PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Simion - 08-02-2013

Forum nie ma żadnych meta danych. Warto wstawić przynajmniej słowa kluczowe. Powinno to podbić pagerang i lepiej wypozycjonować forum.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 09-02-2013

Przyciski zostały dodane, a podziękowania wróciły ze wszystkimi wcześniejszymi danymi. Co prawda przeładowuje stronę po kliknięciu "pomógł", ale to już najmniejszy problem. Co do metadanych to pogadam z adminem. Być może coś się poprzestawiało po aktualizacji forum czy pluginu.

piotros napisał(a):Racja. To mam nową propozycję o usunięcie opcji "usuwania" postów dla użytkowników, żeby nie robić złudzeń, że taka opcja jest i działa... może da się to jakoś ustawić, a wtedy nie będzie niewiadomych...

Właśnie patrzyliśmy z m1nistrem i nie możemy tego znaleźć w panelu "zwykłego" usera. A i Tapatalk został zaktualizowany, ale nie wyeliminowało to problemu z cytowaniem, więc trzeba kombinować dalej i chyba tylko to zostało.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 09-02-2013

(09-02-2013, 19:19)Kratos napisał(a): [..]
piotros napisał(a):Racja. To mam nową propozycję o usunięcie opcji "usuwania" postów dla użytkowników, żeby nie robić złudzeń, że taka opcja jest i działa... może da się to jakoś ustawić, a wtedy nie będzie niewiadomych...

Właśnie patrzyliśmy z m1nistrem i nie możemy tego znaleźć w panelu "zwykłego" usera.

Przy edycji posta opcja usuń jest nad postem...

(09-02-2013, 19:19)Kratos napisał(a): A i Tapatalk został zaktualizowany, ale nie wyeliminowało to problemu z cytowaniem, więc trzeba kombinować dalej i chyba tylko to zostało.

A próbowaliście podmienić plik reply_post.php opisany na forum?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 17-02-2013

Proponowałbym dodanie znacznika [ spoiler ]. Jego głównym zastosowaniem jest, jak sama nazwa wskazuje, ukrycie w swoim poście kluczowych elementów fabuły gry. Posiada on również zastosowanie służące estetyce i polepszeniu przejrzystości postu - np. bardzo duży obrazek, którego ukrycie w spoilerze może przyspieszyć ładowanie forum.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 17-02-2013

Był już kiedyś, ale nie do końca się sprawdzał i od tamtego czasu, jak się posypał ten znacznik jakoś o nim zapomnieliśmy i nie było większej potrzeby go wprowadzać na nowo. Teraz poszukamy lepszego rozwiązania, żeby wrócił.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 21-02-2013

No dobra... Przydałaby mi się jedna rzecz, która występuje na innych forach m.in. na swiatpsx.pl, a chodzi mi o powtórzenie na dole strony pod ostatnim postem, informacji o ścieżce w jakim dziale jesteśmy. Ta informacja jest, ale na górze i żeby wrócić poprawnie (nie przyciskiem wstecz) do strony głównej, to z dołu trzeba się przewinąć na górę i dopiero kliknąć.
Chodzi mi o ten fragment:

Cytat:PlayStation Forum - PS4, PS3, PS2, PSOne, PSP, PS Vita Forum / playstationforum.pl / Ogłoszenia, uwagi, propozycje v / Co zmienić na forum? - wasze propozycje

Poza tym widząc ostatni post, od razu widać w jakim dziale jesteśmy i odpisując nie popełnimy błędu...


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 24-02-2013

Może warto dodać już dział gry w PS4? Wiadomo, że tematy będą wróżeniem z fusów, ale przynajmniej nie będą pojawiać się w sprzęcie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 24-02-2013

Dodałem dział Gry dla konsoli PS4, a Tapatalk i Spoilery niby działają, ale nie tak jak trzeba, więc wciąż czekają na swoją kolej.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 01-03-2013

Krysowi to się emeryturka i ranga za pełnioną służbę nie należą? Wink Został odprawiony z niczym.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 01-03-2013

Tak, należy się jak najbardziej. Mój błąd, ale ostatnio nie wiem gdzie mam głowę. Dostaje oczywiście rangę Zasłużeni. Przy okazji, jak już jesteśmy przy tym temacie. Pod działy Download podczepione były jeszcze Kody do gier. Co z nimi? Potrzebne to komuś? Bo jakby co to mogę je przywrócić, ale szczerze mówiąc nie słyszałem, żeby ktokolwiek z nich korzystał u nas. Znalezienie kodów do jakiejkolwiek gry jest przecież czynnością banalną do bólu.