PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - kernora - 01-08-2012

Koledzy dzięki za wszystkie komentarze ja jednak pozostaje przy produkcji rockstar games Big Grin niedługo kupuję to gierkę i mam nadzieje że nie będę się przy niej nudził Big Grin



RE: Dylematy co do gier - Snow Gordonno - 27-11-2012

A ja mam dylemat co do wyboru gry ruchowej... Nie wiem, czy zdecydowac się na jakąś bardziej rozrywkową - jakieś tańce, hulańce, czy może raczej ćwiczeniową, treningową... Fajnie by było troszkę zadbać o kondycję, no ale konsola to ma być przede wszystkim rozrywka. Co radzicie?


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 27-11-2012

Bierz rozrywkową Big Grin Zabawa na całego - szczególnie jak jest więcej osób. U mnie króluje Sports Champions (już niedługo też dwójka będzie) i Sing Star Dance
Treningowe to tylko Ty się bawisz (a w zasadzie - trenujesz) inni tylko patrzą Smile


RE: Dylematy co do gier - Snow Gordonno - 28-11-2012

Sam nie wiem, dziewczyna wierci mi dziurę w brzuchu, żebyśmy raczej jakiś fitness, zumbę czy coś podobnego kupili, żeby sobie mogła w domu ćwiczyć. A ja pewnie z nią Wink


RE: Dylematy co do gier - ashin - 28-11-2012

Tylko kupując taki Dance Central też będziecie się ruszać i jakoś te kalorie spalać i jest to gra w którą możecie pograć sami, na imprezie itp itd. A taki fitness niekoniecznie się sprawdzi, a po przejściu fazy na ćwiczenia gra pójdzie w całkowitą odstawkę.


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 28-11-2012

NA fitness to ja bym Ci polecił EA Sports Active 2. Nie jest to jednak tytuł na PS Move. Zamiast tego na jedno ramie i nogę przyczepiasz opaski z czujnikami, a ''pendrive'', który łączysz z konsolą je z czytuje. Jest to według mnie najlepszy fitness na konsole w jaki grałem. Możesz sobie w nim ustawiać program treningów, ale także swobodnie sobie ćwiczyć w wybrane przez ciebie ćwiczenia, spalając przy tym tłuszczyk i to skutecznie. Wink


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 28-11-2012

Dobrze prawi Smile Sam to mam i jest naprawdę dobre, zwłaszcza że można sobie samemu ustawiać programy treningowe lub pojedyncze treningi. Jest też trening dla koszykówki, piłki nożnej i ogólnorozwojowy.


pomożecie wybrać grę? - szymonxxx100 - 23-12-2012

Witam. Konsolę mam dopiero kilka dni. Pożyczyłem kilka gierek min: GOD OF WAR - zajebista grafika ale gra jakoś mnie nie wciągnęła, GRAND THEFT AUTO IV - kompletnie nie wiem o co chodzi, mam NEED FOR SPEED - to jest ok, BUZZ - też może być, FIFA 12 - mój synek lubi w to pykać. Kiedyś grałem na kompie w TUROKA i to mi się bardzo podobało, jakbyście polecili mi coś podobnego do turoka? Chodzi mi też o to, by gra na początku była łatwa , bo GOD OF WAR już na początku wydaje mi się trudna. Poza tym widzę, że rodzajów gier jest od hu hu, jakbyście wytłumaczyli mi co dany rodzaj gry oznacza? Te skróty FPP , CZY RPG itd co oznaczają? DziękiSmile


RE: pomożecie wybrać grę? - JaDCorbeN - 23-12-2012

FPP (First Person Perspective) czyli grasz "patrząc" oczami bohatera. Czasami nazywa się też tak FPS (First Pesron Shooter) chodzi o sterowanie bohaterem gdzie masz widok z jego oczu.
Jest też TPP (Third Person Perspective) czyli obraz widziany jakby zza pleców bohatera, zdecydowanie na początek może być trudna.
RPG (Role Play Gaming) gra przygodowa, szwendasz się bohaterem, wykonujesz różne zadania bez których dale nie pójdzie.
To tak w skrócie. A co do gry - zależy co lubisz Big Grin Trudno doradzać grę jak nie zna się preferencji czy ulubionych gatunków.


RE: pomożecie wybrać grę? - ashin - 23-12-2012

Jeżeli lubiłeś Turoka, przejżyj Gameplaye na youtube z Resistance