PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 15-01-2015

Makaveli napisał(a):My tu gadu gadu o kolorkach, a co z kwestią tych ikonek? Przycichło?

Sory, nie miałem ostatnio czasu na pierdoły ;D Najlepiej będzie dać jakieś jednolite loga, pucharki chyba najlepsze. Ja jako admin wiadomo złote, a reszta w zależności od zasług. Pogadam z m1nistrem skoro to takie ważne.

Opcja usuwania postów kiedyś była i na pewno nie wróci, było to już dyskutowane. Było tak, że osoby, które miały focha usuwały np. pierwszy post w temacie i dzięki temu cały temat znikał z forum. Edytowanie całego swojego posta i zamiana na "..." to jeszcze głupszy pomysł, który jest nawet zabroniony w Regulaminie. Jak ktoś ma ochotę usunąć post to go zgłasza i ja wtedy usuwam jak jest dobry powód.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 15-01-2015

(15-01-2015, 18:19)Kratos napisał(a): Opcja usuwania postów kiedyś była i na pewno nie wróci, było to już dyskutowane. Było tak, że osoby, które miały focha usuwały np. pierwszy post w temacie i dzięki temu cały temat znikał z forum. Edytowanie całego swojego posta i zamiana na "..." to jeszcze głupszy pomysł, który jest nawet zabroniony w Regulaminie. Jak ktoś ma ochotę usunąć post to go zgłasza i ja wtedy usuwam jak jest dobry powód.

A nie można ustawić coś takiego jak usuwanie konkretnych postów, nie tematów? Wspominam o tym dlatego, że chciałbym usunąć część postów, które są nieprzydatne bądź nie wnoszą nic do tematu, po co mają zawadzać?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 15-01-2015

To po co je pisałeś? Nie można tego ustawić pod konkretne posty. Jak chcesz je usunąć to zgłoś. Tylko wcześniej się zastanów czy aby znowu nie działasz pod wpływem chwili, tak jak było z twoim pierwszym kontem. To tylko i aż posty, coś, co zostawisz po sobie jak cię już nie będzie, więc nie rozumiem, po co je usuwać. Ja też się wstydzę tego jak pisałem te 7 lat temu na forum, ale taki wtedy byłem, więc po co mam coś ukrywać?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 15-01-2015

Doszedłem do wniosku, że lepiej będzie jak zachowam pełną anonimowość, stąd też niektóre informacje chciałem po sobie wymazać, by na przyszłość nie uświadczyć nieprzyjemności. I są to posty z różnych dat, wielu wątków, nie chodzi o ukrywanie, tylko o to, że są chwilę, gdy pod wpływem czegoś uznajemy, że nie jesteśmy w 100% bezpieczni i ktoś może naruszyć naszą strefę komfortu, szydzić z czegoś, co my uważamy za "autorytatywne" dla nas ważne. Dlatego uważam, że opcja usunięcia posta powinna się znaleźć. Może dramatyzuję pod wpływem chwili, a może w końcu do mnie coś dotarło, nie wiem. Ciężko mi w tej chwili określić. Oczywiście, nie miałem na myśl recenzji, tematów.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 15-01-2015

No to oczywiście masz do tego prawo. Przemyśl może jeszcze raz, a jak już się zdecydujesz to zgłoś stosowną funkcją.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 15-01-2015

Zgłaszanie nie wchodzi w grę, bo nie wiem ile tego bym znalazł. Nawet nie ma sensu. Nie wiem, może w takim razie przekształcę nieco swoje "niektóre" posty, by mi odpowiadały. Zobaczę jeszcze, coś wymyślę.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 22-01-2015

Co do gwiazdek... Zamienił stryjek siekierkę na kijek Wink


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 22-01-2015

Hehe no trochę tak, i na co komu było czepiać się takiej pierdoły? Wiedziałem, że zatęsknicie za starymi dobrymi gwiazdkami ;D


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - mattek - 22-01-2015

Mi w sumie gwiazdki bardziej się podobały. Te loga PS trochę kiepsko wpasowują się w szatę graficzną forum.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 22-01-2015

Gwiazdki wróćcie!!!