PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Sandinista - 23-12-2014

Chodziło mi o ten guziczek na środku pada. Mogą być i podkowy :)


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 23-12-2014

Postaram się niebawem coś wrzucić do tematu dla oceny, zobaczymy.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 24-12-2014

A dlaczego podkowy??? ja chcę tulipany!!!
Co jest nie tak w tych gwiazdkach zmienianych na siłę bo komuś tam coś tam przez ostatnie dni nic innego na forum tylko pierdoły ..... wiem już święta i dobrze że dyrdymały są wałkowane ale takiej "inwazyjności" na siłę to jeszcze tutaj, na forum nie widziałem
A co do gwiazdek i ich zmian, to można zmienić na proponowane przez Realinho, a jak już naprawdę chcemy zmieniać design forum to jak widać zdania są podzielone i ankieta oraz wspólna decyzja chyba zadowoliłaby wszystkich,
bo opcja (Real proszę Cię nie odbieraj tego osobiście) że ktoś tupie nóżkami i chce jak jemu się podoba średnio mi pasuje - przynajmniej ja tak to widzę


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 24-12-2014

Ja nie tupię nóżką, tylko zaproponowałem. Skoro te gwiazdki nie mają znaczenia, to po co są? Są podpisy, specjalne kolory i tak dalej, według mnie jest to niepotrzebny element.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 25-12-2014

No wejście nie mają znaczenia a temat ciągnie się jak tasiemiec. Nikt nie ma z tym problemu, dla Ciebie wygląda to mało estetycznie, nie widzę sensu tematu drążyć, każdy zna Twoje zdanie, jak zmienić to na zaproponowane przez Ciebie.
Sent from my phone.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 25-12-2014

Przestań się już tak gorączkować, bo co temat, to albo krzyczysz, albo jesteś niezadowolony. Aktualne gwiazdki, to o ile się nie mylę wliczają się w standardowy layout Mybb, a ja zaproponowałem coś niestandardowego, a nawet poprawienie aktualnych, by wyglądało to schludniej. Niczego nawet nie oczekuję za to, że poświęcam swój czas, by coś tutaj zrobić, także śmieszą mnie takie osoby, co skakać z buźką tylko potrafią. Jak widzisz, powyżej są przychylne opinie, a Tobie się nie podoba, to sam coś zrób i wtedy ewentualnie się tutaj wydzieraj. Smutne, nie cierpię ludzi, którzy zniechęcają innych do robienia czegoś.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 25-12-2014

Ty o ile dobrze widzę nikogo nie lubisz kto ma inne zdanie od Twojego, kto nie z Tobą z automatu jest przeciwko Tobie. A gwiazdki jak zauważyłeś do tego momentu "psioczyłeś" na cale forum i forumowiczów tak długo aż w końcu dostaniesz nową zabawkę, wybacz ale takie tupanie nóżkami jak 10 latek naprawdę na mnie nie działa. Ty masz swoje zdanie ja swoje (jak się wczytasz to wcale nie takie odmienne) i niech tak pozostanie.

Sent from my phone.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 25-12-2014

Zastanów się nad tym co piszesz i spójrz na swoje podejście, nie tylko Ty zresztą. Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie robię, ile razy mam to pisać. Skoro na Ciebie nie działa, to co robisz w takim razie w tym temacie? Skoro taki z Ciebie człowiek honoru, to z ignoruj to. Wyskakuję zazwyczaj z inicjatywami, które są na plus, a nikt inny tego raczej nie zaproponowałby, nie rozumiem takiego podejścia.

Ps. Ciężko się wczytać i wywnioskować cokolwiek z Twojej ostatniej wypowiedzi, bo wnioskuję, że pisałeś z telefonu (chyba) i Ci się słówka lekko zaplątały. (Mniemam.)


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 25-12-2014

Licznik z największą liczbą użytkowników on line. Bo pokazuję , już od trzech lat nieprawdziwy rekord.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 01-01-2015

[Obrazek: 2s8iyac.png][Obrazek: 2s8iyac.png][Obrazek: 2s8iyac.png][Obrazek: 2s8iyac.png][Obrazek: 2s8iyac.png][Obrazek: 2s8iyac.png][Obrazek: 2s8iyac.png][Obrazek: 2s8iyac.png]

[Obrazek: wrj6s2.jpg]

Zrobiłem takie gwiazdki. Uważam, że ładnie wyglądają, a wam się podoba?