PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Dlaczego akurat PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Dlaczego akurat PS3? (/thread-dlaczego-akurat-ps3)

Strony: 1 2 3


Dlaczego akurat PS3? - Kratos - 02-09-2011

Pytanie zarówno do posiadaczy konsoli, jak i tych, którzy jej jeszcze nie mają na składzie. Czemu akurat PS3? Dlaczego wybraliście PS3, a nie np. X360? Czym się sugerowaliście? Marką? Ceną? Niezawodnością sprzętu? Grami? Czy może jeszcze co innego miało wpływ na wasz zakup?




RE: Dlaczego akurat PS3? - Draco - 02-09-2011

Szczerze? Jeszcze nie mam konsoli najnowszej generacji, na dniach kupuje TV pod taką konsolę a dopiero potem, może na święta PS3, ale dlaczego właśnie PS3? Przez to forum i mówię to zupełnie na serio, tak mi się nie chce szukać forum pod X360 że wolę zostać tutaj. Poza tym PS3 wydaje mi się bardziej dostojne, o wiele bardziej podoba mi się jego wygląd, pady które pozostały takie jak w PS2 no i Blu-Ray, technologia dzięki której PS3 może śmiało wyprzedzić X'a pod względem grafik, dzięki stosowaniu tekstur większej rozdzielczości.


RE: Dlaczego akurat PS3? - tokrzys14 - 03-09-2011

Ja również zamierzam zakupić sobie konsolę gdzieś w okolicach świąt. Ze względu na to, że od zawsze wiele słyszę o ps lepsze rzeczy niż o xbox ;]. Poza tym, no wiadomo. God of War.


RE: Dlaczego akurat PS3? - Sandinista - 03-09-2011

Podobnie jak wyżej, również w planach mam zakup PS3. Głównym czynnikiem są gry - prócz tych stricte dedykowanych tej generacji, chrapkę mam na odświeżone klasyki z PS2. Po prostu często lubię wracać do starych tytułów, a w tym przypadku dostajemy niemal całe serie danych pozycji i to wcale za nieduże pieniądze. Sly Cooper Collection, Splinter Cell, Team Ico Collection to tylko niektóre, zaś niemal w każdej serii znajdzie się część, w którą nie dane mi było zagrać, a czego już raczej nie zrobię na PS2.


RE: Dlaczego akurat PS3? - JaDCorbeN - 03-09-2011

A mi jakos spasowało Big Grin Mam prawie cały sprzęt od SONY więc kolejnym zakupem musiało być PS3. Myślałem o PS2 ale wygrało te drugie dzięki odtwarzaczowi BD Tongue Grałem cały czas na piecyku ale ... stwierdziłem że przyda się jeszcze jakaś alternatywa.


RE: Dlaczego akurat PS3? - Draco - 03-09-2011

God of War też jest ogromną zaleta tej konsoli jednak nie wiem czemu ale ja bardziej nie mogę się doczekać zagrania w Unchurched 1 i 2.


RE: Dlaczego akurat PS3? - Jujo480 - 03-09-2011

Wybrałem PlayStation 3 szczególnie dlatego, że można powiedzieć wychowałem się z konsolami Sony. Najpierw był szarak, potem PS2, PSP aż w końcu nadszedł czas na PS3. Po za tym nie podchodzi mi pad od X360, a także można powiedzieć, że PS3 to centrum multimedialne natomiast konsola Microsoftu wręcz przeciwnie. Ważna jest dla mnie także darmowa rozgrywka sieciowa (PSN), a za Xbox Live niestety trzeba płacić. Pozdrawiam.


RE: Dlaczego akurat PS3? - Woocash88 - 05-09-2011

Hmm... dlaczego ps3? Ciężko powiedzieć, nie zwracam aż tak uwagi na to, która konsola jest mocniejsza/szybsza/lepsza od strony bebechów, my konsolowcy nie musimy się o to martwić, ponieważ to producenci gier się martwią o to by gra chodziła jak najpłynniej i wyglądała jak najładniej na naszej konsoli. Bardziej zwracam uwagę na to, że tylko na PS3 wyszły moje ulubione gry (Uncharted, Metal gear solid, Gran turismo), moja ręka przyzwyczaiła się już do pada od sony, i wg mnie ps3 wygląda bardziej elegancko niż xbox360. Poza tym mam zaufanie do sony, w podobnym czasie kupiłem Xboxa360 i PS3, Xbox dostał ROD'a, a PS3 śmiga jak nówka Wink


RE: Dlaczego akurat PS3? - Samyeu - 05-09-2011

Jujo napisał(a):także można powiedzieć, że PS3 to centrum multimedialne natomiast konsola Microsoftu wręcz przeciwnie.
Że co, proszę?


RE: Dlaczego akurat PS3? - JaDCorbeN - 06-09-2011

A jest w Xie BD? A jest TVN Player, iPLA? Jeszcze tylko kwestia rozumienia co to jest centrum multimedialne, każdy może to różnie rozumieć Big Grin