PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)



RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 27-08-2011

Zmiana ekipy w tej chwili nic nie zmieni, oprócz dania satysfakcji pewnym osobom, więc nie jest to priorytet. Ja głównie ogarniam forum pod względem moderatorskim, przenoszę tematy, zmieniam nazwy, daję odnośniki do innych itd., a m1nister robi wszystkie sprawy techniczne. I co by nie mówić dajemy sobie radę nie oglądając się na innych. Na forum zbyt wiele osób się niestety nie udziela i to jest właśnie problem główny - brak zainteresowania naszą stroną mimo rozbudowania o PS3.


(27-08-2011, 12:54)Puma16 napisał(a): Dodałbym jeszcze w profilu osobne okienko 'przyjaciele" żeby dodawać przyjaciół i żeby była wyświetlana się przy pokazaniu profilu, posty HydeParku mogły być liczone, no ale to moje propozycje nie musicie ich brać pod uwagę.

P.S Chciałbym żeby admini (oprócz Kratosa) więcej się angażowali nie tylko w sprawach techniczny ale również pisali posty, ale to raczej mision imposible

Pozdrawiam: PUMA

Opcja przyjaciół czy znajomych, jeden wał, już od dawna jest na forum. Wystarczy wejść w Panel użytkownika->inne->znajomi i ignorowani.

Co do udzielania się adminów to przecież nie od tego oni są. Admini odpowiadają za sprawy techniczne i mimo, że na niektórych stronach się to zmienia, to takie jest ich główne zadanie, raczej nie biorą udziału w życiu forum w sensie pisania postów itd. Nie wiem dlaczego tak wiele osób ma o to pretensje.

Co do naliczania postów w Hydeparku to myślę, że zrozumiała sprawa. Było to dyskutowane już kilka razy na forum. Hydepark to dodatek do forum, więc naliczanie w nim postów jest zbędne.



RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 27-08-2011

Jak wiadac admini nie pracuja w ogole, nie mowiac juz o sprawach technicznych (wiadomo o kogo chodzi).


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - ReV - 29-08-2011

Widzę, że za dużo się nie zmieniło ciągle bijesz do tej jednej sytuacji no ale cóż. Powtórzę coś co już wiele razy napisałem każdy ma swoje życie prywatne i może mieć problemy przez jakiś czas, więc może byś chociaż spróbował to zrozumieć. Obecnie zamknąłem pewien etap więc teraz będę aktywny na forum, dla jednych dobrze dla innych nie.
Wracając do tematu generalnie jest "za" wszystkim i w sumie myślę że warto by było dodać tak "chciany" dział o PSP


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 29-08-2011

Nie rozumiem do jakiej sytuacji. Problemy przez jakis czas, czy nieustanne problemy?

Na tyle z mojej strony.

Kszzzz. Bez odbioru.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - ReV - 29-08-2011

(27-08-2011, 20:15)Bart napisał(a): nie mowiac juz o sprawach technicznych (wiadomo o kogo chodzi).
Chodzi mi szczególnie o te kwestie, kiedyś na sb dyskutowaliśmy o tym ale jak nie pamiętasz to nie będę konkretów przypominać, nie będziemy niepotrzebnej kłótni tu wszczynać. A problemy mój drogi to można mieć naprawdę często takie jest życie więc wybacz.
Pozdrawiam




RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 30-08-2011

(29-08-2011, 08:42)ReV napisał(a): Wracając do tematu generalnie jest "za" wszystkim i w sumie myślę że warto by było dodać tak "chciany" dział o PSP

Ja się cały czas waham, ale bardziej jestem chyba niestety na "nie". Głównym problem to widmo pustek, że nit nie będzie się tam udzielał, tak jak jest z PS3 (choć ostatnio coś ruszyło, zobaczymy czy na stałe). Użytkownicy PSP, a trochę ich w Polsce jest, wybierając między naszym forum i świeżo dodanym działem a którymś z 3-ech prężnie działających forów o PSP wybiorą zapewne tę drugą opcję. Pewnie nawet ci, którzy tutaj regularnie zaglądają i dodatkowo posiadają PSP mają już tam konta i nie myślę o przeprowadzce.

Szersza dyskusja o dziale PSP


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Sandinista - 30-08-2011

(30-08-2011, 12:12)Kratos napisał(a): Pewnie nawet ci, którzy tutaj regularnie zaglądają i dodatkowo posiadają PSP mają już tam konta i nie myślę o przeprowadzce.

I tu się Pan mylisz Smile. Nie mam konta na żadnym z serwisów poświęconych PSP, może dlatego, że jestem wygodny i lubię mieć wszystko w jednym miejscu. Także nie mam ochoty rejestrować na forach poświęconych poszczególnym sprzętom. Mimo to rozumiem obawy utworzenie nowego działu.



RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - ReV - 30-08-2011

(30-08-2011, 12:12)Kratos napisał(a): Ja się cały czas waham, ale bardziej jestem chyba niestety na "nie". Głównym problem to widmo pustek, że nit nie będzie się tam udzielał, tak jak jest z PS3 (choć ostatnio coś ruszyło, zobaczymy czy na stałe). Użytkownicy PSP, a trochę ich w Polsce jest, wybierając między naszym forum i świeżo dodanym działem a którymś z 3-ech prężnie działających forów o PSP wybiorą zapewne tę drugą opcję. Pewnie nawet ci, którzy tutaj regularnie zaglądają i dodatkowo posiadają PSP mają już tam konta i nie myślę o przeprowadzce.
Spróbować zawsze można najwyżej jak nic sensownego z niego nie wyjdzie to się go usunie Wink



RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 31-08-2011

No tak, próby nic nie kosztują tylko jest też taki szkopuł, że dołączenie działu, a w domyśle zapewne kilku działów o PSP może sprawić, że forum będzie mniej czytelne. Już obecnie mamy około 30 działów na forum i kilka poddziałów, a jak doszłoby PSP to też trochę jeszcze tego byłoby. Może warto ankietę zrobić i zapytać lud, bo zdania się zmieniają.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - matic902i - 01-09-2011

Ja jestem za tym aby zrobić dział o PSP