdy zgłaszać tylko jedną recenzję. Smile


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - Samyeu - 16-10-2011

Jestem za przedłużeniem terminu, bo sam miałem coś napisać, już praktycznie miałęm wykończenie i całą Operę i wyeało.


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - 8Azi8 - 16-10-2011

Wg. mnie powinien być przedłużony czas Smile Ale również powinno być ograniczenie liczby recenzji , bo troszkę nie wyrównane szanse są - oczywiście każdy może sobie napisać ,ale znacznie lepiej będzie jak zostanie postawione ograniczenie np. do 3 recenzji Smile




RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - Jujo480 - 16-10-2011

3 to o 2 za dużo Smile


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - Realinho - 16-10-2011

Ja myślałem że, im więcej tym lepiej dla konkursu. Jeżeli każdy da po jednej, wtedy może być za mało ich, i nie wiem czy miałoby to sens...


RE: Konkurs na najlepszą recenzję - zgłoszenia - 8Azi8 - 16-10-2011

Najlepsza możliość to 1... Wg. autora ta najlepsza wystawiona
To jest sztuczne branie udziału, w końcu każdy zacznie byle co pisać by zwiększyć swoje szanse. Bo czym więcej tym więcej szans;/
1 a porządna nie ilość a jakość Smile