PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 13-12-2013

Całkiem niegłupi pomysł i sam nawet chciałem zakładać temat traktujący o Xbox 360 Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 13-12-2013

Ogólny temat o dyskusji na temat X360 jest, a jak ktoś ma jakiś problem czy zapytanie dotyczące sprzętu to również może założyć swój temat w tamtym dziale. Dział Bazar PS4 dodałem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Simion - 13-12-2013

I jest cały dział związany z innymi konsolami. Ewentualnie można tam zrobić poddziały X-box, Nintendo (itd) dla większego porządku. Ale wtedy Kratos będzie musiał trochę posiedzieć by stare tematy tam poprzerzucać :/ .


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 15-12-2013

Pytanie czy dział wspólny dla reszty konsol nie wystarczy?
Potworzą się poodtematy, w których ruch będzie raczej średni, więc imo jeden wspólny jest ok,
Jako gość, który nie zna tego forum byłoby to jedno z ostatnich miejsc, w którym szukałbym coś na temat innych konsol sugerując się mottem forum:
"Najlepsza społeczność Playstation w Polsce!"
Z drugiej strony założenie dodatkowych działów z innymi konsolami jest szansą dla ściągnięcia innych fanów gier i konsol,
Jak pisałem bardziej obstawiam pierwszą opcję gdzie działy te będą wiały nudą (może z xboxem będzie ciut lepiej)


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 19-12-2013

Hej mam pytanie, bo zastanawiałem się nad tym od dłuższego czasu.
Generalnie na forum działy i tytuł strony są pisane czcionką PlayStation.

[Obrazek: playstation.jpg]

Czy to jest wyłączone? Bo u mnie jest zwykła czcionka. korzystam z firefoxa.

https://www.dropbox.com/s/93whikty0ov0pd0/Zrzut%20ekranu%202013-12-19%2016.13.13.png


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 19-12-2013

U mnie wszystko jest w porządku. Również używam Mozillę.

Może coś w przeglądarce Ci się przypadkiem przestawiło.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 19-12-2013

U mnie w Firefox'ie 25.0.1 wygląda identycznie jak u Szymona. Może ktoś zrobić screen'a jak powinno forum wyglądać, bo nie ukrywam, że od zawsze mam taki wygląd i innego nie kojarzę... Smile Również nie rzucił mi się w oczy jak używałem przez chwilę Opery...


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 19-12-2013

Faktycznie, była na początku taka czcionka. Obecnie już takiej nie ma, ale to raczej mała rzecz, bo większość nawet tego nie zauważyła, w tym ja.

Ja bym przeprojektował trochę przyciski funkcyjne postów, bo są obecnie jakieś takie od czapy. Chodzi mi o cytowanie, plusik za pomoc itd.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 19-12-2013

U mnie nadal taka jest, więc to chyba spowodowane jest jakimiś innymi czynnikami niezależnymi od forum.

[Obrazek: czcionka-_nqsrqss.png]

Czcionka w stylu PlayStation jest też widoczna nad ShoutBoxem oraz okienkiem z reklamami.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 19-12-2013

PaultheGreat napisał(a):Czcionka w stylu PlayStation jest też widoczna nad ShoutBoxem oraz okienkiem z reklamami.

I jeszcze w tytule - na stronie głównej z napisem "PlayStation Forum - Najlepsza społeczność PlayStation w Polsce!"

Pamiętam bo na iPhonie miałem właśnie czcionkę PlayStation, a teraz jak go nie mam to się bardziej przyjrzałem temu dziwnemu zjawisku. Sprawdziłbym na Internet Explorerze, czy tam byłoby OK, ale boję się go włączać.