PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Spaidi - 22-10-2015

Dobrze wiec stworze dzis Spolecznosc i dam znac na forum Smile

Podbijam Smile
Społeczność stworzona, kilku już dodałem, resztę zapraszam Smile

Nazwa: PlayStationForum.pl


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 03-11-2015

Kratosie, właśnie zauważyłem, że dział gier na PS4 nie ma magicznej listy zawierającej poruszane tematy związane z konkretnymi grami.
Dałbyś radę stworzyć takowy, bo wydaje mi się, że pojawiło się już sporo tematów dotyczących konkretnych gier, a za chwilę będzie pojawiać się jeszcze więcej i ułatwiłoby to wyszukiwanie, szczególnie nowym osobom... Big Grin


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - arctos - 30-06-2017

Moja propozycja jest taka, żeby nie tyle zmienić, co może dodać z jedną dwie osoby u których widać pasję i często tu zaglądają na forum, do grona administratorów, ewentualnie moderatorów.

Dlaczego wychodzę z tą propozycją??

Jak wiadomo nasze forum posiada 3 adminów, z czego jeszcze 2 zaglądających co jakiś czas ( mam na myśli Kratosa i admina). Prawda jest taka że każdy z biegiem czasu ma też inne sprawy, lub ulega też wypaleniu.

Moim zdaniem (tak jak wyżej napisałem) gdyby przekazać pałeczkę, komuś kto często tu zagląda i ma do tego zacięcie, to można byłoby doglądać porządku na forum, co by eliminować boty (takie jak ostatnio derispaka), oraz spróbować tchnąć w to forum drugie życie (może jakieś zmiany np w designie {Takie tylko gdybanie}).

Oczywiście wydaje mnie się, że sprawiedliwym byłoby gdyby admina/moderatora wybrać drogą demokratyczną (nominacja i głosowanie)

Powiedzcie co o tym sądzicie. Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 14-03-2019

Ciekawi mnie kwestia podziękowań na naszym forum. Jestem świadom tego, że ostatnio była jakaś aktualizacja, po której część skryptów przestała działać. Mam jednakże pytanie, czy administracja rozważała powrót tego skryptu oraz, czy w przypadku ponownego uruchomienia go powrócą uprzednie rozdane i otrzymane podziękowania. Podziękowania są bardzo ważnym skryptem, bo pozwalają naszym użytkownikom na okazanie wdzięczności za profesjonalną pomoc w działach sprzętowych lub na docenienie wartościowych postów.



RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 14-03-2019

Podziękowałbym za post Paula... gdybym mógł.

Przyłączam się do pytania!


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Michal_burnout - 02-04-2019

Popieram poprzedników Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 15-06-2019

Też zgadzam się z paulem. Jeśli się nie da to chociaż napiszcie, że nie da rady.
Skoro pisze tego posta padem na ps3 w przegląrce firmy gó wno to chyba wypadaloby to docenić i wykonać akcje x D