PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 21-08-2013

A po co to na playstation forum?


__________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - MInix4510 - 21-08-2013

Na innych forach tak jest i nikt nie narzeka.Może ktoś ma konsole od SONY i Xboxa i mu się to drugie popsuje to będziemy mieli więcej tematów i zaoszczędzonego czasu.Tak jest chyba na PSX forum czy coś


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 21-08-2013

Nie wiem, czy jest taka potrzeba, ponieważ jest to forum traktujące o PlayStation. Poza tym jest już dział inne konsole, a w nim oficjalne tematy większości konsol.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - MInix4510 - 21-08-2013

Aha to o tym nie wiedziałem sorry i nie pomyślcie znów że sobie nabijam tematy


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 21-08-2013

Jak już przy tym temacie jesteśmy to jeden z użytkowników wyraził zapotrzebowanie na dział Bazar także dla innych konsol niż te od Sony i sam nie wiem co mam o tym myśleć.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 21-08-2013

Jeśli forum przyczyni się do tego że ktoś sprzeda przy okazji np. game boya to czemu nie Smile
Nasuwa się jednak pytanie techniczne gdzie taki bazarek wrzucić? każda konsolka ma teraz swoje miejsce z ogłoszeniami,
Wygodniejsze w nawigowaniu byłby wtedy chyba utworzyć zupełnie osobny dział z podkategoriami.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 21-08-2013

No właśnie z przyczyn technicznych też jest to mała zagwozdka i nie powiem, że o tym nie myślałem. Chyba zrobię tak, że wydzielę poddział Inne konsole i wrzucę do Hydeparka, a Bazar dojdzie wtedy jako poddział do niego. Forum wtedy aż tak się nie wydłuży.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 21-08-2013

Kombinuj, kombinuj - taka rola Smile
A tak na poważnie to co proponujesz ma sens, jednak widzę że już jest taki poddział, swoją drogą nieźle ukryty Smile
Może lepiej będzie wrzucić "bazar inne konsole" jako dział w hydeparku - będzie widoczny i większe szanse że jako gość szybciej wpadnie na taki bazar.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 21-08-2013

Okej, wyodrębniłem dział Inne konsole, bo średnio pasował jako poddział do Komputerów. Teraz myślę, że jest bardziej czytelnie. Przy okazji włączyłem tam licznik postów. Bazar dodałem z kolei jako poddział, bo tak najlepiej pasuje, aż tak ciężko chyba nie będzie go znaleźć.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 21-08-2013

I tym cudownym ruchem nabiłeś wszystkim liczniki nieprzeczytanych postów... Wink Mi ilość wzrosła o setki... Smile