PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - nevermind - 08-05-2014

Chętnie dowiem się jakie gry z serii lotr i star wars są godne zakupu Smile
Poza tym GOW ma jakieś wydania "zbiorcze", warto kupić taką wersję z więcej niż jedną odsłoną?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Kratos - 09-05-2014

Pewnie, że ma wydania zbiorcze. Sam właśnie się tym ostatnio zainteresowałem. Ogółem na PS3 wyszły 3 kolekcje.

God of War Collection zawiera God of War i God of War II z PS2 podbite do stosownej rozdzielczości.

God of War: Origins Collection to GoWy z PSP - God of War: Chains of Olympus i God of War: Ghost of Sparta.

God of War Saga zawiera aż 5 z 6 dotychczas wydanych gier z serii, to jest 4 wcześniej wymienione i God of War III. Nie jest zbytnio popularna, w tej chwili 1 sztuka na allegro.

No i cóż. Ja ograłem tylko jak do tej pory 2 gry z serii na PS2, ale śmiało możesz łykać wszystkie, jeżeli lubisz takie klimaty.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - mattek - 09-05-2014

Ale uwaga, bo sam się na tym przejechałem!

"God of War: Saga" wydane zostało tylko na rynek amerykański. Oznacza to, że wszystkie gry będą w języku angielskim. Ponadto nie zagramy w części z PSP na europejskim koncie, ponieważ są one w postaci kodu, który należy wpisać, a on niestety działa tylko na koncie z USA.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 12-05-2014

Krótko i na temat, Minecraft w pudełku za 70 zł? Czy Skyrim za 99 zł, który też jest otwartą grą .. nie wiem co wybrać.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - PaultheGreat - 12-05-2014

Wybrałeś dwie skrajnie odmienne gry, pomimo tego, iż wspomniałeś, że obie są otwarte i oferują dużo swobody. Co prawda nie grałem w żadną z tych gier, aczkolwiek będąc na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się i gdyby była taka możliwość, rzuciłbym się na "Skyrim".


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 12-05-2014

Ciężka decyzja, bo czekałem sporo na pudełkowego Mianecraft'a.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - LFC - 18-05-2014

Chcę kupić The Last Of Us ale ciągle dosyć drogie, czy może ktoś widział jakaś promocję na steamie czy gdzieś indziej może?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - mattek - 18-05-2014

The Last of Us na Steamie? xD
Przecież Steam to platforma PC.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - LFC - 18-05-2014

Ja tam nie ogarniam tego, to był taki przykład. Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Kratos - 18-05-2014

No to nie ma jej w promocji teraz. W sumie chyba była nie tak dawno. Teraz jak masz w sobie na tyle cierpliwości to możesz poczekać z miesiąc i jest szansa, że ją rzucą w Plusie za cenę abonamentu. A tak to stówę musisz wydać na allegro za używkę i tego nie przeskoczysz.