PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - JaDCorbeN - 31-08-2011

Temat oficjalny do zadawania pytań na temat, którą grę kupić na PS3. /Kratos


Mam dylemacik drobny Big Grin jak zwykle zbliża sie nowy miesiąc czas wybrać jedną grę do zakupu i tu problem Tongue

Red Dead Redemption czy coś z CoD (Black Ops mam) a może coś innego?


RE: Dylematy co do gier - ReV - 21-10-2011

A to zależy czy wolisz pograć sensownie na Singlu czy bardziej interesuje cię multi? Jeśli to 1sze to bierz RDR jeśli multi to bym poczekał na MW3 lub BF3


RE: Dylematy co do gier - Eman002 - 29-10-2011

Według mnie RDR. Na multiplayer się gra świetnie. Na Singlu w sumie też.Smile Fajny jest jeszcze dodatek rdr undead nightmare ;]


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 29-10-2011

Już zdecydowałem o kolejności zakupów, może się zmieni ale:
RDR, RDRN i CoD MW3. Battlefield po słabej becie mnie nie pociąga Big Grin Natomiast dowiedziałem się że MW3 to dalszy ciąg przygód bohaterów MW i MW2 co jest dla mnie plusem i to dużym (Killzone mamy podobnie i całkiem inaczej się gra w grę gdzie utożsamiamy się z bohaterami).


RE: Dylematy co do gier - Gabrys1990 - 08-04-2012

Ja tez mam dylemata,czy Dirt 3 fajny ponieważ planuje zakupić ??


Dj Hero 2 - Dj Patos - 03-05-2012

Witam!

Ostatnio naszła mnie myśl o kupnie gry "Dj Hero 2" i mam problem w wyborze gry.

Mam do wyboru dwa zestawy:

1. Dj hero 2 + Mikser
2.Dj hero 2 + Adapter

I nie wiem który wybrać.

Proszę o jak najszybszą pomoc w wyborze.
Witam!

Mam do wyboru jedną z dwóch gier na Ps3.

Gry:

1.Gran Turismo 5

2.Dj Hero 2

Muszę wybrać jedną z nich i nie wiem którą.

Jeżeli Dj Hero 2 to proszę o pomoc w wyborze zestawu:

1. Z mikserem
2. Z Adapterem


RE: Gt 5 vs. Dj Hero 2 - Draco - 03-05-2012

Dajesz do wyboru dwie bardzo odległe tematycznie gry, więc wszystko zależy od tego co lubisz bardziej, a nie od tego która gra jest lepsza. Ja osobiście wybrałbym Gran Turismo jednak jak podkreślam pytasz o wybór gier który można porównać do wyboru Ferrari Enzo czy Mercedes Actross. Oba tytuły tak dalece różnią się od siebie że nie sposób ich porównać i wybrać tą lepszą.


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 20-05-2012

Witam! Osobiście mam także dylemat, jaką grę zakupić na następny miesiąc. Jakoś tak ciągle sumienie mi podpowiada Max Payne 3, a innych pomysłów za bardzo nie mam. A może wy się wypowiecie i polecicie mi jakąś (nie za starą ;P) grę.


RE: Dylematy co do gier - Draco - 20-05-2012

Jeśli głównym kryterium wyboru gry jest dla Ciebie "nowość" tytułu to wybierz Max'a. Moim zdaniem powinieneś trochę szerzej spojrzeć na bibliotekę gier których jeszcze nie widziałeś niż tylko na to w co wszyscy aktualnie grają.


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 21-05-2012

Nie powiedziałem do końca, że moim kryterium wyboru jest ''nowość''. Wspomniałem tylko o nie podawaniu gier za starych takich jak, np. Resistance: Fall of Man. Po prostu nie mam pomysłu w głowie. Świta mi tam gdzieś Max i przez to zwracam się do was o pomoc w wyborze gry.