PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - Dimitri95PL - 30-06-2013

(28-06-2013, 08:42)jadcorben napisał(a): Miałem podobny problem i wybrałem ... Medal of Honor Smile

Ale jeżeli miałeś BF3 na Xie to faktycznie wybieraj coś innego tytułów jest sporo a wybór zależy od tego co już ograłeś Smile




Przepraszam nie dopisałem jednej rzeczy: na Xboxa miałem BF3, MOHW, BF BC2, MOH2010, MW2, MW3, Black Ops 1. Myśle czy brać znowu tego bf`a 3 czy COD Black opsa 2?
A może coś innego nie wiem jakaś fifa 13 albo jakiś Tekken/Mortal Kombat. Można mi podpowiedzieć co najlepiej bo sporo tego co tu jest ograłem na Xboxie a szukam czegoś na dłużej . Też pod tym względem szukam czegoś do multi do grania z kumplem obok, ale najbardziej wolałbym jakiegoś FPSa ale o black ops2 nic nie umiem powiedzieć.


RE: Dylematy co do gier - ReV - 30-06-2013

Jak do coopa to za grosze możesz wychwycić Resident Evil 5,6 lub Ghost Recon Future Soldier przyjemna strzelanka z tym że są to gry TPP jedynie Ghost Recon przy celowaniu przechodzi w FPP


RE: Dylematy co do gier - Mobiro - 07-07-2013

Witam, ps3 posiadam niezbyt długo. Czas wolny przed wyjazdem chciałbym zapełnić jakąś nową grą. Kończę teraz GTA IV i zastanawiam się nad jakąś następną. Zastanawiam się nad Skate 2 ,Max Payne 3, bądź Far Cry 3. Czy możecie polecić jakieś inne, wg Was lepsze.

Pozdrawiam Big Grin


Survival na dwa pady - dece111 - 07-07-2013

Siemanko, chciałbym was dziś zapytać o jakąś ciekawą gierkę na dwa pady z trybem survivalu. Bardzo chciałem załatwić sobie gre Magicka na ps3 ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć, wiecie coś na ten temat?
Zaczęły się wakacje i szukam czegoś luźnego w co mógłbym popykać z siostrą ^^ Ostatnio trochę graliśmy w Dead Nation.
Szukam gry z PSN w cenie do 90 zł (bo tyle mi zostało na koncie) koniecznie z możliwością współpracy, i co ważne chciałbym żeby gra miała tryb survivalu (no wiadomo, wpadasz na arenkę a dookoła wychodzą przeciwnicy i trzeba jak najdłużej przetrwać ^^), super gdyby gra miała też jakieś elementy rpg. Co mi zaproponujecie? Smile


RE: Dylematy co do gier - VortaL - 09-07-2013

Mobiro, z tych co napisałeś, to Far Cry 3.
A tak wgl to polecam serię Uncharted.


Dylematy co do gier - Szymon - 09-07-2013

Skate 2 odpada zdecydowanie.


Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Dylematy co do gier - Mobiro - 09-07-2013

(09-07-2013, 18:00)szymusbanan napisał(a): Skate 2 odpada zdecydowanie.

A co sądziszo skate 3 i co złego było w "dwójce"? Chciałbym jakąś gre tego typu, może Tony Hawks?

@VortaL
FarCry 3 będzie w następnej kolejności Wink Dzięki. Póki co pożyczyłem Heavy Rain, a jutro jadę po Red dead redemption kupione po okazyjnej cenie 35 zł Wink
Pierwszą część Uncharted przeszedłem, teraz poluje na dwójkę w dobrej cenie i oczywiście z dubbingiem.


Dylematy co do gier - Szymon - 09-07-2013

We wszystkich grach Skate największą klęską (dla mnie) jest sterowanie. Trzeba robić wygibasy grzybkami, żeby zrobić byle ollie (skok) albo manuala (na dwóch kółkach). Oprócz tego, jak się wybijesz i chcesz zrobić ślizg, np. Na poręczy - nie można utrzymywać równowagi, tak, jak w Tony Hawku. Albo zjedziesz albo nie.
W Tony Hawk's (grałem w THPS 3, THPS 4, Tony Hawk's Skateboarding, Underground 2 i Project 8 (na PSP)) jest bardzo przyjemny system sterowania, grafika w każdej z części była bardzo dobra, jak na owe czasy. Graficznie, w mojej opinii jednak wygrywa Skate - co prawda 2 część była ładna, tak 3 część jest po prostu doskonała - tam byle trampek ma tekstury dużej rozdzielczości, gra prezentuje się swietnie.
Tylko, ze po jakimś czasie się nudzi… i tu wygrywa Tony Hawk, bo jego ten problem nie dotyczy Big Grin


Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Dylematy co do gier - Mobiro - 09-07-2013

@szymusbanan
Dzięki wielkie, poszukam Tonego, chociaż może będe miał okazje skate 2 za 20 zł mieć to chociaż z ciekawości zobacze Wink

A wiecie może jak z F1 ? Którą część polecacie ? Zastanawiałem się nad 2012 ale doszły mnie słuchy że dubbing dorbze nie wyszedł i nie ma możliwości zmiany języka, oraz czasem są błędy z nadprogramowymi karami


RE: Dylematy co do gier - Szymon - 10-07-2013

Skate na pewno pożycz lub kup w niskiej cenie; kolega kupił Skate 3 za 90zł i teraz się kurzy (lub mało korzysta). Chociaż nie mówię, że to zła gra - jednym się podoba, innym nie bardzo Wink
Może jak pograsz będziesz zachwycony?