PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gracie dla trofików czy nie? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Gracie dla trofików czy nie? (/thread-gracie-dla-trofikow-czy-nie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Gracie dla trofików czy nie? - JaDCorbeN - 30-08-2011

Założyłem pierwszy temat w tym dziale, najwyżej mnie admini pogonią Cool
W zasadzie nie wiem o czym mamy tu pisać Smile może właśnie tak zaczniemy:

Zastanawiam się jak to jest wśród graczy - gracie dla trofikó czy dla samej gry? Ile jest graczy Trophy Hunter, a ilu dla samego grania?

Ja gram dla gier (zobaczcie staty) jak wpadnie jakiś trofik to wpadnie, nie gram dla nich tylko dla przyjemności grania.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


RE: Gracie dla trofików czy nie? - Jujo480 - 31-08-2011

Ja podobnie jak Ty. Wpadnie jakieś trofeum to super, nie wpadnie to trudno. W szczególności chodzi mi o wczucie się w grę i wspaniałą rozrywkę. Uważam także, że trofea to super pomysł i są jak najbardziej przydatne jako dodatek do gier. Pozdrawiam.


RE: Gracie dla trofików czy nie? - Realinho - 31-08-2011

Oczywiście, że gram dla frajdy. Nigdy nie grałem dla nagród. To czy zdobędę trofeum czy nie, w ogóle mnie nie obchodzi. Człowiek który gra by być wysoko w rankingach, to w ogóle gracz? jeżeli z tego nie ma przyjemności, to nie rozumiem...


RE: Gracie dla trofików czy nie? - Eman002 - 09-11-2011

Ja najpierw przechodzę grę i patrze na trofea. Później gdy przechodzę ją drugi raz to bawię się z trofeami Tongue


RE: Gracie dla trofików czy nie? - ashin - 09-11-2011

Cóż sam nie posiadam Playstation 3 i trochę brakuje mi czegoś takiego jak trofea w PS2, dla własnej satysfakcji lubię zdobywać i odkrywać sekrety. Masę czasu w grach właśnie przeznaczam na szperanie czy biciu jakiś rekordów. Cóż taka już natura ;'d


RE: Gracie dla trofików czy nie? - cybzolw - 18-11-2011

Hmm oczywiście podstawową rzeczą jest przyjemność grania w daną grę (bez tego nie ma mowy o zdobywaniu trofeów) - choć należę do osób które lubią daną grę przejść całkowicie - a wiąże się to też ze zdobywaniem wszystkich trofeów w danej grze.


RE: Gracie dla trofików czy nie? - drakon - 18-11-2011

Zdecydowanie nie zwracam na nie uwagi.


RE: Gracie dla trofików czy nie? - Raxo110 - 03-01-2012

Ja mam konsole od niedawna, ale trofea zbieram tylko w tych grach, które najbardziej przypadną mi do gustu, a tak gram dla frajdy Wink


RE: Gracie dla trofików czy nie? - chrumci0 - 03-01-2012

Gram dla przyjemności,trofea zdobywam tylko wtedy jak mnie gra wciągnie na maksa np.Uncharted 2 Smile


RE: Gracie dla trofików czy nie? - Killer - 04-01-2012

Fajnie,że coś takiego jest.Dla mnie trofea są tylko opcjonalne chce,to je robię jeżeli jakaś gra mnie wciągnie.Nie wyobrażam sobie kupna gry,która mnie nie interesuje tylko dlatego,że łatwo jest w niej zdobyć platynę,bo moim zdaniem zabija,to przyjemność,którą czerpie z grania.