PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 02-01-2015

Gwiazdki są bardzo fajne ale uważam, że jeśli już kłopotać się zmianą tego elementu to równie dobrze możnaby opracować coś bardziej związanego z tematyką forum. Jak wrócę do domu to sam coś zaproponuję.

To tak na szybko, rozmiar nie jest 16x16 ale da się to zrobić. Tło jest transparentne, więc nawet przy zmianie koloru skórki będą się nadawać. Dwie wersje kolorystyczne do wyboru.

Wersja 1, kolorowa:

[Obrazek: zJ5fS5L.png][Obrazek: zJ5fS5L.png][Obrazek: zJ5fS5L.png]

Wersja 2, biała:

[Obrazek: SF3bqeS.png][Obrazek: SF3bqeS.png][Obrazek: SF3bqeS.png]

Powiedzcie, która byłaby lepsza/co wypadałoby może przerobić/usprawnić/może inna propozycja.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kraszu - 02-01-2015

A może wykorzystać ikonki pucharków z obsługi trofeów?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 02-01-2015

O, też ciekawie by to wyglądało. Zaraz zobaczę, co w netach piszczy. Dobry byłby skrypt, który przyznawałby np. kolejno po dwa brązowe, po dwa srebrne, po dwa złote i na koniec przykładowo platynkę, ale trzeba by było coś takiego napisać.

Brąz:

[Obrazek: QU4cHrp.png][Obrazek: QU4cHrp.png][Obrazek: QU4cHrp.png]

Srebro:

[Obrazek: WjUUHIo.png][Obrazek: WjUUHIo.png][Obrazek: WjUUHIo.png]

Złoto:

[Obrazek: VeaBa42.png][Obrazek: VeaBa42.png][Obrazek: VeaBa42.png]

Platynka:

[Obrazek: Pd4upH8.png][Obrazek: Pd4upH8.png][Obrazek: Pd4upH8.png]

U mnie w edytorze graficznym strasznie się brąz ze złotem zlewał, ale tutaj ładnie wygląda.

Co sądzicie? Które byłoby najfajniejsze? Gwiazdki, logo PS, a może któreś trofiki?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 02-01-2015

Z tymi trofeami, to ciekawa sprawa, tylko problem może być z tym, kto to ogarnie, bo z adminami jest ciężko. A logo PS też na plus, bo wiadomo - klasyka.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 03-01-2015

Biorę wszystkie! Naprawdę ciężko się zdecydować, a debatujemy już tyle nad taką pierdołą, że wypadałoby w końcu coś wybrać. W tej chwili najbardziej bym widział te kolorowe znaczki PS, choć z tego, co widzę to są nieco szersze niż obecne gwiazdki, więc może być problem ze zmieszczeniem pod nickiem. Coś o buttonie PS z pada była też wcześniej mowa (tak, wiem, że dokładam propozycji zamiast eliminować hehe).


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 03-01-2015

Te loga PS tak jak mówiłem, można jeszcze nieco zmniejszyć. Sprawdź, jeśli masz możliwość, jaki maksymalnie wymiar tam wejdzie bez zbytniego rozjechania się elementów.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 03-01-2015

Pomysł z trofikami wydaje się mi najlepszy. Jeżeli chodzi o mnie, to byłbym właśnie za wprowadzeniem tego rozwiązania, ale jako, że nie jest to jakaś naprawdę ważna jestem otwarty na wszelkie inne rozwiązania i zaakceptowałbym nowy wygląd gwiazdek czy wspomniane loga PlayStation. Jednocześnie w przypadku wprowadzenia tych trofeów pod nickami, to miałbym pewną propozycję odnośnie tego, jak mogłoby to wyglądać. Mianowicie każdy świeżo zarejestrowany user, który jeszcze nie napisał żadnego postu będzie miał jedno brązowe trofeum pod loginem. Po napisaniu określonej liczby postów np. 20 miałby tych brązowych trofików 2, a po osiągnięciu kolejnego progu postów (np. 50) - 3 brązowe trofiki. Później oczywiście będą srebrne i złote trofea. Platynki zaś zatrzymałbym dla osób posiadających rangi i tutaj wprowadzanie limitów postów można byłoby odpuścić - każdy miałby taką samą ilość tych platynek pod nickiem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 03-01-2015

No właśnie pisałem wyżej o tym stopniowaniu, ale wymagałoby to zmodyfikowania skryptu, który odpowiada przydzielaniu gwiazdek. Obecnie z tego, co widzę, są to zwyczajne progi postowe, a trzeba zrobić progi postowe i od pewnego progu ustawić przyznawanie innego obrazka z trofeum innej wartości, a dla rangowiczów z automatu przydzielanie platynek. Trzeba będzie podpytać majstrów od kodu, żeby pomyśleli, czy da się to ugryźć i jak. Kratos - masz robotę! Tongue


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 03-01-2015

Czemu by nie otworzyć na nowo polityki i religii?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 04-01-2015

Żartujesz? Po co każdy znowu ma się żreć między sobą, dajmy spokój. Z tymi pucharkami, to naprawdę byłby niezły patent,. O ile wizualnie średnio się prezentowałyby się, to ogólny pomysł jest świetny.