PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gry, dla których warto mieć PSP - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Kącik Gier (https://playstationforum.pl/forum-kacik-gier)
+--- Wątek: Gry, dla których warto mieć PSP (/thread-gry-dla-ktorych-warto-miec-psp)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - PolishMan - 20-10-2013

-Grand Thest Auto:VCS
-Daxter
-BurnoutBig Grinomination
-Need for speed:Most Wanted
-Jak and Daxter:Zaginiona Granica xD z świetnym dubbing'iem Cezara Pazury


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - Kokombajndża - 10-12-2013

Witam
Nie kupiłem jeszcze PSP ale gry dla których kupię to :
-AC Bloodlines
-GoW Duch Sparty
-MK Unchained
-GTA VCS
-Tekken DR i wiele innych Wink Zastanawiam się nad PSP E1004 Street więc raczej ją kupię ponieważ jeszcze ją produkują , może z czasem dokupię i Vitę ale na razie nie stać Wink Pozdrawiam.


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - VortaL - 17-12-2013

@up lepiej już używkę 3400. 1004 Street nie ma Wi-Fi bo miałem.


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - zielin - 18-12-2013

Najlepiej Phata kupić o!
Wszystko można z nim zrobić, a przerobienie go to prościzna.

Co do samych gier to tak:

-Monster Hunter (Epicki erpeg. Fajne światy, dużo detali - fajne questy - można grać godzinami)

-Dragon Ball Z Shin Budokai Another Road (wiele spędzonych godzin na Infrastructure Big Grin)

-Gran Turismo (silnik jazdy jest do pupki, ale za to można zarabiać łatwy hajs, którym można zasypywać PS3)

-Loco Roco (Naprawdę świetna gra, polecam ;>)

-Need For Speed Underground Rivals (Może nie ma tam jazdy dowolnej, ale jest naprawdę wciągająca)

-Need For Speed Carbon (Może ma ten tryb jazdy dowolnej, ale moim zdaniem strasznie oklepana. Ciągnęło mnie do niej tylko, przejmowanie swer, bo było to naprawdę zajawkowe.)

-Burnout Takedown (Świetna gierka. Grafika jak na PSP wygląda ślicznie - bardzo grywalna)

-Metal Gear Solid PeaceWalker (Świetne odbicie się od poprzednich turowych tytułów np. MG AC!D. Piękna grafika, świetne misje - poprostu Perfect!)

-NBA Street Showdown (Najlepsze NBA jakie świat widział! Kieszonkowiec sprawdza się przy tym znakomicie. Intuicyjne sterowanie, dobra muzyka no i wiele wiele, różnych Croosoverów, MonsterDunków czy innych wyczynów Smile)


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - piotros - 18-12-2013

(18-12-2013, 01:16)zielin napisał(a): [..]-Gran Turismo (silnik jazdy jest do pupki, ale za to można zarabiać łatwy hajs, którym można zasypywać PS3)[..]

Niestety tak nie jest. Przenieść na PS3 można tylko samochody, które mamy w garażu, ale i tak są one dostępne tylko w trybie szybkiej gry, a nie w trybie kampanii. Sad


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - zielin - 18-12-2013

No co Ty gadasz, że nie można ich do Świata GT przenieść - soo baaad!

(18-12-2013, 10:26)piotros napisał(a):
(18-12-2013, 01:16)zielin napisał(a): [..]-Gran Turismo (silnik jazdy jest do pupki, ale za to można zarabiać łatwy hajs, którym można zasypywać PS3)[..]


Przenieść na PS3 można tylko samochody, które mamy w garażu




Dokładnie o to mi chodziło... Big Grin


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - VortaL - 18-12-2013

GTT VCS
GranTurismo
GTA LCS


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - hubertflis8 - 18-12-2013

1. gta
2. Metal Gear Solid Peace Walker
3. God of War Ghost of Sparta
4. God of War Chains of Olympus


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - Szymon - 19-12-2013

Nie zamierzam kupować PSP, ale mam pytanie co do wersji Phat (SCPH-1004). Czy bardzo przeszkadza mniejsza ilość pamięci RAM? Bo to jedyna wada, jaką widzę w tym modelu.


RE: Gry, dla których warto mieć PSP - VortaL - 20-12-2013

@UP miałem 1004 i nie ma z tym problemu.