PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 05-07-2013

piotros napisał(a):Czy można włączyć możliwość otworzenia wszystkich nieprzeczytanych wątków w nowych oknach?

Poszukam pluginu, który za to odpowiada.

Co do tych recenzji sprzętu to byłbym bardziej za poddziałami (do PS1 i PS2, gdzie Simion praktycznie tylko recenzował różne bajery i PS3, gdzie bodajże jadcorben coś skrobnął). Oddzielny dział to trochę nie wiem jakby to się miało odbywać. Wymieszać wszystkie konsole?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 05-07-2013

(05-07-2013, 13:06)Kratos napisał(a):
piotros napisał(a):Czy można włączyć możliwość otworzenia wszystkich nieprzeczytanych wątków w nowych oknach?

Poszukam pluginu, który za to odpowiada.

Super... Smile Usprawniłoby to w moim przypadku obsługę forum... Smile No i może inni też by się przekonali do tego rozwiązania... Wink

(05-07-2013, 13:06)Kratos napisał(a): Co do tych recenzji sprzętu to byłbym bardziej za poddziałami (do PS1 i PS2, gdzie Simion praktycznie tylko recenzował różne bajery i PS3, gdzie bodajże jadcorben coś skrobnął). Oddzielny dział to trochę nie wiem jakby to się miało odbywać. Wymieszać wszystkie konsole?

A może zrobić jedną listę gier tylko dodać 2 kolumny przy każdej z nich. Jedna to "dyskusja" i link do wątku z dyskusją, a druga to "recenzja" i link do wątku z recenzją.
Teraz żeby sprawdzić jakąś grę muszę przeglądać przynajmniej 2 listy (gier do dyskusji i recenzji) bądź listę i dział, żeby posprawdzać wszystko, a tak byłaby jedna lista gier z odnośnikami do dyskusji i recenzji.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 06-07-2013

Co do recenzji - oki, najlepiej tak w każdym dziale jest dział dotyczący sprzętu można dodać poddział Recenzje sprzętu i akcesorii Smile
Chociaż nie wiem czy nie lepiej - Testy ?

Ale ja jeszcze z innej beczki - zdarza się odpowiadać na jakiś post a w tym samym czasie ktoś już napisał coś więc fajnie by było jakby po naciśnieciu zatwierdzenia odpowiedzi był komunikat "Ktoś już odpowiedział wcześniej w tym temacie - przejść do postu?"
Nie wiem czy jasno zabrzmiało o co mi chodzi Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Simion - 06-07-2013

(06-07-2013, 11:52)jadcorben napisał(a): Ale ja jeszcze z innej beczki - zdarza się odpowiadać na jakiś post a w tym samym czasie ktoś już napisał coś więc fajnie by było jakby po naciśnieciu zatwierdzenia odpowiedzi był komunikat "Ktoś już odpowiedział wcześniej w tym temacie - przejść do postu?"
Nie wiem czy jasno zabrzmiało o co mi chodzi Smile

Popieram. Na kilku forach już takie coś widziałem. Bardzo przydatna rzecz.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - ReV - 13-07-2013

Proponowałbym dodać poddziały Ustawki/wspólna gra do PS2,PSV i chyba PSP(aczkolwiek nie jestem pewien czy jest tu gra online) tak jak jest to zrobione w przypadku PS3.


Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 13-07-2013

W PSP jest gra online, ale niektóre gry nie korzystają z PSN


Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Sandinista - 13-07-2013

PSP umarło już chyba pod względem online, online w sensie przez neta, a nie lokalnie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kraszu - 13-07-2013

Kratos bidula teraz nie będzie wiedział w co ręce włożyć. Big Grin Zawaliliście chłopa robotą.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 20-07-2013

13.07.
Hehe no trochę worek z pomysłami się rozwinął, ale sukcesywnie do przodu. Trochę już ogarniałem temat i przekazałem wyżej. Co do tego, że w trakcie pisania w temacie zostaniemy powiadomieni o nowej odpowiedzi to istnieje ryzyko, że plugin za to odpowiedzialny będzie za bardzo obciążał forum, ale zobaczymy jak to będzie. Otwieranie tematów w nowych kartach to może być kwestia aktualizacji pluginu jedynie. Poddziały o testach sprzętu zostały dodane, a co do ustawek to PSP leży i PS2, więc nie ma myślę sensu tworzyć im poddziałów dotyczących gry online. Wystarczy, że co kilka dni ktoś notorycznie pyta o granie na PS2 przez sieć i za każdym razem trzeba wyjaśniać, że praktycznie nie ma już czegoś takiego (nie licząc tych 8 zapaleńców, którzy ponoć na całym globie grają jeszcze w ten sposób na PS2). Do Vity jedynie można coś takiego zrobić, bo do niej należy przyszłość ;D

Odnośnie tych 2 list (do dyskusji i recenzji) to ja byłbym za tym, żeby zostało jak jest. Ewentualnie jeżeli ktoś nie chce skakać pomiędzy tymi dwoma tematami to przykładowo na liście gier do dyskusji mogę dodać odnośnik do recenzji danej gry. Do wzrokowców - nazwa PSOne została też zmieniona na PSone xD

EDIT: 20.07.

Forum doczekało się nowej aktualizacji, która ma poprawić stabilność i wyeliminować kilka błędów. Niestety plugin odpowiedzialny za nowe posty w trakcie odpowiadania w temacie oraz opcja otworzenia nowych postów w oddzielnych kartach nie przeszły, bo za bardzo obciążały forum. Zaktualizowaliśmy też plugin odpowiedzialny za Tapatalka i z tego co na pierwszy rzut oka luknąłem to zniknął błąd związany z dublowaniem postów. Jeżeli zauważyliście jakieś błędy po aktualizacji czy po prostu coś zniknęło lub nie działa tak, jak powinno to piszcie.


Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 21-07-2013

Po tej aktualizacji jest mały problem z Tapatalk (przynajmniej na iOS). Gdy wchodzę w jakiś nieprzeczytany post to wczytuje mi połowę wątku, tzn. Jak temat ma 10 stron to wchodzi na stronę 5 albo 6 i muszę ręcznie jeździć do końca wątku.


Tapnięte z iPhone 3GS